Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
23. sep 2009

dobre ranko uz som tu aj ja 🙂

alicao
autor
23. sep 2009

Dobre ranecko
Katti, no supis, po dovolenke hned, ze?
Schvalene by si to mohla mat najneskor 20.10..
a mozno si prinesies pindura z dovolenky a bude🙂

wolfskinka
23. sep 2009

katti 16dc

wolfskinka
23. sep 2009

alic a ty co s tym receptoim uz ho mas ?

katti77
23. sep 2009

tak ste ma potešili, to by som mala v pohode stihnúť už v novembri...supíš, dúfam že mrcha nebude dávať na seba dlho čakať, ale tento mesiac ešte skúsim raz IUI
alicka neprinesieme, lebo to budem stopro mrchovať

alicao
autor
23. sep 2009

katti aha...no tak nic a ides brat teda clostyl zase?
wolfi, nemam este , ratam, ze pridem dnes, lebo ked mi posielala recept na clostyl, tiez to trvalo dva dni...
keby prisiel dnes tak skocime do tej lekarne zajtra ? ale ked sa ti nechce nemusis chodit so mnou, skocim sama🙂

katti77
23. sep 2009

alica no kým nepôjdem na IVF tak nebudem sedieť na riti, skúsim ešte raz IUI, čo veď zato nič nedám, len 100 € a to je čo v porovnaní s tým čo chcem.... 🙂
a ak by som IVF nestihla v novembri tak pôjdem aj do tretieho možno motyka vystrelí
alica: času dosť do tretieho či nie, vtedy máš začať s proverou

pralinka25
23. sep 2009

kati no dobre rozmyslas. Treba skusat mozne aj nemozne

katti77
23. sep 2009

prali: ak ma tie spermoše naserú tak im v egypte naorginujem faraonovú pomstu a uvidíme aké budú rýchle 😀

pralinka25
23. sep 2009

na mna sa dnes nalepila nejaka pitoma nalada. Teda mam ju uz od vcera.

Ako som predpokladala uz sa riesia volby. Tusila som to a teraz neviem co mam povedat ☹

pralinka25
23. sep 2009

kati 😀

alicao
autor
23. sep 2009

pralinka kukni sa....predsatav si akoze nie si tehotna ok? teraz...zapises sa tam ( ci co to mate robit), a na buducit tyzdnes ups zlomila si si nohu? Co urobia? Poseru sa? NEEEEEEEEEEE
Takze funguj ako normalne a ked im na buduci tyzdne zahlasis ze si na PN tak jednoducho budes na PN a svet sa bude tocit dalej!!!
Katii, no casu dost, ale chcem to mat uz doma, nech som kludnejsia, chnapes🙂

pralinka25
23. sep 2009

no sak nic ine mi ani neostava 🙄

wolfskinka
23. sep 2009

al;ic ajsne skocime ale skus si zavolat na recepciu do heliku ze ci to uz poslali ona ti to pozrie v odoslanej poste

alicao
autor
23. sep 2009

prali ,ty kotuha jedna pralinkata, usmievaj sa, si stastny clovek, este ti to nedolso? 🙂

katti77
23. sep 2009

prali presne ako píše alica, kde majú istotu, že sa nikomu nič nestane a čo je na písané tak sa už nezmení, oni si poradia, neboj, PN je PN a nič s tým nenarobia...
alicka chňapem, už ho budeš mať v schránke 😉

pralinka25
23. sep 2009

no mate pravdu. Budem sa tu usmievat ze ano a potom pojdem na PN

Asi som len unavena a preto ta nalada. Vobec nemozem spavat. Strasne ma bolia prsia ked lezim a budi ma to a este som aj bola zvyknuta spavat na bruchu a teraz sa to oducam tak si neviem najst spravnu polohu. Takze som unavena a to bude preto. Chodim pomerne skoro spavat ale vobec to nepomaha. 🙄
sak ja sa skonsolidujem.
Hodte nejake vtipy alebo co

katti77
23. sep 2009

prali: neboj naučíš sa ako spať 😀 , čo takto po sediačky pri telke, hlava ti odpadne a bude ťa boliť krk a zabudneš na prsia 😉

pralinka25
23. sep 2009

😀 😀 😀 😀 vyskusam dnes 😀

alicao
autor
23. sep 2009

prali co budes robit v deviatom mesiaci ked uz teraz mas problem najst si polohu?
a manzelovi sa prsia teraz luuuuuuuubia co? 😀 😀 😀

pralinka25
23. sep 2009

no ni sa ani nejak moc zatial nezvacsili, teda aspon sa mi nezda.

No v 9 mesiaci budem visiet z lustra 😀

alicao
autor
23. sep 2009

prali dufam, ze mate pevny plafon 😀

pralinka25
23. sep 2009

jasneeeeeee panelovy 😉

katti77
23. sep 2009

tak bacha, vieš ako je to v tej reklame, tam sa zje...lalalala ten luster aj z plafónom 😀

alicao
autor
23. sep 2009

katti 😀 😀
wolfi ty dnes makas ci co?
ja tiez zase ako diva...uz nech je sef spat

pralinka25
23. sep 2009

no nejako to tu vazne holky. Vy ste teda straaaaaaaaaasne pracoviteeeeeeeeeee 🙂
to aby som si z vas brala priklad

katti77
23. sep 2009

nie neber si príklad, ja nechcem makať ale musím, ma tu od rána vkuse otravujú, a ešte musím stihnúť DPH pred dovolenkou, ale inak som tu stále, sa flákate to je hrozné

pralinka25
23. sep 2009

no sak mna tu tiez furt otravuju ale kym oni rozpavaju ja pisem a citam vas 🙂 Aj tak vacsinou je to o tom istom co hovoria.

katti77
23. sep 2009

a čo hovoria, aký je život ťažký... 😠
prali ale zle ti nebýva, zatiaľ?

wolfskinka
23. sep 2009

alic nemakam rehocem sa tu s kolegami az mam slzy v ociach, ale poobede sa vam budem venovat