Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
8. okt 2009

aaaaaaalebo to bude tou chripkou hehe 😀 😀 😀 😀 😀

pralinka25
8. okt 2009

pardooooooon pani svetica. Nesvieti ti svatoziara tak som sa pomylila 😀

alicao
autor
8. okt 2009

dosli baterky prali 😀

alicao
autor
8. okt 2009

zas ste vsetky usli a znova bez rozlucky no pekne.. 😢

katti77
8. okt 2009

tak dnes ste sa tu mali veselo, prasačiny rozoberať to by bolo a ja čo ako k tomu prídem...
ja som tak zaspala, že som sa až teraz zobudila chápete to, ale tu už asi nikoho nebude tak zajtra sa čítame

only4yours
8. okt 2009

nechcela som Vás nejako provokovať neter si nevedela už rady tak skúšala hocičo,no nechápem tomu,že prstami si zaviesť zápal,čo akože hygiena nikomu tu nič nehovorí? Jasné,že ked sa budete "snažit" s partnerom niekde v podchode tak si tam nebudete pchať špinavé prsty-to dá logiku. Lekár Vám pri vyšetrení nezavedie infekciu? Prečo asi? Logika,že si treba umyť ruky a ak sa bojíte tak existujú lekárske rukavičky, a sú antibakteriálne mydlá na ruky. Jak chcete,neter je spokojná tak robte ako uznáte za vhodné. Možete čakať...a snažiť sa zamietaťspôsob akým je to možné.

wolfskinka
9. okt 2009

mirka no super tak uz ides z nemocky prec chvalabohu uz bolo nacase a ku srdiecku gratulujem

wolfskinka
9. okt 2009

alica ak si ty svatica tak ja zjem drotenu kefu 😵 .... este tak mozno svatica s rozkami 😀 😀 😀 😵

only4yours .. nikto nezamieta sposob tvojej netere ... a pri umelom oplodneni ked mas 3 pokusy na zivot riskovat ze cosi poseriem aj ked tam dam umyte ruky to je hovadina na kvadrat a kedze sme tu zostali UZ LEN MY UMELINKY pichacky ktore ideme na umele oplodnenie tak je to zbytocne takyto sposob

alic druhy decapeptyl mam pichnuty, ten vcera stipal ako svina .... auuuuuuuuu ☹ a dnes koncim s proverou huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ty mas zajtra velky den prva injekcia 😀 😀 😀 vyhlasujem sutaz o prvu modrinu, zatial nemam iba bodky po vpichoch 😵 😵 😵 😵

katti a ty ci tak vyspavas juj ako by som si aj ja pospala aspon hodinku dve aj to by pomohlo

pralinka25
9. okt 2009

Dobre ranko.

Alic vcera ked som uz musela ist domov zas mi nesiel konik. Stale mi vypisovalo ze stranka nedostupna. Tak som sa nemohla rozlucit.

Dnes je teda skarede pocasie 😝

katti77
9. okt 2009

ahojte babulky

ja už zarezávam v práci, a wolfi okamžite odvolaj to s tou inekciu, že keď červené pero tak dievča, ja chcem chlapca...ale vieš čo mňa to tiež napadlo ale až keď som to písala kamoške, ja krava, ja chcem modre 😀 😀 😀

alicka ty ešte nepicháš, ako mám v tom riadny guláš...neva...

mirka: tak to je super, že ideš domov

alicao
autor
9. okt 2009

Bre ranko , zdrhilnky🙂
katti nepicham, az zajtra len tlacim proveru do seba.

wolfi nestras , to mi treba vediet, ze stipe, nechcem to pocut!!!

Only4yours - ako vies ze sme tuto teoriu neskusali 🙂 ? Ver nam, vyskusali sme vsetko od stojek na hlave po prstiky az v hrdle, ale ked ma muz 0 spermijii tazko si tam nejake natlacim🙂))) ale sme radi, ze tvojej neterke to vyslo🙂 tak sa prosim ta neurazaj, lebo v tejto teme je to zakazane!

