Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

szkyka
2. nov 2009

Ahojte kocky,poradte mi. Vklada sa utros v den ET.Dik!

katti77
2. nov 2009

szkyka tak ja ti s týmto neporadím, toto bude najlepšie vedieť wolfi, ale keď mi robili IUI tak mi doktorka povedala, že až od nasledujúceho rána...

alicao
autor
2. nov 2009

szkyka, ak ti dotkor povie ze si ho mas dat tak das, je to individualne
katti, ja som pozitvne naladane , ved nevidis, ako sa vytejusem z MS?
Ale strach mam a mi nehovor ze ty nie, lebo ti neuverimi🙂

szkyka
2. nov 2009

katti,no ja ho beriem od OPU,len ci to nevadi pri trans.

katti77
2. nov 2009

szkyka tak sa radšej opýtaj doktora...

alica jáj strach mám strašný, keď si pomyslím na tie inekcie tak už teraz sa idem z toho posr...lalalal....to hej, ale zatiaľ si nepripúšťam, že by sa mala niečo pokašlať, alebo že by to nemalo skončiť //....aj keď v kútiku srdca som pripravená aj na takúto možnosť...len zatiaľ nechcem na to myslieť...ale strach ten je, to hej a veľký...už aj rozmýšlam, že kto by mi tie inekcie pichal, aj ma napadlo, že by som chodila každé ráno k môjmu obvoďákovi a dohodla sa so sestričkou ale čo v sobotu a v nedeľu...tak by som išla na pohotovosť, ale potom si zase poviem, že nie som jediná ktorá si to pichá a zvládli to, tak že to zvládnem aj ja a potom zase....a tak stále dookola...

alicao
autor
2. nov 2009

katti myslim, ze prva injekcia bude tazka budu sa ti triast ruky, ale predstav si to tak, ze si akoze vytlacas dobre zapaleny pupak, to boli ovela viac a ovela dlhsie🙂)) tak to robim ja🙂
kazdu dalsiu pichnes lahsie a lahsie

katti77
2. nov 2009

alica že zapálený pupák, tak to by ma nenapadlo... 😀 😀 😀 a ešte k tomu na bruchu 😀 😀

no ale dobre, keď myslíš 😲 a už si volala do heliku? kedy tam teda ideš?

alicao
autor
2. nov 2009

teraz som volala nemohla rozpravat, tak asi bola v ambulancii, ze mi zavola spat

pralinka25
2. nov 2009

Dobre ranko babulky 🙂
Idem si precitat co ste tu popisali ked som tu nebola nech vas mam pod kontrolou 😉

katti77
2. nov 2009

jej ahoj prali, tak ako? už si zdravučká?

pralinka25
2. nov 2009

ahojky. No uz je to lepsie. Nastastie som nemala teplotu, iba to hrdlo a nadcha. A ked bolo tak skaredo vo stvrtok tak sa mi nechcelo ist nikam.

Inak prave si citam prispevky dozadu a wolfi pisala o nejakej kamoske co prisla o babatko v 20 tyzdni. Mojej kamoske sa stalo presne to iste. A to sa snazili 10 rokov o babeno. uz ma cez 35 rokov a ked konecne otehotnela tak v piatom mesiaci bum. A tiez ho musela porodit. Ono ide o to, ze ak ho porodi mozu sa za chvilku snazit o dalsie ale ak jej spravia cisarsky museli by so snazenim cakat dva roky kvoli zahojeniu maternice. preto ak sa stane nieco taketo snazia sa lekari aby to bolo normalnou cestou kvoli tomu aby sa par mohol zacat snazit co najskor

alicao
autor
2. nov 2009

prali ahojky, a nemysli na take veci prosim ta..

katti77
2. nov 2009

prali tak som rada, že to nebolo nič vážne a aspoň si si trochu oddýchla...
ty kokso ale to už máš riadne číslo 12tt ale to uteká

pralinka25
2. nov 2009

alic no snazim sa, len som reagovala na to co tu pisala par dni dozadu wolfi

Veru uteka.

Baby ja neviem. Ja sa vobec necitim tehotne. Ani trosku ☹ znervoznuje ma to ☹ ja vie ze na taketo veci nemam mysliet ale myslite ze je to normalne? Aspon nieco by som citi mala nie?

katti77
2. nov 2009

prali mne sa sestra vždy smiala keď som jej po IUI hovorila aké mám príznaky, že "ty koza to nemôžeš mať žiadne príznaky ja som do pohybov ani nevedela, že som tehotná", nič jej nebolo, len keď sa nenajedla tak jej bolo trošku zle...inak nič...takže prali kľud, zachvíľu ideš zase na UTZ a uvidíš svoju bublinku ako krásne rastie...
a kedy to máš ísť k doktorovi?

alicao
autor
2. nov 2009

pralinka, jednov vetou...ty nie si normalna, takze je to normlane 😀

levuscik
2. nov 2009

ahojte kocky... vidím, ze vsetko po starom... aj u mna... robila som si dnes test a iba / ☹ som síce 2 dni pred menzesom, ale myslím, ze by to uz ukázalo... prsia ma síce bolia jak divé, ale to zvyknú aj pred mrchou...

prali neboj, minule som bola u gyndosa a bola tam pani, 40-nícka, ktorá uz 3 deti má s tým, ze nemá menzes uz 3 mesiace... a gyndos jej povedal ze je tehotná v tom 3 mesiaci... sestricka jej hned brala krv...pani z toho bola totalne v soku, ze ako to???? ved uz 3 deti má a ona doteraz nezistila ze je tehotna??? vobec sa necítila inác....

