Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
25. sep 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej napisala som 3000-ci prispevooooook a aky pekny vyhrazny 😀

katti77
25. sep 2009

no už som doma, skoro som havarovala, teda skoro do mňa buchol jeden trulo, tak som ho pretrúbila, debka jedného, normálne sa klepem

alicao
autor
25. sep 2009

pralinka no pekne, my sa tu ideme zdrat z koze a ty takto ? ☹ myslis, ze by som radsej nepisala somariny na konika nez makala? 🙂
ale este tri tyzdne a bude pokoj duuuuuuuufam🙂

wolfskinka
25. sep 2009

no prali mas sa za co hanbit 😀

alic .... neboj bude

pralinka25
25. sep 2009

kati kokso. No ale chvala bohu vsetko dobre dopadlo. Este ze tak

No bosorky ale sak ja sa tu aj sama budem bat

alicao
autor
25. sep 2009

pralinka nie si predsa sama ty trdielko ved si to uz uvedom 😀 !!

pralinka25
25. sep 2009

sak ja viem ale mimi este nevie pisat prispevky 😉

katti77
25. sep 2009

ja som stále tu, len makám na tých mzdách ale som tu prali

alicao
autor
25. sep 2009

prali len aby si nebola prekvapena ked sa narodi, prve co povie...mama? kde je ta sibnuta teta alicao? 😀 😀

katti77
25. sep 2009

alebo čo je nové na koníku 😉

wolfskinka
25. sep 2009

prali nauci sa neboj

katti posli aj mne nejaku bodla by teraz nejaka injekcia pred stimulkou

wolfskinka
25. sep 2009

alic to si dobre vymyslela ... boze este hodinu, uz sa tu idem zosaliet

alicao
autor
25. sep 2009

wolfi, co som dobre vymyslela? ja este dve

pralinka25
25. sep 2009

hehe tak ked sa narodi budeme pispievat spolu 🙂

katti77
25. sep 2009

wolfi a koľko chceš? 😀 😀 😀

alicao
autor
25. sep 2009

katti, ty sa tu ukazes az o tyzdne ze?

cisielko
25. sep 2009

Katíííííííííííííííííííí...peknú dovolenku , ozvi sa keď sa vrátiš 😀 😀 😀 😀

katti77
25. sep 2009

alica no ak budem vedieť ovládať internet v mobile tak možno vám budem písať aj z egypta, ak nie tak vás budem aspoň čítať...

cisielko dakujem 🙂

wolfskinka
25. sep 2009

katti ja som skromna stacila by 1000ka eur

pralinka25
25. sep 2009

wolfi ty si fakt skromna 😀

alicao
autor
25. sep 2009

katti, mysli na nas ked sa budes opekat, ked sa vratis, ja uz hadam budem papat proveru, uz teraz mam na nu chut 😀 😀

katti77
25. sep 2009

wolfi ty si fakt skromnučká, toľko majú asi 3 ľudia spolu na výplatu, dobre posielam 😀 😀

pralinka25
25. sep 2009

dnes som sa tak potesila (ale fuj som hnusna lebo to bolo skodoradostne...... ale nech pravom to bolo)
Mam taku kolegynu z ineho odboru co ma na starosti tie volby. Je to fuj osoba (zloduch) No minule volbby co boli do EU parlamentu som odmietla tak mi povedala ze tieto ma neminu. Tak ma naschval prihlasila bez opytania na toho nahradnika (co je este horsie ako keby som mala urcene miesto, nahradnik je najhorsi) A mala z toho ohromnu radost ako ma dostala. Aj ja mam ohromnu radost ako bude kukat ako puk ked od novembra budem na PN 😀 sa aj pose.. lebo to uz na rychlo ani nebude mat koho zohnat. Juj tak ma to potesilo. Keby to bola ina kolegyna tak ma to aj mrzi a asi by som to poriesila inak ale tuto to bude fakt super

wolfskinka
25. sep 2009

alic no moc sa na nu netes, dobre sa po nej grcia 😀 😀 😀 😀

katti77
25. sep 2009

no vidíš prali a mala si strach, že čo bude...
ako dobre to dopadlo, ani si nedúfala, tak jej treba keď je taká hnusoba hnusná 😀 😀 😀

alicao
autor
25. sep 2009

wolfi aspon sa pripravim na prve tri mesiace tehotenstva 😀
prali to bude zuuuuuuuzo, potom odfot jej xsichtik ked to zisti.. 😀

alicao
autor
25. sep 2009

stretneme sa na PN 😀

wolfskinka
25. sep 2009

alic no pri prvom IVF mi to nerobilo nic, ale pri druhom mi bolo dobre po nej zle

pralinka25
25. sep 2009

tak tak budes trenovana. No ale napriklad ja zatial negrckam a to som si myslela ze budem.

Ja jej xich neuvidim lebo uz budem doma ☹ 😀 Nepoviem jej nic. Nech si to zisti sama fesanda. Juj len aby mi to vyslo.

pralinka25
25. sep 2009

alic ako je to s tym doplnkovym ked si na PN? Platis si to z toho najvyssieho vymeriavacieho alebo nie? Ja ano. A to si musis poziadat alebo ti to daju automaticky?