Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
7. sep 2009

oki kati 🙂 tak pekny den

to mas pravdu. Vytlac diskusiu a budeme to mat zadara 😀 😀 😀 😀 😀

katti77
7. sep 2009

alica: tak ja zase krajka mooooožem, gatova je super ale krajko je krajo....ten by s tou palicou mohol robiť čo chce, dúfam že zajtra mi tú hadičku bude dávať on 😀
a budeš ju mať schválenú musíme veriť zlato

pa

pralinka25
7. sep 2009

moj 6 az 9 zmysel nezmysel hovori ze budes. Teda musis 😀
ja ccem aby sme tu do vianoc neboli ani jedna. Teda mozeme tu byt ale uz ako tehotne princezne

alicao
autor
7. sep 2009

katti papa a zajtra sa drzkaj a nech to teda ten tvoj krajko trafi 😀 😀
prali ked to ty povies tak ok, bude🙂 a budem do vianoc vsetky tehotne, ale ked nie, nezelaj si ma! 😀

pralinka25
7. sep 2009

no ja nic ja muzikant. Musis podat staznost vyssie 😉

pralinka25
7. sep 2009

na de si zlatoooo??????

alicao
autor
7. sep 2009

tu som, len sa ma mlady pyta na vela veci ta musim obcas vysvetlovat🙂

pralinka25
7. sep 2009

a je aspon fesny?????? 😕

alicao
autor
7. sep 2009

celkom hej, ale nie moj typ
predstav si volam drahemu, len tak z lasky a on ma zrusi ze nama cas ☹

pralinka25
7. sep 2009

no to su chlapy 😝 niekedy vedia byt velmi romanticky

a aky je tvoj typ? Ja ani neviem. Moji frajeri vyzrali kazdy inac. Ja nemam tip. Mna len musi nejak zaujat

alicao
autor
7. sep 2009

bol suchy v tom telefone, akoby som ho otravovala, ale to nemal robit lebo ja viem byt ticho aj dva dni...
moj typ? tmave vlasy , hnede oci...zaklad🙂

pralinka25
7. sep 2009

🙂
no musis si to s nim vydiskutovat. Mozno bol na nejakej porade alebo bol niekto pri nom a nieco riesili tak nemohol

alicao
autor
7. sep 2009

nie nebol, pisala som mu mail a on si ho precital ale neodpisal, tak som mu volala, ze co nepise, a on ze nema cas...

pralinka25
7. sep 2009

niekedy su chlapi ako z ineho sveta. Mna tak obcas drahy tiez zrusi ale zvacsa to je preto lebo mu volam 25 v poradi a medzi tym poraduje a tak. Tak mi to potom vysvetli
vecer sa ho opytaj preco ta zrusil.
Alicenka nehladaj v tom katastrofuuuuuuuuuuuuu 😉

alicao
autor
7. sep 2009

on mi to zdvihol ale s tym, ze nema cas...tak som mu povedala, ze ok, nebudem rusit on ze DOBRE..to ma dozralo...
takto este nidky nereagoval, vzdy mal na mna cas....kaslem nato, ale dnes nebudem mat cas ani ja to nech si zapise zausi 😝

pralinka25
7. sep 2009

Ach jo. Dostane bitku.
Mu to doma spocitaj pekne. Aspom mile slovo ti mohol povedat a potom skoncit. Ved to by trvalo rovnako dlho nie?

alicao
autor
7. sep 2009

presne tak...!!!! je si so mnou moc isty kamo....som mu napisala, ze nech dnes po mna nejde, ze chcem ist domov sama...

pralinka25
7. sep 2009

no treba im dat niekedy pochybnost, lebo potom su majstri sveta. Pockaj za chvilku bude doliezat a hadzat psie ocicka.

dnes tu budem svietit do 17h. A to ma doma caka kopec roboty. Musim oprat 2 varky utriet prach ist vypratat pivnicu a odviest veci k svokrovcom lebo nam idu zateplovat barak. Uz sa tesim ked mi budu vrtat za hlavou cez vikend od pol osmej rana. AAAAAAAAAAAAAAAA
ale tesim sa ze to bude pekne len keby sa to spravilo mavnutim carovneho prutika samo

alicao
autor
7. sep 2009

aj ja som tu dnes do piatej..mozno o 15 menej ale nie je to iste.
Normalne nemam naladu ist domov teraz...asi skocim do trnavy 😀

pralinka25
7. sep 2009

tak pod pojdeme na zmrzku 😉

alicao
autor
7. sep 2009

aku mas najradsej?

pralinka25
7. sep 2009

ja som taka prelietava 😀
ani v chlapoch ani v zmrzke nemam typ ale najcastejsie si davam puncovu. Ale ako kde v kazdej zmrzlinarni mam top inu zmrzlinu. A ty?

alicao
autor
7. sep 2009

aj ja ty kokso 😀 😀 😀 a potom tu novu cookies, ale vzdy ked ideme na bike a stavime sa na zmrzke tak puncova a cookies🙂

pralinka25
7. sep 2009

ja tiez lubim keksikovu. Aj som to chcela napisat. Hehe my musime byt z miuleho zivota dvojicky

alicao
autor
7. sep 2009

no len mi nejde dohlavy preco ty si na solarny pohon a ja nie🙂

pralinka25
7. sep 2009

no sak sa musime doplnat nie? Nemozme mat uplne vsetko spolocne lebo by nam nieco chybalo 😉

nepocuvas expres radio? Tam si robia srandu z celebrit a maju taky vymysleny bulvarny casopis Pralinka 😀 😀 😀

alicao
autor
7. sep 2009

Stara dobra drbna Pralinka? Nie mame tu zapnute daco, ale ja to ani nevnimam, nemam rada naser radia, co som doma zo zahranicia dva roky hraju stale to iste, lezie mi to na nervy
Mala by si ich udat za zneuzitie tvojho mena! 😀

pralinka25
7. sep 2009

ani ja nemusim radiovu hudbu ale ako podmaz v praci sa to da. Su pesnicky ktore vyslovene vypinama aj reklamy.

ale s tym casopisom je to sranda. Aspon provizie by mi mali platit ne?

alicao
autor
7. sep 2009

prali mohli 😀 , teraz su tie pesnicky hrozne, jedna skreklana vedla druhej, neviem podla coho ich vyberaju asi podla obvodu hrudnika, lebo to s talentom nema nic spolocne

pralinka25
7. sep 2009

tak tak. Neznasam lady gaga ide ma slak trafit ked furt hraju jej pesnicky a ked prepinam kanaly v telke tak vzdy to davaju aj na tych hudobnych. A neznasam uz aj telku lebo nic tam nedavaju. Aleabsolutne nic. A este aj vytvorili novu televiziu za ktoru by som ich najradsej udala cely den tam davaju debilne telenovely. AAAAAAAAAA. Nie ze by som bola televizny maniak ale aspon od 21 hodin by som si rada nieco pozrela pred spanim. Ja totiz ked nieco robim tak potom nemozem zaspat. A v zime vecer uz ani neni co robit.