Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
5. okt 2009

wolfi ved nic nemusis, ci hej?
kde sa flaka tehulka?
ozaj dnes aj Kati isla na pohovor na IVF do Heliku, ze?

pralinka25
5. okt 2009

dobre ranko strasidielka 😀

tak uz ste v tom obidve. Tak posielam virusiky aby to malo este vacsi ucinok TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

alicao
autor
5. okt 2009

ham ham ham ham ham ham ham ham ham ham ham ham ham ham ham ham ham ham ham ham ham ham ham ham este!!! 😀

pralinka25
5. okt 2009

ty pazravec. No ale tak teda dobre 😀 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

alicao
autor
5. okt 2009

ham ham GRG! Hadam uz staci, diiiik 😀

wolfskinka
5. okt 2009

myslim ze kati mala ist dnes ale neviem o kolkej

prali mnamky mnam

jankabo
5. okt 2009

ahojte,
tak ako po víkende???
Ja som bola vo stvrtok na tej poradni a doky mi oznámil, ze mám skratený krčok a začínam sa otvárať, tak nohy hore a ležaž, ležať, ležať. Este k tomu mám silný zápal močových ciesť tak beriem antiobiotiká.

alicao
autor
5. okt 2009

no janka, pekne, a kde si pre boha prechladla ked si na PN?!!
A to pomoze len lezat? na ten krcok myslim

wolfskinka
5. okt 2009

jankabo no tak nevysedavat pri pc a lezat lezat lezat nech to dotiahnes do stastneho finale

pralinka25
5. okt 2009

jani davaj si prosim ta na seba pozor a rychlo sa uzdrav z toho zapalu. Pekne oddychuj a nech ta drahy obskakuje
🙂

miroslava89
5. okt 2009

ahojte.. idem na kustik kuk k vam kym mi ako tak drzi signal na internete...
nechali si ma v nemocke asi do konca tohto tyzdna...
este ze mam net inac by som tu umrela od nudy 😒

jankabo
5. okt 2009

Alicka tak to ani sama netuším, ved nic ma nebolí iba občas ma niekedy v noci pichlo na lavej strane, ale akosi som tomu nepripisovala žiadnu vážnosť, lebo bolo to iba občas.
Na ten krčok beriem este 3x denne Magne B6 a pomôže ležať, takze asi dnes si beriem notebook do spálne, aby som mohla s vami komunikovať.
V piatok mám ísť zase odniesť moč na rozbor a 15.10 idem na kontrolu ohľadom toho krčka

wolfskinka
5. okt 2009

mirka a preco si v nemocnici ?

pralinka25
5. okt 2009

no jani krcok zamkni na petlicu aby sa neotvoril. Pekne lezkaj. Moja kamoska kvoli tomu skoncila na 2 mesiace pred porodom v nemocnici. Ale nemuselo by to tak skoncit keby lezala.
Takze pohodka klidek tabacek (ale radsej bez tabacku) a nic nerobit az do porodu. Potom ked sa mrne narodi sa tak skoro nezastavis 😉

Mirka a ako to s tebou vyzera? Robili ti aj nejake vysetrenia?

alicao
autor
5. okt 2009

co ste sa vsestky onemocnovali???!!! prali dufam, ze aspon ty si ok!
nasral ma neskutocne novy mlady, mal sluchatka na usiach a nieco som mu hovorila, on ze co? tak som zvysila hlas a on ze nech po nom nehucim, ze si to vyprosi, a ze budem na neho zvysovat hlas!
debil!

wolfskinka
5. okt 2009

alic nerozculuj sa teraz musis byt v klude

alicao
autor
5. okt 2009

predychavam to, ale u mna skoncil..curak

wolfskinka
5. okt 2009

presne tak kasli na neho a tvoja polovicka sa uz skludnila ?

miroslava89
5. okt 2009

preistotu som tu musela ostat.. chcu ma mat aspon tieto "prve" tyzdne pod dozorom pre to co sa nam stalo predtym.. a inac to s nami vyzera ani nie najlepsie ani nie najhorsie...to je dost blbe ze mam vysoky tlak a krcok maternice sa vraj nestihol dostatocne zregenerovat po predchadzajucom tehu..
davaju mi nejake lieky na udrzanie tehu a od tlaku tak snad bude dobre..

alicao
autor
5. okt 2009

mirka no pekne...tak pekne oddychuj, a posluchaj lekarov..
wolfi, uz sa rozpravame, a tvarim sa ze ma to nesere ale sere cakam, kedy sa to nejako samo vyriesi...

miroslava89
5. okt 2009

alic a ty sa nerozculuj tolko 😉

alicao
autor
5. okt 2009

mirka, co mam robit, hormony 😀 😀 😀

miroslava89
5. okt 2009

co budes robit potom ked ubdes tehu hm??😀 vyvrazdis pol slovenska??😀

alicao
autor
5. okt 2009

mirka, toho sa bojim, este ze si v nemocnici , nic ti odomna nehrozi 😀 😀 😀 ale nie, sradnujem, nech ta coskoro postia domkov

wolfskinka
5. okt 2009

alic ... no snad sa to uz vyriesi neboj ked zacnes pichat tak ta bude lutovat

alicao
autor
5. okt 2009

no ved on ma lutuje, je mily teraz a akoze je vsetko ok, ale vo mne nie je...snad ma to prejde...
prali ty co dnes strajkujes?

pralinka25
5. okt 2009

minule davali tusim na spravach alebo kde ze aj muzi mavaju mesacny cyklus. Ze im hladiny hormonov klesaju a stupaju pocas mesiaca podobne ako nam akurat ze nemaju cervenu. Myslim ze nieco na tom bude 😉

wolfskinka
5. okt 2009

prali hej to som videla aj ja ked to davali v telke

alicao
autor
5. okt 2009

no a kuknite na ten moj "prechodovy graf" 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/2911cc

pralinka25
5. okt 2009

som tu, len som mala taky dlhsi ohnivy telefonat. Ja mam tiez nahromadene hormony a odkedy som tehu mam pekne podrezany jazyk. Predchvilou mi volala moja byvala sefka (ked som robila na inom urade este) a tak som ju pekne spucovala 😀