Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
24. sep 2009

kati to bolo dobre 😀 😀 😀 😀

alic len este neponahlaj. pred tym dochodkom musis stihnut este matersku a hned po nej mozes ist 😉

katti77
24. sep 2009

tak ja si vždy hovorím, kľud nerozčuluj sa, ale to ja neviem....ja som taký samovytáčací typ 😀 ..ale zase naserem sa, pokričím, ponadávam a za päť minút som v poho...ale ten prvotný amok musí byť neprerušený 😀 inak sa so mnou nedá celý deň...
aj pred chvílou som sa vytočila a odniesol si to kolega, ale už som zase v pohode...
ja nemusím mať ani hormóny a fičím a fučím 😀

a kde je wolfi mi neodpovedala, ty alicka nevieš aký je rozdiel medzi krátkym a dlhým protokolom a kedy mám šancu na krátky?

katti77
24. sep 2009

prali ešte niečo pre teba 😉

Medveď zvolá všetky zvieratká na lúku, aby predniesol správu o činnosti:
- Za minulý mesiac bolo zabitých autami 156 žiab, 78 mačiek.... Poprosím myši vzadu, aby prestali robiť mexické vlny

- Všimol som si, že tvoj otec má opuchnuté líce. To od zubov?
- Nie, od modlitby.
- Ale netáraj...
- Netáram. Včera sme sa spolu celá rodina modlili otčenáš a keď sme prišli po "zbav nás zlého", otec sa pozrel na mamu a ona si to všimla.

alicao
autor
24. sep 2009

katti 😀 😀

pralinka25
24. sep 2009

kati kde ty na to chodis 😀 😀 😀 😀 super

katti77
24. sep 2009

prečo mi nikto neodpovedá?????
nielen že tu poriadne nie ste ale ešte ma aj ignorujete, hanba vám 😀

alicao
autor
24. sep 2009

Katti, nevsimla som si tu ostazku, prepac🙂
Krataky je taky, ze sa stimuluje od prveho dna cyklu a pichas len par dni do odberu vajok. Hrozi tam hyperstimulacia vajecnikov, lebo sa pychaju vyssie davky hormonov
Dlhy, taky budem mat ja aj wolfi, zacina 16dc tabletkami, potom o tyzdnen neskor injekcie , potom dostanes este jednu MS a stimulujes stale az do oberu. Su to mensie davky hormonov a davaju sa dhlsie

katti77
24. sep 2009

dík alicka, takže ten krátky už nečakáš na mrchu a všetko je to v jednom mesiaci, hej? a kedy dávajú ten krátky, mohla by som ho dostať? či ako to je? ja viem všetko mi povedia na konzultácii ale som zvedavá a hľavne nadržaná 😀 chápete nie?

katti77
24. sep 2009

hľavne jasné hľavne má byť hlavne 😀 , som dnes taká dáka pojašená, tak si ma nevšímajte 😀 😀

pralinka25
24. sep 2009

kati no to si musis zvazit ktoary si vberies. Otazne je kto o tom rozhoduje ci ty alebo lekar ktory bude pre teba vhodny

pralinka25
24. sep 2009

ja tomu moc nerozumiem. Ale baby su zbehle. Wolfi asi cita anglicky manual

katti77
24. sep 2009

no veď oni mi to 5.10. povedia, chudáčik krajko bude mať čo robiť 😵 , musím sa na neho pripraviť

chúďa wolfi alica by jej mala pomôcť 😉

alicao
autor
24. sep 2009

katti, presne tak, dostanes MS a zacinas stimulovat. Ale vacsia uspesnost je s dlhym protokolom a je to aj bezpecnejsie pre organizmus.
parli, no to ma tak na tri dni 😀

wolfskinka
24. sep 2009

alic volala si tam ?

som v koncoch ten pako mi nic nechce vysvetlit ukazal mi za 5 minut ako sa to nastavuje, lenze je to ako program napisane co pisu programatori a tomu ja nerozumiem, neni ochotny, oz zaciatku ma nemal rad a bude na mna donasat sefovi a moj zlaty kolega z kanclu na mna vybehol ze mi nepomoze ze na to nema cas, tak to vidim tak ze asi pocas stimulky sa hodim na PN, nech sa nenervujem

katti77
24. sep 2009

tak wolfi, nemáš čo rieštiť, keď budeš na PN tak to niekto spraví za teba a bude...

ja to mám s PN ťažšie, ak pôjdem tak musia v robote zohnať náhradu, musím jej všetko vysvetliť a ak to nedopadne dobre a budem sa musieť vrátiť tak neviem či budú ochotní, lebo budú vedieť, že o mesiac dva sa to môže zase zopakovať, tak neviem čo budem robiť...

pralinka25
24. sep 2009

wolfi tak to mas jasne. Vyser sa tam na nich a chod na PN a je.

pralinka25
24. sep 2009

kati dopadne to dobre. No a keby ti priepustky potvrdzovala obvodna. ved nemusia potom vediet kvoli comu si PNkovala. Nemoze ta hodit na PN ona?

wolfskinka
24. sep 2009

katti nespravi lebo ma sef pridelil k nemu a mam robit s nim a to je jeden zakomplexovany debil, co si potrebuje dokazovat ze je lepsi

katti77
24. sep 2009

prali u mňa v robote vedia kde chodím a prečo, sú chápaví a mám to o to lahšie ale majú stres ztoho, čo bude keď budem na PN...ja som tu baba pre všetko čo si vieš predstaviť, od sekretárky po ekonomku...

a práve som sa dozvedela, že poisťovne dali limit a od oktobra sa rušia IVF kvoli zlučovaniu, tak ak je to pravda tak ma je...lalalalala

katti77
24. sep 2009

baby otázka znie ak by som si IVF platila sama, tak môžem začať kedy chcem?

pralinka25
24. sep 2009

coze?????????? Limit???????? Kokso. A aku mas zdravotku? Ale to je fakt dost drahe. Chces si to platit sama???????

katti77
24. sep 2009

kde ste všetky? to len ja nemakám, hrozné

pralinka25
24. sep 2009

sak ja som tuuuuuuuuuuuuu nevidiiiiiiiiiiiis??????????

alicao
autor
24. sep 2009

wolfi mam meeting na telefone, takze som nevolala.
katti!! co?! nestras ma, to aj mna sa tyka? ked uz to mam schvalene?! ja mam zacat tiez v oktobri!! nieeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!

pralinka25
24. sep 2009

alic neplas sa. Podla mna myslia schvalovanie. Ale aj tak nechapem co to mam so zlucovanim spolocne.

alicao
autor
24. sep 2009

az mi je zle z toho!!! to hadam nie!
katti, kde si sa to dozvedela?

pralinka25
24. sep 2009

alic dychaj z hlboka. Myslim ze sa ta to netyka. A pripadne v najhorsom zavolaj do zdravotky

alicao
autor
24. sep 2009

prali mna fakt je..lalala ak nezaznem uz teraz , hodim si to

katti77
24. sep 2009

alica jedna baba v téme IUI povedala, že ju stopli a mala začať v oktobri, ale keď som sa jej pýtala podrobnosti tak neodpovedá, ako hodí do pléna hlášku a potom je ticho, ma ide je...lalala
už som sa jej pýtala, že v akej je poisťovni, v akom centre a zatiaľ nič ja to ešte zistím, ale som na prášky

katti77
24. sep 2009

tak už odpísala, má všzp a chodí do ferticelu či ako sa to volá a mala začať 30.09. a stopli ju