Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
28. aug 2009

jasne ze moze .... a uz nam nasu temicku zamkli ?

alicao
autor
28. aug 2009

este nie, to vadi?

wolfskinka
28. aug 2009

nevadi ..........

pralinka25
28. aug 2009

hehe cafte.
Dufam ze k nam sem pridu aj nejake ine snazilky co cakaju na miminka z krajiny zazrakov a zatial su zakliate princezne 🙂

wolfskinka
28. aug 2009

prali preco mas 25 za menom ?

alicao
autor
28. aug 2009

prali musis byt prva co tu kliatbu prerusi, lebo sa budem hnevat 😀

wolfskinka
28. aug 2009

hej a ja v tesnom zavese .... prva kandidatka na testovanie 😵 je prali ja druha 😵

wolfskinka
28. aug 2009

alic mame najdlhsi nazov temicky 😀 😀 😀 😀

groka
28. aug 2009

ahojte

babule a o com je tato tema?iste o snazilkvoani,ale?my sa snazime od jula,chodim na folikulomatriu,v piatok som tiez bola,vajko rastie a ja mam ovu na vykend,vcera ma uz bolelo brusko viac,dnes tiez a teplota stupla takze dnes je asi ten spravny den,alebo zajtra,neviem netusim,ale ideme to poistit 😉

alicao
autor
28. aug 2009

moc vam drzim palce mojenka🙂

pralinka25
28. aug 2009

a wolfi vies kedy budem testovat ked nepride mrcha????????????

Na alicku 🙂 🙂 🙂 🙂

mam to tam preto lebo ked som sa sem prihlasovala som mala 25 rokov a pralinka uz bola obsadena tak som k tomu ncku musela nieco dolozit a nic ine ma vtedy v rychlosti nenapadlo. Ale je to aj moj den narodenia

alicao
autor
28. aug 2009

ahoj groka, sme kocky z jednej temy, kde sme zostali len tri netehotne, kazda mame nejaky vaznejsi problem a nie a nie otehotniet, tak cakame kedy sa stane zazrak, ale kludne sa pridaj ak chces🙂

miroslava89
28. aug 2009

nahodili ste krasny nazov temicky 😔
ked smiem otazocku ako dlho sa snazite o miminka?

alicao
autor
28. aug 2009

ahoj Mirka, ja skoro rok, wolfi asi 5 a prali rovnako ako ja a ty?

wolfskinka
28. aug 2009

prali no ved viem ze na alicku ... kedy to ma tie meniny ??? aj ja som narodena 25 ale o mesiac neskor ako ty a asi o par rokov skor ako ty
😀
😀 😀
groka ahoj .. vitaj medzi nami potrestenymi .... ja mam dnes 14dc a zajtra idem na folikulometriu a tiez budem mat ovulku cez vikend a tiez to ideme dnes poistit 😀 😀 😀

alicao
autor
28. aug 2009

prali to je znamenie a dufam, ze ti meno alicka prinesie stastie a potom ked sa mi raz narodi, budem mam dvojnasobny dovod na oslavu🙂

groka
28. aug 2009

alicao ja som mala tiez probolem,stitnu zlazu,nemohli sme otehotniet,nemala som ovulku a ked aj nabehla museli sme sa chranit,ale uz to mam v ramci normy v poriadku,takze sme zacali

groka
28. aug 2009

dik za privitanie

wolfskinka
28. aug 2009

miroslava .. tak to uz je tak dlho ze ani nepamatam 😀 😀 😀

alic no ako to ty presne vies ... s ex som sa snazila 4 roky potom pauza a s manzelom sme zacali v juli 5ty rok 😀ale citim to v kostiach, ze to je tentorok tutovka 😀

alicao
autor
28. aug 2009

takze si na spravnej mieste, nam tu totiz z toho cakanie uz riadne harasi, ale nato si zvyknes 😀

miroslava89
28. aug 2009

alica my sa momentalne nesnazime 😔 nemozeme aspon este 2mesiace nie..

wolfi a stale sa nedari? 😕

wolfskinka
28. aug 2009

groka tak vela zdaru cez vikend ....
akoze nam alic hlavne tebe 😀 a pokazila si aj mna ... kym som ta nepoznala ja som bola taka tichej povahy ... a pozri co si zo mna spravila

wolfskinka
28. aug 2009

miroslava .. no aj ked sa zadari tak odide 2 potraty v 5-7tt .. ale do tretice je to tutovka

alicao
autor
28. aug 2009

mirka to je to najhorsie , cakat a cakat...aj ja cakam,momentalne na ziadost o IVF, pretoze prirodzene to asi nepojde, mame captave spermijky

wolfi, no to isto, ty a a tichej povahy? 😀 😀 😀 co ty si nevymyslis aby si nezaujala 😀 😀 😀 !

tinika
28. aug 2009

ahojte, nahodou som nasla vasu temičku a chcem vam popriat vela stastia aby ste uz boli vsetky tehulky a posielam vam tehu bacily
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tinika
28. aug 2009

ospraveldnujem sa ze som vam pokazila hned tu prvu stranku, s tym dlhym riadkom, ale snad vam to prinesie stastie

pralinka25
28. aug 2009

jeeeeeeej uz tu mame aj nove babulky. Vitam vas 🙂

dufam ze nam tato tema prinesie zazraky

6.8. je alicky 🙂

wolfskinka
28. aug 2009

alic uz aj captave .. vcera boli skulave ... som zvedava ake budu zajtra ..
aby som zaujala tak som si prefarbila vlasy na rysavo a pribrala zopar kileciek .... ked som sirsia tak ma neprehliadnu

😀

wolfskinka
28. aug 2009

tinika dakujeme ....

prali 6.8. to uz bolo ....

katti77
28. aug 2009

baby ste mi ušli, ale už som vás našla 😀 😀