pralinka25
2. nov 2009

dik baby. Ja viem ze je to asi z vasho pohladu trafene a poviete si ze som koza a mam sa tesit ze som tehula. Ja sa tesim a zaroven mam aj velky strach. Ale vas to tiez caka 🙂

alic no asi mas pravdu 🙂

Dufam ze v stredu uvidim babo zive a zdrave. Uz aby to bolo. Ale normalne sa tam aj bojim ist.
Dnes sa mi snivala taka strasna hovadina.
Boli sme niekde na vylete a niekto mi dal strazit 2 vajicka surove a povedal ze mam davat na ne velky pozor, lebo ak sa tym vajickam nieco stane pridem o babo. Tak taketo sny mi vobec nepomahaju. Jedno vajko sa prasklo ☹ 😠

alicao
autor
2. nov 2009

pralinka, ty trdlo 😀 😀 😀 to je iny sen ty brdo 😀 😀
a jasne, ze chapem ,ze sa bojis, ja sa budem mozno este viac, ale skus dychat z hlboka aby si si strosom neublizila..v stredu budeme na vas velmi moc mysliet.
zajtra musime na wolfinku
a v piatok musite na mna, ako som si myslela idem na kontrolu v piatok, pytala som sa, ci si nemam pichat este menej a ona, ze mam mimimalnu davku, ze menej sa uz nedava, tak som zvedava, ci miminum je pre mna ok...

pralinka25
2. nov 2009

moja bujna fantazia uraduje aj v noci 🙂

Aspon ze mame stale na koho mysliet.

Alic ako ja som bola zaspata tak ty si hyperaktivna. Ale snad to uz bude dobra davka pre teba

alicao
autor
2. nov 2009

len tiez mam jednu obavu, lebo ms prisla o tyzdne skor a neviem, ci sa mi stihli vajecniky ukludnit...

pralinka25
2. nov 2009

a nemozu ti spravit sono alebo nieco? Ako by sa to dalo zistit?

levuscik
2. nov 2009

alicka strasne drzím palce... nechodim na koníka casto, len tak sporadicky, ale myslím na vás... verím ze to výjde, zaslúzis si to...

wolfskinka
2. nov 2009

dobre ranko, niekomu uz obed ... som si riadne pospala

katti dakujem snad bude aspon jedno, ktore zabojuje

alic gratulujem takze oddnes pichas .... juj aka som rada , a nevymyslaj katastroficke scenare nic sa uz stopovat nebude ...

katti vysledok asi este nebudem vediet este bude mc skoro, a mozno vysledok budem vediet uz zajtra, ked tam nic nebude ☹

prali no ty teda mavas sny

alicao
autor
2. nov 2009

ani sa ma nepytala ci ma nieco boli alebo nie, keby bolo treba predtym sono asi by mi to povedala, alebo im to jedno...nebola dva krat mila ta koordinatorka, len nadiktovala co a ako..

katti77
2. nov 2009

jáj baby tu sme všetky obávačky, alica sa obáva aby nemala hyperstimulačku, prali aby bolo všetko s tehu v poriadku, wolfi aby mala dobré vajká, ja ako si pichnem inekciu...a viete čo je najhoršie, keď sa prestaneme báť toho čoho sa bojíme teraz tak príde saze iný strach...či budú zdravé, dobré, múdre, či sa im nič nestalo, kde sú...to je už náš údel, už sa budeme báť stále...ale nesmieme hneď myslieť na to najhoršie, lebo inak budeme mamulky psychošky...
takže
wolfi zajtra všetko dobre dopadne a vajkek možno bude aj viac a možno len tie dve ale super kvalitné
alica dávka je dobrá, veď keď sa menej nedá tak ako by si chcela stimulovať, už sa nezbláznia, veď len raz sa dá zblázniť...
prali si tehotná a si tá čo má šťastie, že jej nie je zle a môže si tehu vychutnávať...
katti ty si to tam šupneš ako profíčka a bude to ok, možno modrina ale to zvládneš

tak a toto je scenár a podľa toho sa budeme držať...

keby som mala napísať z čoho všetkého mám obavu tak tu sme do rána a zaplníme päť strán, pssst

pralinka25
2. nov 2009

wolfiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii siiiiiiiiiiiiiiiiiiiilno moc drzim palceeeeeeeeeeeeeeeee. Musi ti to vyjst!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

budem carovat cely den aj celu noc. Ved predsa ked ten bocian uz zistil kde si tak uz nezabludi.

ahoj levus. Ako?????

alicao
autor
2. nov 2009

levuscik, dakujem si zlata, a aj tebe nech sa skoro zadari, vsetky si to zasluzime🙂
wolfi ajojky, zajtra na teba siiiiiiiiiiilno myslime, o kolkej asi budes vediet ci tam nieco bolo?

katti77
2. nov 2009

wolfi zlatko moje, no tak budem držať palčeky a silno posielať energiu vajíčkam maličkým zlatučkým

pralinka25
2. nov 2009

kati pekny scenar. Musime sa ho drzat.

Kedysisom milovala horory. Teraz ich uz ani nepotrebujem. Dokazem si celkom slusny vymysliet aj sama a potom sa bat 😅