Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
22. okt 2009

alic len byvam unavena ako kon. Ale inak dokopy nic. Obcas ma pali zaha ale nie moc, byvam hladna ale moc toho nezjem.
Ja som stastna ze mi nic nieje len sa bojim ci je to v poriadku

wolfskinka
22. okt 2009

alic no keby si ty mala dieta v 19 tak uz v perinke by malo viac rozumu ako ty v 19 😀 😀 😀 😀 😀

si rob srandu aj ja uz mam kupeny 1 😀 😀 😀

alicao
autor
22. okt 2009

prali je to v poriadku, ved ked je mama divna musi byt aj male, nie? 😀
dydy aspon zvladu varovat🙂 ak mate kde byvat tak je to ok

alicao
autor
22. okt 2009

wolfi c ! 😀 😀 😀

wolfskinka
22. okt 2009

alic a co chces mi povedat ze nemam pravdu ????

pralinka25
22. okt 2009

sak to alic sak to. Vy dve sa tiez mate na co tesit 😀
dydy vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody. Aspon sa doziju pravnucat 😉

dydynka
22. okt 2009

mno u priatela s jeho rodicmi ,,,sice na bytovke ale tak casom si najdeme svoje,,

alicao
autor
22. okt 2009

fuuuuuuuuuuuuuuhaaaaaaaaaaaa no hlavne sa lubte!
wolfi mas pravdu, nech je kludne mudresie ako mamina, aspon niekto v rodine bude 😀

pralinka25
22. okt 2009

dydy nakoniec budes rada ze to takto dopadlo.

dydynka
22. okt 2009

no hej budem,,bude to vsetko take divne ale zvyknem si :D 😝

pralinka25
22. okt 2009

alic co by si s takym robila? Este by si sa bala ze ti ho vymenili

wolfskinka
22. okt 2009

alic nic si z toho nerob, v nasom pripade v tvojom a mojom je dost velmi silny predpoklad ze to tak aj bude

dydy prajem ti pevne nervy byvat so svokrou

dydynka
22. okt 2009

tak ja nemam zlu svokru takze to hadam take zle nebude :D

alicao
autor
22. okt 2009

wolfi nestras ju🙂 nie kazda svokra je jezibaba🙂

wolfskinka
22. okt 2009

dydynka z pohladu starsej a skusenejsej , svokra sa ukaze v pravoom svetle az ked s nou travis viac casu a ked zacne ziarlit na svoojho syna ....

alic nestrasi ... to je realita, BOHUZIAL 😠

ZA POLHODINY IDEM DOMOV ... JUPIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

alicao
autor
22. okt 2009

dydy, nepocuvaj historky o svokrach, a rob presne to co citis, ak citis, ze to bude dobre a ze to vsetci chcete tak do toho a drzim palce aby vam k stastiu nikto a nic nestalo 🙂

pralinka25
22. okt 2009

aj ja pojdem za chvilku domov

wolfskinka
22. okt 2009

alic daj sa na facebook uz sme tam skoro vsetky len ty nie , chybas mi v zozname trdlo moje

pralinka25
22. okt 2009

veru alic uz si doma tak by si mohla

wolfskinka
22. okt 2009

prali len jej dohovor kurni aj s babou ...

idem ja domkov dnes huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

papa a alic pevnu ruku pri pichani 😀 😀 😀 😀

pralinka25
22. okt 2009

alic posluchaj a chod na facebooooooooook!
Aspon uvidis aku tam mam nadhernu fotku 🙂

ja uz tiez pojdem. Pozrela som si balicek co som dostala na poradni. A mam tam sacik persilu, sacik avivaze silan, krabicku Cara a zltobiely dudlik 🙂 a 2 casopisy o babatkach.

Babo sa ma. este neni ani na svete a uz ma darceky

pralinka25
22. okt 2009

idem uz aj ja domof.

Papa a zajtra sa tu stretneme zas. 🙂

alicao
autor
22. okt 2009

baby ja nemam rada facebook☹ raz som to mala a kazdy vsetko o mne vedel a hocikto si ma vyhladal☹
porozmuslam ale len koli vam, ale moc sa m do toho nechce.
tak aj ja idem papat a priberat
wolfi aj tebe a nepredavkuj sa! 🙂
prali odloz pod stromcek🙂
tak zajtra papa! cmuk

pralinka25
22. okt 2009

alic ja tam o sebe tiez nic nemam. Ved tam nemusis nic udavat. A navyse da sa to spravit tak ze si ta najdu len priatelia. Ako to mam ja

Ale uz fakt idem Pa

wolfskinka
22. okt 2009

alic priberat budes az za mesiac co to mas za debilne napady, a ja som uz domka a idem zaliezt do postielky ...

wolfskinka
23. okt 2009

ahojte dobre ranko ... alic zachvilu sa nam to preklopi na 2tt mne zajtra a tebe pozajtra 😀 😀 😀

baby tie chillipapricky mi spravili taky galiamatias, zaludok ma bolel, potom brucho ako keby na mrchu a teraz zadok ... a ma zapieklo ide mi bok vyvalit,

alic ako gonal ? neboli ta nic, mna trochu pobolieva rucho, nech uz je pondelok nech viem ako na tom som

katti77
23. okt 2009

dobré ránko zlatíčk

katti77
23. okt 2009

wolfi: a kedy si dáš zase papričky, hmm?...a neboj niečo tam budem, úroda jak bejk 😀 😀

wolfskinka
23. okt 2009

katti no pobolieva ma brucho neviem ci je to kvoli paprickam alebo ma bolia vajecniky, ale to este nemohlo nic boliet, ved stimulovat som zacala iba v stredu a to je 1 den co ma to tak bolelo, jedine ak by som mala nejake hyperaktivne foliky ... mam len strach nech mi nezastavi, ked sa rozbehnem ... uz sa neviem dockat pondelka ake budem mat vysledky

katti77
23. okt 2009

wolfi nikto ťa nezastaví, už nie...v pondelok ti povedia, všetko je v poriadku a krajko ešte aj žmurkne.... 😀
a to si len namýšlaš, že ťa niečo bolí, nič ťa nebolí....

ja keď som ešte nevedela výsledky po IUI tak som mala všetky príznaky tehotnosti, dobre že som už aj pohyb necítili, to je proste psychika...takže foliky rastú a bude ich akurát ani veľa ani málo...a v pondelok budeš vysmiata....howk