Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
28. aug 2009

no veď práve, odpoveď na otázku čo na to psychika - blázninec to istí

takže stretneme sa v kremnici, ja to mám čo by si kameňom dohodil

wolfskinka
28. aug 2009

alic takze dovolala som sa ... este je ta ziadost v sali do novych zamkov neprisla, lebo interna posta zo sale do novych zamkov sa posiela raz za tyzdne, dovolala som sa pani co prebera postu a ta povedala, ze v novych zamkoch to este neni .. ze aby som zavolala v stredu ... v stvrtok a ze revizne lekarky to schvaluju maximalne do tyzdna vzdy .... 😵 poslem ti do IP cisla kde mas volat buduci tyzden

cukruska1920
28. aug 2009

Ahojte...jeeej aky pekny nazov... ako z rozpravky... v rozpravke to byva tak ze dobro vitazi nad zlom a vsetko zle sa nadobro obrati...tak verim ze tema prinesie stastie a mi budeme ako v rozpravke 😵 😵

katti77
28. aug 2009

wolfi no ty si riadna linda vespremiová

pralinka25
28. aug 2009

wolfi ty si skvele patracie ocko 😵 Sikula

kati mna asi supnu do Pezinka 😉

alicao
autor
28. aug 2009

katti...presne 😀 😀 😀
mirka no bacha teda, radse polovicne davky zubrienok pre istotu 😀

katti77
28. aug 2009

pralinka tak si to vybavíš aby sme boli všetky spolu, lebo do kremnice je to aj ze žiliny cobydup

wolfskinka
28. aug 2009

zeby soom zmenila predmet cinnosti a zalozila si sukromnu detektivnu kancelariu

prali ty mas na starosti .. donutit to trdlo aby tam v stredu alebo vo stvrtok zavolala, lebo ja uz budem valat sunky pri mori

katti77
28. aug 2009

mirka - tie spermie prekonajú svetový rekord toho bolta či ako sa to volá a v sekunde budeš tehotná

miroslava89
28. aug 2009

pralinka snazili sme sa 4mesiace otehulkovala som..v 19tt nase babetka sa stali anjelikmi a momentalne som necele4tyzdne po MA cize nesnazilkujeme..

pralinka25
28. aug 2009

tak jo. Skusim ich prehovorit na tu kremnicu a slubim ze budem dobra 😉 😀

cukrus vitaj. Budes dalsia princezna. Sak tu to musi fungovat ako v rozpravke. Vetky rozpravky maju stastny koniec a aj u nas to tak bude a potom budeme zit stastne este aspon 100 rokov 😵

pralinka25
28. aug 2009

aha. Mirka to mi je fakt luto. Nieje to fer. Neboj anjelici ti poslu dalsie babatka.

miroslava89
28. aug 2009

katti kiez by to tak bolo 😀..coskoro ideme na dovolenku do pre nas rozpravkovej krajiny tak mozno tam sa stane "zazrak"🙂

katti77
28. aug 2009

mirka a kde idete a kedy?

cukruska1920
28. aug 2009

prali..no to z nas budu poriadne korytnacky... 😝 😀

wolfskinka
28. aug 2009

mirka to mi je luto .. ja viem o com to je, zazila som 2 MA ale ovela ovela skor a aj to som mala problem rozdychat ... drz sa a nech cim skor mozes zacat snazilkovat

katti77
28. aug 2009

mirka: už si tretia ktorá ide na dovolenku a čaká, že domov príde už s čiernym pasažierom to by bola riadna sranda babule

alicao
autor
28. aug 2009

wolfi maaaaaaaaaaaaaaaaaas to u mnaaaaaaaaaaaaaa 🙂
tento vikend su v kremnici kremnicke gagy , nejdete? ja ano
katti, ty ak nemas humor tak si zjem ponozky 😀 😀 😀 si oficialne kvalifikovana do tejto temy 😀

katti77
28. aug 2009

alicao: tak dík

a na gagy sa asi pôjdeme pozrieť s mužom, vieš musíme sa inšpirovať aby sme neboli suchí

wolfskinka
28. aug 2009

katti zda sa ze si dobre zapadla do toho psychiatrickeho blazninca ... idealne sa ku nam hodis do timu ... 😀 som zvedava na dalsie perlicky co pustis do eteru ...

alic nejedz ponozky nechutili by ti 😀 😀 😀

miroslava89
28. aug 2009

katti 2septembra na Kubu.. ale tak to by bolo podarena dovolenka keby sme sa vratili aj s babetkom.. uvidime co bude..tretia? este kto ide na dovolenku?

wolfi ja keby som nemala takeho manzela ako mam tak nerozdycham asi vobec 😔 zajtra idem na kontrolu k dr. kedze cez tyzden som nemohla tak ho chcem vymaknut v sluzbe tak dufam ze sme ako tak ok a ho ukecam na oficialne povolenie snazilkovat cim skor 😉

katti77
28. aug 2009

wolfi: no do blázninca ja zapadne to hej, aj do tej zoologickej zapadnem, ja si to vždy tak ráno poviem, že kde by som sa dnes cítila dobre....dnes je to blázninec, včera zoo...uvidíme čo to bude nabudúce

ale niekedy fakt musí človek vypnúť, nebojte prídu dni (a už čoskoro) keď budem čakať čo a ako a to budú nervy

cukruska1920
28. aug 2009

miri...co sa stalo ze si mala tak neskoro MA? ja som mala 2krat....prvykrat v 8tt a druhy v 10tt

katti77
28. aug 2009

mirka: wolfi a ja ideme do egypta, síce nie spolu ale čiernych pasažierov plánujeme brať už zo sebou

a držím vám palce nech vám to dopadne dobre u dokyho

katti77
28. aug 2009

mirka: a kuba tak to je sen môjho muža, to ti prajem fakt z celého srdca, no to ste ani lepšie nemohli vymyslieť

pralinka25
28. aug 2009

baby ale wolfi berie 2 ciernych pasazierov. Jeden budem ja v kufri a druheho si donesie v brusku 😉

miroslava89
28. aug 2009

cukrus nikto netusi co sa stalo a ani sme to akosi podrobne vediet nechceli..

katti len ich berte zo sebou 😉 tak treba..a kuba bol sen aj mna aj mojho muza planujeme to tri roky ani raz nevyslo tak snad teraz..potrebuejme obaja oddychnut vypnut tak ideme cestovat 🙂

pralinka25
28. aug 2009

skontroluj mirka ci ten Fidel ozaj zije 😉

alicao
autor
28. aug 2009

mirka ja som bola na kube uz dva krat 🙂 nema to konkurenciu!!!! zavidim, isla by som znova

wolfskinka
28. aug 2009

takze ja letim 1.9. egypt
katti koniec septembra egypt
mirka 2.9. kuba ...

no ty koki prali a ty mas taky velky kufor kde ta vopcham ??

mirka spravne rozhodnutie ...