Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
23. sep 2009

treba si ulavit.
Wolfi mala si mu pekne povedat debilovi jednemu

wolfskinka
23. sep 2009

uz som bola, dostala som od neho specifikaciu .. ale v anglictine z coho som chytra a v slovencine to nema ....
a ch el aby som si to nainstalovala ... debil a ako to mam asi tak urobit tak ho musim dokopat aby mi to nainstaloval, no to bude spolupraca

pralinka25
23. sep 2009

ach jo wolfi 😠

katti77
23. sep 2009

dobrý chlapec to je, milý, zlatý, šikovný, aj jaj

pralinka25
23. sep 2009

no teeeeeeeeeeeeeda tu je fakt mrtvo.

Kati kedy to odlietate?

katti77
23. sep 2009

prali už sa ani nepozerám či niekto píše či nie....zdochol tu pes 😀

sobotu večer o osmej, prídeme v nedelu ráno, bože už teraz viem, že je to málo, ale už sa s mm tešíme ako malé deti...muž ide po 7 rokoch konečne k moru, v r.2002 sme boli v egypte a potom už nebol, len ja 😉 , ale bojí sa, lebo vtedy tam mal faraona ale hrozného, 40 som si myslela, že tam zomrie, chúďa moje, tak teraz už sa tej vody ani nedotkne a dúfame, že to pomôže 🙂

pralinka25
23. sep 2009

kati zoberte nieco extra tvrde. Najlepsie cez 50% my sme mali aj v egypte aj v tunise a pohodka. Po kazdom jedle sme si supli a bolo dobre.
A kupte si tam aj tie tabletky co su na to. Ako to ze on s tebou nechodil?

alicao
autor
23. sep 2009

myslim na vas ale 🙂!

pralinka25
23. sep 2009

alic sak zosedivies pri tolkej praci 😲

alicao
autor
23. sep 2009

prali ani mi nehovor, toto sa mi uz dlho nestalo, naposledy v january..dostali sme velky projekt a musim nan zohnat a najat ludi

pralinka25
23. sep 2009

no obcas sa stava. Hlavne nech to uz skonci sak nemame s kym pismenkovat

katti77
23. sep 2009

prali no ja som chodila na dámsku jazdu dvakrát do roka 😉 , on nemohol tak som chodila aj za neho 😀
a jasné, že berieme domácu 52% ale hlavne aj zuby si musí umývať minerálkou, on je citlivý

pralinka25
23. sep 2009

no aj my sme si umyvali zuby mineralkou. Ale mozno by bolo dobre umyvat tou domacou 😀 😀 😀 😀 😀
my radi cestujeme hlavne k moru. Dufam ze nase mimi bude s nami zdielat nase cestovatelske vasne

katti77
23. sep 2009

tak ja by som bola najradšej každý štvrťrok na 15 dní pri mori, to boli moje plány keby sme nezačali stavať....ale aj to raz bude...
a jasné domácou to bude istota, čo minerálka to je o ničom, aspoň nám nebude chýbať domovina keď sa pobozkáme 😀

pralinka25
23. sep 2009

😀 😀 😀 😀
ja by som ta tiez bola rada aj kazdy stvrtrok. vobec by mi to nevadilo.

Uplne strasne sa mi chce spaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat 😅

pralinka25
23. sep 2009

ale musim vam napisat ze pozerala som si albumy na ceskej stranke a tam mala jedna babenka az 70 testov urobenych 😀 🙂 takze mame co dobiehat.Neni sme az take blaznive 😎

katti77
23. sep 2009

čím to asi bude prali 😲 😲 😲 😀 😀
my už sme s kamoškou rozmýšlali,že prečo nerobia taký predĺžený víkend od štvrtka do nedele napr. Tunis, by som tam chodila ako na chatu 😀

alicao
autor
23. sep 2009

jake su narocne!! 😀

pralinka25
23. sep 2009

co cim bude? som zabrzdena 😀 😅

zalozime si cestovku a budeme tak chodit na dovolenky 😀

alicao
autor
23. sep 2009

ja sa uz nevladzem pozerat do pocitaca a ani ziadne hefty ma nenapadaju...pokazila som sa asi

pralinka25
23. sep 2009

alic mali by ti dat nejake elektrosoky 🙂 aby si sa vratila do normalu. Ja ledva kukam na monitor

alicao
autor
23. sep 2009

ja by som radsej prijala sprmosoky🙂 😀

katti77
23. sep 2009

prali že čím to asi bude, že by si spala, som čítala v mame, že v prvom mesiaci tehotenstva väčšinou nie sú očividné príznaky ale že žena je viac unavená

katti77
23. sep 2009

a padám domov, idem ešte do banky a tak

tak zajtra pa

alicao
autor
23. sep 2009

katti...papa🙂

pralinka25
23. sep 2009

kati papa. Uz tu zostanem nacisto sama 🙄

alicao
autor
23. sep 2009

prali ja som este tu..do kedy si?

pralinka25
23. sep 2009

ja som dnes do 17. Neprezijem to tu

alicao
autor
23. sep 2009

aj ja prali, prezijem dako spolu, uz sa to tu trosku ukludnilo aj ked dnes nie som bohvie ako naladena

pralinka25
23. sep 2009

alic ja tiez nie.