Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
16. sep 2009

na tehotenské témy mám ségru, tá už sa mi skoro rok vyhráža ako ma bude školiť, takže ja tu zostanem a potom veď tu bude pralinka tak prečo by som mala odchádzať 😵

a na druhej strane, až v utorok sa môžme rozprávať o tom či som alebo nie takže zatiaľ sem patrím 😠

alicao
autor
16. sep 2009

parli aj ja mam take biele tenisky ako ty nosiiiiiis🙂
Janka , prali ide dnes o desiatej, neviem co nepise asi pracuje kym moze🙂

alicao
autor
16. sep 2009

katti ved ja by som privitala keby si sem chodila az do porodu🙂
aj ja mam segru tehotnu v piatom mesiaci

pralinka25
16. sep 2009

dobre ranecko.
Konecne sa mi pri mojej mierne otravnej kolegyni podarilo dovkladat testy a precitat co ste popisali.

Wolfi a alic ☹ 😢 ale budem vam drzat palce na tom umelom. A nezbavite sa ma az pokial nebudete mat miminka v naruci.

kati to je dobre znamenie ze si tam mala ducha. Kolky den si?

katti77
16. sep 2009

no moja ségra už má jedenásťmesačného syna a práve včera mi volala a vraví to musíš počuť a malý vraví ka.ka a dnes ráno mi zase volala že on už normálne nič iné nehovorí len ka.ka to t mu veľmi nejde ale je to nádhera počuť ako ma volá 😵

wolfskinka
16. sep 2009

alic ako povies ...

jankabo ake vianoce ved ideme s alic do stimulky teraz a ak vsetko pojde ok tak vklad by sme mali mat prvy novembrovy tyzden

katti ja viem ze hlava je najdolezitejsia ... no bozik plodnosti je polozeny nad postelou na policke

pralinka25
16. sep 2009

alic tvoja segra je uz v 5 mesiaci???????? Boze to tak leti.

jankabo
16. sep 2009

Wolfi ved ja viem, ale na Vianoce uz budete mat obidve drobčeka v brušku vsak??? Tak som to myslela??? Ze uz vas bude viac 🙂

pralinka25
16. sep 2009

alic este aj tenisky mame rovnake 😀

alicao
autor
16. sep 2009

prali hej, poslala mi dnes fotky zo 4D utz...zlatusik🙂
janka budeme, a ty uz ho budes drzat v naruci🙂

katti77
16. sep 2009

prali 22 dc a a 8 no IUI ja viem je to zavčasu ale pregnyl to už nie je, dúfam, lebo včera nebolo na dvoch testoch nič a teraz tam je taký dúúúúšik, uvidíme zajtra 😉
ale aj keby to teraz nevišlo tak nezúfam, raz to príde, ja tomu verím 🙂

alicao
autor
16. sep 2009

prali aj testy by sme mohli mat rovnake, nie? Sakra!

katti77
16. sep 2009

pralí držím palce u doktora

pralinka25
16. sep 2009

alic ja som za to aby aj testy sme mali rovnake ale nie ja ako ty ale ty ako ja!!!!!!!
Kati dik. Hned ako sa vratim budem referovat.
Kati ja som na 13 den nemala nic. Teda ked test uschol bol tam duch ale to som povazovala za neplatne

wolfskinka
16. sep 2009

no ci nas bude viac by sme mali vediet koncom novembra

katti super ... drzim palce, daj test do albumu

alicao
autor
16. sep 2009

prali ved tak som to myslela, ze chcem mat take testy ako ty!!🙂 a budem a budem a budem a budem a budem, raz 😀

katti77
16. sep 2009

prali no vidíš, a prečo si to považovala za neplatné? vidíš ako si sa mýlila! žiadne neplatné ak tam raz niečo je tak to tam je a basta!
wolfi dám až to bude fakt vidieť, teraz je to také slabé, že sa to určite nedá ani odfotiť, ale ak to tam bude aj v piatok ta to sem dám a ďakujem

wolfskinka
16. sep 2009

katti drzim palce ... dalsie v temicke zeby kliatba pominula ?? no uz by bolo na case

pralinka25
16. sep 2009

kati drzim palce. No ten prvy som vyhodila 😅

alic budes budes budes budes a basta!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎 coskoro

alicao
autor
16. sep 2009

prali dnes uvidis male praliniantko 😀 !

alicao
autor
16. sep 2009

wolfi, to je super nazov!!!!🙂

pralinka25
16. sep 2009

alic dufam ze ano. Bojim sa

nova tema bude silene stastne princezne s miminkami z krajiny zazrakov

wolfskinka
16. sep 2009

no ved uvidime ..

pralimimi alebo pralinka sa ide dnes fotit .. nech sa pekne ukaze fesanda 😵

alicao
autor
16. sep 2009

Prali kedy sa vratis asi do prace?

wolfskinka
16. sep 2009

prali ale ty by si sa mala dat preradit na nejake ine miesto ked robis s ciganmi tak nech nieco nehcytis

pralinka25
16. sep 2009

alic netusim. Ale o 13 tu uz snad budem. Ked u neho je cakanie na celu vecnost a obzvlast ked mal teraz tolko dni dovolenku tak tam bude ludi jak nas.....

wolfskinka
16. sep 2009

prali no budeme cakat .... ja sice o 15.00 idem dnes z roboty ale doma kuknem ako si dopadla

pralinka25
16. sep 2009

namam kam lebo potom tu mame este bezdomovcov a to je este horsie.
snazim sa nic po nich nechytat a mam tu kvantum antibakterialnych servitkov tak furt dezinfikujem.

wolfi od januara idem urcite na PN.Mozno aj predtym

alicao
autor
16. sep 2009

wolfi dovolala si sa?
Prali budem pnkovat vsetky ale kupit comp a net maz rozkazom!

pralinka25
16. sep 2009

jasne rozkaz. To ja by som doma bez netu neprezila. A bez kona uz vobec ne. Kupim si taky maly spratny noteboocik (lebo klasicky mame ale nechce sa mi za nim sediet) a budem pismenkovat o 106