Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
7. sep 2009

to snad nie je mozne ....v piatok sme sa s mladym novym bavili a pytal sa ma co pocuvam, tak som mu vysvetlila situaciu a povedala, ze lady gaga neznasam🙂))) 😀 😀
telku nemame nemozem to tiez vystat som divna 😀 kukame na nete nejake programy

pralinka25
7. sep 2009

😀 😀 😀 😀 😀 si moje dvojca 😀
my telku mame ale aspon si mam na co zanadavat. Inak by bol moj zivot az moc dokonaly 😝 😀

pralinka25
7. sep 2009

a co pocuvas?

alicao
autor
7. sep 2009

no tak ja som dost vsestrnanna v tomto, ale mozno trochu staromodna, z chlapov co ja viem...eric claptom, deep purple, U2, ale aj 50cent ak je texty su drsne, ale dobre sa pri tom beha 😀 ...teraz ma nenapada...zenske, byonce , volakedy davno aj wihtney husoton, dalej irsku hudbu, milujem pistaky a gajdy....

alicao
autor
7. sep 2009

teraz to vyzera ak odpoved na inzerat v zoznamke 😀

pralinka25
7. sep 2009

😀 😀 😀 chces sa zoznamit?
mna musi hudba oslovit. Nemam vyhraneny vkus (boze to pisem na vsetko). Ale mam rada hudbu z konca 60-tych a zaciatku 70-tych rokov (nie uplne vsetku)
Ale clapton, U2 su fajn. Znesiem aj niektore novodobe ale to zvacsa ani neviem kto spieva a ako sa to vola.

alicao
autor
7. sep 2009

presne ani ja🙂 ale cd si uz napriklad nekupujem. Minule som pocuvala na nete Johnyho Casha tiez 50-60 roky...takze proste vsetko dobre ale to bohuzial v radiu nehravaju, teda aspon na slovensku nie 😀

pralinka25
7. sep 2009

tak tak. Ja mam par cedeciek ale zas ma nebavi ich pocuvat dokola. A CD nekupujem lebo stoja nekrestanske prachyyyyyyyyyyyy. 😠

drahy sa este neozval?

Prave rozmyslam ako dlho trva luealna faza. Ci ma nejaky stanoveny cas alebo sa tiez moze menit od osoby k osobe a moze trvat neobmedzene dlho

alicao
autor
7. sep 2009

prali odpisal mi ze ci sa hnevam len koli tomu ze neodpisal s kopou otaznikov...nato mal cas reagovat!! neodpisala som mu, nech vie ake to je....
LF byva 10 az 16 dni viac by nemala...ale ty si mala vzdy kratku, takze toto sa mi velmi nezda a dufam, ze v stredu davas dobru spravu 😀

pralinka25
7. sep 2009

tak tak. Nechaj ho chvilku podusit vo vlastnej stavicke. A potom mu vysvetli ze mohol reagovat aj trosku inak. To by ho viac casu nestalo.

no uvidime v stredu.Dnes zatial nemam vytok. Uvidime po vecernom tutu mutu. Aj sa bojim robit tutumutu aby ak tam nieco je sme ho nevyplavili 😀 😅

alicao
autor
7. sep 2009

prali vies co? radsej nemajte dnes tutu mutu, nedraaaaaaazdi! nechaj malinke oddychnut si od narazov 😀
ty by si uz podla mna davno dostala MS keby ti mala prist...podla mna uz zajtra by si mala // ale ja skuuuuuusim do tej stredy vydrzat!!! 😠

alicao
autor
7. sep 2009

prali testni zajtra prosim, koli mne prosim, prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim prosim!!!

pralinka25
7. sep 2009

tiez si myslim. Drahy chcel vcera tutumutu ale zrusila som ho. Bojim sa 😒 Mozno je to v pohode ale som svihnuta ja viem. Ale zas nemozem ho odbijat stale.

