Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
11. sep 2009

tak vy dve mne idete niečo hovoriť, 11 a 15 testov a je chcem len jeden jediný, no tak to teda nie, aj ja som bojovníčka proti kríze 😝

alicao
autor
11. sep 2009

gotova im dala rozumu neboj🙂

cukruska1920
11. sep 2009

Ahojte..prali gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem...ty kokso...zachvilu sa tato tema moze zatvorit 😉

alicao
autor
11. sep 2009

katti, ale to az ked som nasla ciarku, potom som testovala, lebo som sa chcela uistit najprv, ze nestnivam a potom ci silnie...

pralinka25
11. sep 2009

ale mali taxi na pol ceste tak im to pojde 😉

kamka a alicka podla mna to neni tak ze 100% zle. To ze to skonstatovali na zaklade urcitej vzorky este neznamena ze je to tak v celej davke a ze sa nenajde jedna sikovnica. A ta bude mat vyhodu lebo nic jej nebude branit

alicao
autor
11. sep 2009

prali jaka optimistka , kuknite nanu🙂 ale s tym ze nema nic v ceste - hm...pozitivna teoria🙂
ahoj cukrus🙂

pralinka25
11. sep 2009

cukruska dakujem. Ale este to nemam potvrdene doktorom. Ma dovolenku 😠

katti77
11. sep 2009

alica a ako nájdem čiarku keď netestnem?

ale dobre nebudem 😖

a ja si tiež myslím, že to nie je 100% vždy sa nájde aspoň jedna jednulinká a to stačí

pralinka25
11. sep 2009

ja mam len pozitivne teorie 🙂

kati tak testni ale aspon si opakuj ze nebudes sklamana. ja to vidim realne az na buduci piatok alebo nedelu.

kamka17
11. sep 2009

mna tu asi je..e dnes z tohto počítača...mi to tu mrzne a potom nestíham byť aktuálna... 😠 😠 😠

katti...ja som vydržala netestovať, lebo však sa nemáš kam ponáhľať, už to neovplyvníš a na prípadnú zlú správu radšej počkaj tie dva týždne

a prali..jj máš pravdu že vzorka, ale keď už v tých pár ml je toľko invalidov, tak zvyšok asi nebude žiadna sláva...ale niečo aj na to iui museli vybrať, lebo fakt že čaptošov nám asi dávať nebudú a alicke to vlastne aj vyšlo...teda na chvíľu...

alic...nie, drahý neberie nič, lebo on je zásadne proti užívaniu čohokoľvek...aj keď sa snažím do neho napchať aspoň vitamín E...lebo on ešte aj fajčí 😖 😖

cukruska1920
11. sep 2009

prali...to je jedno.... doktor ti to len odklepne 😉 podstatne su tie dve bakule na teste... ja som este stale nedostala kramy od kyretu 😠

ahoj alic...a co ty nic?

katti77
11. sep 2009

to keď vydržím do piatku alebo nedele to môžem vydržať aj do utorku...ale ukecali ste ma a nebudem stresovať 😀

kamka: tak ak som to správne pochopila ty pôjdeš prirodzene teraz?

kamka17
11. sep 2009

katti...no ja som teraz v štádiu, že neviem čo mám vlastne robiť...ale alic poradila, že mám vyčkať a skúšať normálne a hneď budúci rok zas do helíka, tak uvidím...ale mala by som sa nakopnúť, lebo potom tu ostanem samajediná snžilka, tak aby som vás dobehla 😅

pralinka25
11. sep 2009

cukrus a kedy by si mala dostat? A uz si bola na nejakych vysetreniach?

katti77
11. sep 2009

a nechceš ešte tento rok skúsiť iui? veď za to nič nedáš, či?

katti77
11. sep 2009

to je na kamku

cukruska1920
11. sep 2009

prali.. no to netusim kedy... vcera bol mesiac od kyretu..po prvom potrate som dostala po 5 tich tyzdnoch ale kedy teraz tak to netusim....na vysetrenia idem az po kramoch tak zato som nervozna kedy dojdu lebo zbytocne sa to predlzuje 😠

alicao
autor
11. sep 2009

katti, no aby si nasla ciarku musis testnut ale mi s pralinkou sme testly na 13dpo a nic az o dva dni neskor sa ukazali...chnaaaaaaaapess, vydrz aspon do 14dpo

cukrus,nic, ale mam schvalenuz ziasost o IVF a 29.9 ideme ku koordinatorke 2.10 by som mohla zaca papat hormony🙂

Kamka, aj moj berie len Ecko uz. Profertil nezabral, tak sme sa nato vykakalil. Teraz len ecko ale dost silne

pralinka25
11. sep 2009

aha. No tak ti zelam aby si ich dostala co najskor a aby uz rychlo nieco zistili a aby sa to dalo odstranit

alicao
autor
11. sep 2009

katti, kamka - radsej by som ten krcok nechala chvilu napokoji, nie tam este strkat nejaku chadicku..ale to kamka dobre vie, ze ano🙂

kamka17
11. sep 2009

no dám...3000sk 😀 😀 ale asi áno skúsime možno aj tento ešte raz to iui a keď nič, tak už len ivf ostáva...len toho sa dosť obávam, najradšej by som sa tomu vyhla 😅

alicao
autor
11. sep 2009

cukrus, vsetky tu na nieco cakame , sme cakanky, co uz...ale spolu sa cakankuje lahsie🙂

katti77
11. sep 2009

alica: chnapem a chrápem 😀 ok tak 14 dpo tak 15 dpo idem na krv tak to počkám do vtedy, vydržím ako vydržala kamka

pralinka25
11. sep 2009

kati ale ked testnes tak dufam ze sa nam priznas 😉

kamka17
11. sep 2009

alic...veď ja keď sa rozhodnem na hadičku, tak sa s nimi najprv dohodnem, to je jasné... 😉 😉

katti77
11. sep 2009

kamka: a čo ti robili s krčkom, mojej sestre robili operáciu neviem ako sa to volá ale mala podozrenie na rakovinu a za dva mesiace otehotnela a nemala vôbec problém celé tehotenstvo ani z udržaním ani pri pôrode...
držím ti palce aby vám to vyšlo čo najskôr

katti77
11. sep 2009

prali tak o tom vážne pochybujem, nič vám radšej nepoviem 😝

alicao
autor
11. sep 2009

prli uz ju vidim ako sa priznava🙂 hehe
kamka ja viem ze vies, ved som to tam aj napisala za vetou...lebo neviem ako teba kamka ale mna to dost bolelo aj katti a neviem si predstavit keby som bola po operaciu aaaaaaaaauuuuuuu

kamka17
11. sep 2009

katti...no tak asi mi robili to čo tvojej sestre, volá sa to konizácia, odcvakli mi kúsok mňa, teda tkaniva z krčka...ale ja si nemyslím, že toto súvisí s problémom s tehu...a za dva mesiace už bola tehu ?? lebo mne tiež doky povedal, že sa možme už snažiť a skoro všade sa hovorí, že treba čakaťa aspoň 3-6 mesiacov...ale ja teda čakať veru nebudem 😵 😵

cukruska1920
11. sep 2009

prali...hej len vsetko zavisi od toho kedy mi pride mrcha 😠

ali...hej..ve dvou se to lepe tahne 😀