Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
20. okt 2009

prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

katti77
20. okt 2009

ahojte

druháááááááá

wolfskinka
20. okt 2009

ahoj katti

katti77
20. okt 2009

tak robila som si test a nič, kašlem ja už na to, toto nemá význam, už nech podpíšu tú žiadosť a nech začnem pichať, toto ma strašne ubíja, čakať, dúfať, a potom hovno....sorry nechcem vám kaziť náladu, ale nemám to komu povedať....

páčí sa mi ten váš pas, ste vy opice škorice 😉 , a na tom námestí si vás tiež viem predstaviť, len aby z vás neboli trosky pri tých šintroch 😀 😀

wolfskinka
20. okt 2009

kattii vies sme ti zabudli oznamit z\e budeme mat spolocnu opatrovatelku ........... TEBAAAAAAAAAAAAA 😀 😀 😀 len ci ty zvladnes 4 deti 😀 😀 😀 kym my s alickou budeme popijat kavicku 😀 😀

katti77
20. okt 2009

wolfi jáj kľudne ale budem ich opatrovať len do pol roka, vtedy sú detičky zlatučké, tom už začínajú vymýšlať, chodiť, nespia celý deň, tak potom si hľadajte niekoho iného, ale také malilinké milujem - spinkajú, papkajú a sú rozkošné, tak túto prácu beriem
😀

alica nevyspávaj, čo si myslíš, kto ti dovolil? 😠

prali a ty sa nám kde flákaš

pralinka25
20. okt 2009

uz som tu aj ja kocenky 🙂

kati pri tej varovke ta prejde aj chut na svoje 😀

Kolky den si dnes??????

katti77
20. okt 2009

prali 12 dpo, to už niektoré baby v inej téme majú testy riadne a žiadneho ducha, aj romy (baby ju poznajú) mala na 12 deň riadnu čiarisko...takže žiadne nádeje, je to jasné a už len čakať na IVF...
inak wolfi obdivujem ťa, fakt klobúk dole, nechcem vám ničiť dobrú náladu, ale toto chce riadne nervy...

wolfskinka
20. okt 2009

katti no super, take si opatrime aj my, kde to polozis tam to najdes my by sme skor portebovali na take vacsie

prali my sme ti narovnako ty 11tt a my s allicou 1tt ... xixi to je sranda

pralinka25
20. okt 2009

wolfi 😀 veru veru

kati zas na to mozem len povedat ze ja som testovala na tu Alicku to bol 13 DPO a nic, nicovate nic tam nebolo. Potom ma alic nahovorila este na 15 DPO a bola tam ciarocka. Mam ju v albume a nebola bohvie ako silna. Zalezi kedy sa zahniezdi.V najhorsom skoncis na IVF ale nikdy nevies

alicao
autor
20. okt 2009

ahojte
ja ze vyspavam????!!!!
teraz som sa vratila z vysledkov krvy, uz daaaaaaavno som hore, mozno skor nez vy🙂
vusledky su vsetko v norme, este to HIV A zltacka, ale hadam som to nikde nechytila🙂
no a mam zazitok zase z nasho zdravotnictva:
prisla som do cakarne a tam som bola len ja a moja kolegyna, nahoda jak svina
obe nas zavolala do ordinacie, a zahlasila
vy, tehotna, chodte sa vyzliest a vy ? kedy to idete na to umele??
sme sa na seba pozreli a ocividne bolo vidiet ze ani kolegyna nechcela aby som pocula, ze je tehotna a ja samozrejme som nechcela nikomu povedat ze idem na umele
NEZABILI BY STE TU SESTRICKU???!!!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Teraz som zvedava, ci sa to v praci rozkrici, co si myslim, ze ano...do RITI!!!

pralinka25
20. okt 2009

alic to je teda fakt chutne 😠 Ochrana osobnych udajov a lekarske tajomstvo ako vysite

katti77
20. okt 2009

alica tak to je náhoda riadna...keby si to chcela tak sa to tak nepodarí, no veď možno ani ona nechce aby si ty hovorila, že je tehotná...teda zatiaľ...

no tak ja mám zase opačný problém, lebu v práci to vedia a šéfka nič iné nerobí len sa vypytuje, to je ešte horšie...riadne to lezie na nervy, dúfam, že dnes nepríde lebo dnes by som to nezvládla...

prali máš pravdu, ako je to individuálne, no nič vo štvrtok sa to vyrieši....

ako ale ten amíkoizraelec nie je najškaredší, ale to len tak medzi nami dievčatami... 😉

pralinka25
20. okt 2009

kati veru neostava nic ine len este chvilku pockat.