Prali ved v pohode, len zrazu nikto tu nebol a ani mu ani bu🙂

pralinka25
9. okt 2009

a tebe isiel kon? Mne sa 2 x stalo ze ma to vyhodilo s tym ze stranka nedostupna. Raz ked som napisala cely prispevok a raz som nemohla ani diskusiu otvorit

wolfskinka
9. okt 2009

alic zajtra si to vychutnaj 😀 😀 😀 😀 😀 budem na teba mysliet o kolkej budes pichat , ja picham o 20.30

na nemcine som sa historicky znemoznila, a nasrala dali k nam dalsich 3 novych a 2 z nich su moc nadupani, uplne ina uroven ako my, a co ma stvalo, ked sme sa my trapili s nejakou vetou tak to opravovali, dopovedali vetu, ked sa im zdalo dlho ze to skladame tak ako by to malo byt, rozpravali plynule po nemecky a vrchol bol ked povedal ten jeden ze aspon sa popri nich potiahneme dalej ..ma skoro drblo

katti ja budem mat 2 baby .... 😀 😀 😀 tak si chod vymenit pero 😀 😀 😀 😀 ved mas este casu dost na vymenu 😵

katti77
9. okt 2009

wolfi ty picháš červeným?...vymením, jasné že vymením, ja chcem chlapa ako hora 😀 keby to bolo v tom len v tom pere čo, to by bol...

alicka a ty máš pero či tú inekciu?

wolfskinka
9. okt 2009

katti ja nepicham cervenym ale injekciami ... vysvetlenie v IP

alicao
autor
9. okt 2009

prali hej isiel mi kon, ale ved stava sa..
wolfi budem pichat o 18.00
katti, tie prve injekcie co picham od zajtra su normalne injekcie a potom stimulujem cervenym perom, chcem predsa dievcatko🙂))

wolfskinka
9. okt 2009

alicao to my tu ideme na babinec ci co ???

pralinka25
9. okt 2009

kati ked budes mat chlapa a baby tu dievcatka tak si ten tvoj bude mataspon z coho vyberat 😀 😉

alicao
autor
9. okt 2009

ak to bude chlap ako hora zvladne vsetky 4 nase babulky naraz 😀 😀 😀

wolfskinka
9. okt 2009

no baby ja idem za hodinku som dufam spat, alic uz mi zostala iba 1 provera .... bebebebe 😝 😝 😝 😝

alicao
autor
9. okt 2009

wolfi ok, cakame, daj potom hned vediet! tfuj , tfuj, tfuj 🙂 !

pralinka25
9. okt 2009

alic aj ty budes mat 2 baby?
Ja by som chcela parik

alicao
autor
9. okt 2009

aj ja by som chcela parik samozrejme to by bolo idealne🙂 najlepsie hned dve naraz a basta🙂
sa mi urili vyrasky na tvary, ako pubertacka...hormony trafene, to som nemala uz hadam aj 10 rokov
inak , len tak cisto teroristicky...co ak som tehotna a zajtra si pichnem hento cudo? hm? asi neviete, to len tak uvazujem..

pralinka25
9. okt 2009

no to teda neviem. Ale myslim ze uz sa to niekomu prihodilo.

Keby si alic videla mna. Vyzeram ako zajko po polovke 😀

alicao
autor
9. okt 2009

Prali ako to myslis? tiez vyrasky?

pralinka25
9. okt 2009

ano

alicao
autor
9. okt 2009

to bude dievcatko🙂

pralinka25
9. okt 2009

no ja som ich mala aj predtym. Odkedy som vysadila HAK

alicao
autor
9. okt 2009

tak to bude HAKciatko 🙂
je mi strasna zima, aj ked pijem caj...som v prechode 😀

katti77
9. okt 2009

baby neseríckajte ma s tým červeným perom a dievčaťom 😀 😀 ..teda ja neviem či by som dve v jednom zvládla....
inak dnes som tu sama ako prst, tak si asi zapnem telku (dobré čo v práci máme väčší televízor ako mám doma) a pozriem dáku telenovelu 😀 😀

alica to tie prvé pichačky sú normálne ihly som to nepochopila, ale v podstate to je jedno...muž povedal, že on mi to bude pichať, lepšie povedané, že sa o to pokúsi haha....pero to zvládnem aj ja ale tá ihla je hrozná na pohľad...

môj chlap ako hora zvládne aj 10 (ak bude ako jeho otec) 😀