Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
8. sep 2009

prali ved si moje dvojca🙂
nelka, nikde som sa ale nedocitala ci ma MM nejaky problem, leby ty vyzeras ze fungujes krasne...ak mozes napis

pralinka25
8. sep 2009

som len neskor narodene. Vidis zas som zaspala dobu. Som jasna sipova ruzenka. 😀 😀 😀 😀

jankabo
8. sep 2009

A ako je na tom Wolfi s adopciou????

alicao
autor
8. sep 2009

prali ale zobudila si sa to je hlavne, a stacilo jedno jedine vajko za rok - ved si bola napumpovana dostatocne 😀 😀

nela00
8. sep 2009

no alicka na tento mesiac mi doktorko podľa môjho vnútra predpovedal anovulačný cyklus 😝 zatiaľ máme normospermiu 😕

pralinka25
8. sep 2009

uz by mali mat povybavovane. Neviem ci uz mali posledne sedenie s rodinou a prietelmi alebo ich to este len caka. Dnes som mimo 😅
Ale vsetky dufame ze si predsa len prinesie maleho "egyptana" v brusku

pralinka25
8. sep 2009

neli a nemerias teplotu?
Mne tiez doktor povedal ked som bola na folikulometrii na 11 a 15 DC ze nic z toho nebude. A na 29 den sup ovulka

alicao
autor
8. sep 2009

nela HAHAHA, ze anovulak, kukni na shaaarku a pralinku, take neni ze anovulak 😀 😀 a doktori vedia h.....
aspon ze mm je ok, takze treba len sexulany maraton ako pralinka, do krvy 😀 😀

jankabo
8. sep 2009

baby tak zatial pa, prisla k nám návsteva.
Neskôr sa ozvem. Prali drzkaj sa

alicao
autor
8. sep 2009

viete naco som prisla? ze tak dlho treba do "toho" stukat kym sa vajko nenaserie a povie si tak uz dost, prestante mi nic dom, radsej idem von !!! 😀

alicao
autor
8. sep 2009

janka pa...tolko navstev..ty sa mas!

pralinka25
8. sep 2009

ahojky jani a niekedy sa stav

alic dobra teoria nieco na nej bude 😀 😀 😀 😀 😀 To moje sa muselo nasrat uz fakt poriadne 😀 😀 😀 😀

pralinka25
8. sep 2009

zas ma to vyhodilo z kona 😠

neli sak ale to vyzeralo na ovulku. Nie?

alicao
autor
8. sep 2009

nelka toto je anovulak????? no kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny 😀 😀 ten graf som uz dnes rano videla a neslo mi do hlavy preco to pises 😀 doktor bol napisty
si o dva dni dalej nez ja, otehotnieme teraz co povies🙂?

pralinka25
8. sep 2009

mohli by ste baby. Schvalujem vam to. Som samozvana komisia a schvalujem ba dokonca prikazujem!!!!! 😎 😎 😎 😎

nela00
8. sep 2009

alicka hmmmmm čakaj porozmýšľam.............ok 😀 😵

alicao
autor
8. sep 2009

no len mi nemame spermose, ale mozno som daco vyzdimala 😀 😀 😀
prali nedovolim si oponovat 😀 !

pralinka25
8. sep 2009

no sak to si myslim 😎

alic nejaka sa tam urcite nasla. Do kelu ked sa nastvem nejaku ti poslem postou! 😉

alicao
autor
8. sep 2009

prali 😀 😀 😀 😀

pralinka25
8. sep 2009

sa nesmej to je vazna vec! 😅 myslim vazne, zabalim do krabicky s maslickou a na dobierku 😀

alicao
autor
8. sep 2009

a ako si ich tam dam? hm? a ked sa budu nase deti podobat myslis ze to moj nezbada? ha? 😀

pralinka25
8. sep 2009

sak tvoj sa trosku na mojho podoba. Tmave vlasy aj oci maju tak co. Sa strati ostatne bude mat po tebe 😉

no zozen nejaku hadicku a pumpicku alebo das drahemu tajne na spicku a on to tam psunie 😀

alicao
autor
8. sep 2009

ty si ale vymiselnik 😀 😀 dobre ak nebudem do roka a do dna tehotna a budeme potrebovat darcovske spermosky, tak ta beriem za slovo🙂

alicao
autor
8. sep 2009

jezisisi vymyselnik nie vymiselnik 😔

pralinka25
8. sep 2009

alic nebude treba. Tak dlho to trvat nebude! Do konca roka musis byt! Jasne? a to myslim tohoto roka?

alicao
autor
8. sep 2009

ja sa snazim ved nevidis na mojom grafe? 😀

pralinka25
8. sep 2009

no sak dobre dobre, vidim vidim 😀

alicao
autor
8. sep 2009

este aj ten piatok co sa mi tak strasne nechcelo som sa premohla ale to si mala vydiet, asi najhorsi sex v zivote ale nasmiali sme sa 😀 😀 😀

pralinka25
8. sep 2009

hod nejaku pikosku z piatku 😀 😀 😀 😀 😀