Tak fesak je to? A aky je?

alicao
autor
20. okt 2009

skusim jej zavolat a poprosim juj aby to nikomu nehovorila, a tiez je poviem, ze ani ja to nikomu nepoviem, ze je tehotna. Ona ma uz akolo 35 rokov snazili sa velmi dlho, uz ma dve dospele deti, zelam jej to, je zlata.
len ju moc nepoznam, neviem, ci udrzi jazyk za zubami..uvidime
katti, pocuj, netrap sa aj keb iui nevyslo, budeme ta podporovat v ivf a to urcite vyjde ok?🙂
kym nie sme vazne chore, vsetko je ok!🙂

alicao
autor
20. okt 2009

o kom to tu tocite?

katti77
20. okt 2009

no je síce nižší ale tie okále má neskutočné 😀 a hlavne je tu s priateľkou, ale aj tá je zlatučká, ruska, tak si to viete predstaviť aké tu máme národnostné zloženie a náš obchoďák je maďar...no niekedy je tu veselo...

a prali viem o čo ti ide

wolfskinka
20. okt 2009

alic nic si z toho nerob sestricku by som kopla do zadku

baby objednajte si dostanete spiralu zadarmo

http://www.fann.sk/maxfactor-sutaz

alic zachvilu sme tehotne obidve ako na tom si ? ja som akasi mimo, len spim a spim

pralinka25
20. okt 2009

kati a o coooooo??????????? 😕 😔 🙂

Alic to bude asi najrozumnejsie. V podstate ti nic ine ani neostane. a zas za 3 roky si to uz aj tak nikto pamatat nebude 🙂

pralinka25
20. okt 2009

wolfi a ako to funguje?????

alicao
autor
20. okt 2009

ja mam zatial zvyseny adrealin, takze spat sa mi nechce, pijem cajik lebo vonku je kosa a idem sa naucit varit fazulovu polievku🙂
pralinka mas pravdu🙂

katti77
20. okt 2009

alica točíme o tom amíkovi čo k nám prišiel do firmy
wolfi ja sa nemalujem ☹
alica a čo ty vieš, možno aj ona bola po umelom
a ma teší, že na to IVF budem mať parťáčku, teda ak všetko pôjde ako má, a dokonca býva hen neďaleko tak to budeme ako vy dve...
a vy už ste tehotné, sa stačí pozrieť do pasu, teba ako ja som tu jediná netehotná, môžme ísť rovno do inej skupiny, neviem čo ti ešte robíme 😀

pralinka25
20. okt 2009

klabosime kati 😉

katti77
20. okt 2009

prali ty si vtipná poránu 😀

alica potom mi pošli fazuľovú, ale ja mám rada na kyslo, poviem starkej, ha ha

wolfskinka
20. okt 2009

katti ani ja

allic cez vikend nam naskoci 2tt a uz len 39tt do porodu 😀 😀 😀 😀 tesis sa ?

pralinka25
20. okt 2009

wolfi tak to uz mate za par 😉

no ja sa tiez moc nemalujem ale aspon mihalnica ano. Tam to zacina aj konci u mna. A to sa mi dari len poslednu dobu.
spirala by sa zisla zadarmo no nie. Aj ako darcek 😎 len nechapem ako to funguje

alicao
autor
20. okt 2009

wolfi si pis, lebo ked vidim ako sa to rychlo meni u pralinky, tak mi je hned lahsie🙂

wolfskinka
20. okt 2009

prali vypln a objednaj a potom si to vyzdvihnes v obchode

no my cez vikend budeme uz v 2tt 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
20. okt 2009

boze alic my dve sme sa fakt hladali jedna s uletenejsimi napadmi ako druha, no ale co uz ako ti alicka, mne je akosi divne kazdu chvilu inac, chvilu zima, chvilu ma zalievaju horucavy ani tak ani tak a dnes som uz vypila liter vody, ty kolko ?

pralinka25
20. okt 2009

ale vam to rychlo leti. Boze uz aby ste boli aspon v deviatom mesiaci nech sa vam potom mozem smiat ked vam budu revat 4 deti na namesti 😀