no ale ako som tak pozerala v albumoch babam uz 11 den vysli pozitivne testy. A ja na 13 den nicovate nic. Ja viem aj ty si to tak mala. Neni to cudne? Ved ak by bol ten IP na 7 den uz by malo byt nieco vidiet.
Co ak mi clostil znizil sliznicu a preto mrcha nechodi? Som citala niekde ze duphaston sa dava ku clostilu preto lebo clostil znizuje sliznicu a duphaston zvysuje

alicao
autor
7. sep 2009

Prali ee, clostil nema nic spolocne so sliznicov nato je uplne iny hormon...
A neni to cudne, vacsina je vacsina, ale mi sme ine nevsimla si si ? Na nas testy este nevymysleli. Ja som tam nemala ani naznak druhej ciarky a o tri dni si videla tu v albume! Testi prosim zajtra ak tam zajtra nic nebude tak ta uz prosim nebudem, pleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeease!

pralinka25
7. sep 2009

zlatko necham to na ten magicky datum. Prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim. To uz bue 16 DPO. Ak tam ani tak nic nebude tak som nacisto vadna.Vies aka budem sklamana zajtra?
Ak testnem a bude cisty test tak ma budes mat na svedomi? Beries si to na zodpovednost??????????????? Budem fnukat cely den

alicao
autor
7. sep 2009

Aaaaaaaaaaaaaaaach jo to je citove vydieratnie!!!! No dobre dobre...dufam, ze devietky fakt pomozu🙂

alicao
autor
7. sep 2009

Volal mi, ze ci tom myslim vazne ze nema prist, tak ja ze ano a zacal vysvetlovat a vysvetlovat ako je kazdy na pn a ze nic nestihal, a povedala som na cely kancel, ze nech nestresuje, ze to nie je dobre na plodnost!
Cely office sa zacal rehotat a ja som sa musela tiez 😀

pralinka25
7. sep 2009

uz si ma skoro zlomila 😀
ja mam tiez pokusenie ale snazim sa odolat.

pralinka25
7. sep 2009

😀 😀 😀 keby ten vedel ze to vsetci poculi 😀 by ta zabil 😀 😀 😀
uz si mu odpustila?

alicao
autor
7. sep 2009

Sakra, ze to nie je feeeeeeeeeeer ty ma tyras vies to? Ja som nechcela mat na svedomi tvoje sklamanie, ale teraz budes mat na svedomi ty mna, lebo mna uz z cakania jeb....lalalalal

alicao
autor
7. sep 2009

hej bol ako gumymacik v telefone

pralinka25
7. sep 2009

to sa dalo cakat. Vzdy to robia 😝 no nechaj ho nech sa nazi 🙂

kokso ked nas jeb.... lalalala obidve tak co potom??????? 😲 😕

alicao
autor
7. sep 2009

Prali 😀 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
7. sep 2009

no necham to na tvoju trpezlivost...uz pojdem domkov, tak zajtra vysledok jasne? 😀 😀 😀

pralinka25
7. sep 2009

vies co urobim to takto. Ked rano neklesne teplota a bude sa dat schovat pred drahym tak testnem rano a 9 testnem znova na potvrdenie. Co ty na to? Ale neslubujem na 100%Uvidim ako sa bude motat po byte

pralinka25
7. sep 2009

papa alic aj ja uz pojdem a pekny vecer 🙂

alicao
autor
7. sep 2009

ok ok ok, ked bude teplotka hore testnes!!!! schovaj test za zachod! ja to tak robim 😀
idem moja papa!!

pralinka25
7. sep 2009

pa

alicao
autor
8. sep 2009

praliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

pralinka25
8. sep 2009

ahooooooooooooooooooooooooj.
Nemohla som ta zdvihnut lebo drahy o nicom nevie. Musim skusit este zajtra. Bola som si kupit este 3 testy v lekarni.
Je tam taky duch. Nic extra ale je tam. Teraz som si bola robit na vecku dalsi test taky pasikovy tiez s citlivostou 10 a zas tam bol taky jemny pasik. Ale ani neviem ci to je naozaj pravda. Preco byvas tak daleko. Potrebovala by som este jeden par oci.

A inak si uplne prvy clovek na svete okrem mna komu som to povedala