Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
9. sep 2009

milacik, idem na postu, takze pridem az ked sa napapam, ok? papa zatial a dychaj🙂 😲

pralinka25
9. sep 2009

Ok teda len sa mi po ceste nestrat 🙂

alicao
autor
9. sep 2009

tak uz som tu, trafila som 😀

pralinka25
9. sep 2009

caf 🙂
ja som tu uz tiez a napapana. Mala som narocne predpoludnie. Zhanala som duphaston. Nakoniec mi ho da kamoska. Tak ho zacnem dnes uzivat. Pisala som totiz babam v PCO a shaarka mi hovorila ze by som ho mala brat. Tak som ho zhanala. Ty si brala ten utrogestan ze?

alicao
autor
9. sep 2009

prali, dobre si spravila, daj si...a oba lieky su to iste, takze to je ok
ja ti tak zavidim , ale v dobrom, chyta ma depka..

pralinka25
9. sep 2009

alicka ale no taaaaaaaaaaaaaaak.
Ja sa sem potom budem bat chodit lebo budem vediet ze ti sposobujem depku. Este nemam nic vyhrate. Aby som nemala depku za par dni aj ja.

alicao
autor
9. sep 2009

nemozem zato, ze ma to chytilo, to nesposobujes ty ty trdlo!!! to celkovo, lebo som netrpezliva a bojim sa , ze ja to stastie nikdy nezazijem...

alicao
autor
9. sep 2009

myslis, ze ked sem nebudes chodit bude mi lepsie!!!!!! 😠

pralinka25
9. sep 2009

to nie. Ja chem aby ti bolo lepsie. Keby si vedela (ale urcite vies) ako velmi sa bojim.

alic no tak dobre chvilku ju mat mozes ale to je vsetko. Ako vyzera graf? A volala si tam?

pralinka25
9. sep 2009

alicka a urcite zazijes. Uz aspon vies ze je to mozne. A ak nevijde teraz prirodzene tak vyjde umele. Uvidis.

alicao
autor
9. sep 2009

este nie zavolam o druhej, graf som hodila rano, stale to iste zaseknuty teplomer, od soboty vlastne nebudem merat, lebo nebudeme doma stryri noci..ideme do tatier..v pondelok tu nebudem.
Vy si neberiete volno? mohla by si , aby ti cas isiel rychlejsie a zamestnala si sa niecim prijemnym...hm?

pralinka25
9. sep 2009

jeeeej ty sa mas. Ja budem tvrdnut v praci. Doma byt nechcem lebo nam zatepluju barak a od pol siedmej rana vrtaju. A mame cez vikend jarmok tak nechceme cestovat prec. Ako to tu sama cely den prezijem?
Boze vsetci maju dovolenku a este ani ty tu nebudes. Budem si musiet priniest knihu. 😝

alicao
autor
9. sep 2009

prali budes sa rozpravat so svojim bubatkom🙂

alicao
autor
9. sep 2009

wolfi sa ma vratit 16teho? ci?

pralinka25
9. sep 2009

neviem kedy. Isla na 18 dni. Teda nie na tolko ale tolko mala mat dovolenku.
Sak ja sa s nim rozpravam. Vzdy ked idem navecko poklepem mu na domcek a upozornujem ho nech tam pekne vydrzi 9 mesiacov a potom uvidi zlate prasiatko 😀

alicao
autor
9. sep 2009

ty sa planujes natriet na zlatu farbu?? 😀 😀 😀

pralinka25
9. sep 2009

😀 😀 😀 😀
naco zlata som uz teraz a prasiatko tiez. Hlavne ked papam 😀

alicao
autor
9. sep 2009

praliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!! Volala som, si predstav, prislo to uz vcera! keby som nevolala, bohvie kedy by mi volali oni.
Ku koordinatroke ideme 29.9, to je dva dni pretym ako budem moct zacat brat lieky, len pre boha nech mi nepridu kramy skor, lebo to nestihnem!!!

pralinka25
9. sep 2009

de zas si. Natieras sa aj ty na zlato? 😕

alicao
autor
9. sep 2009

sak som volala🙂

pralinka25
9. sep 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaj a coooooooooooooooooo??????????????????????????????

pralinka25
9. sep 2009

frisko frisko ako to dopadlo?

alicao
autor
9. sep 2009

si slepa ci ti z hormonov preskakuje???? ved to mas v prispevku hore? 😀 😀 😀

pralinka25
9. sep 2009

aha.
No ked som ti pisala to prve tak som pisala asi zarovno z tebou a potom som to uz nevidela lebo mam kona takeho malickeho a vidim len posledny prispevok.

Bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Boze dufam ze to stihnes. Pocitala si uz kedy by ti mali kramy prist?

alicao
autor
9. sep 2009

ano ved preto som bola nasrana, ze by sa nato oni vybodli , keby som volala az zajtra tak to uz nestihnem, lebo dalsi volny termin bol o dva dni neskor...
kramy by mi mali prist 17.9 no a zacat sa ma 16dc to mi vychadza na 2.10 v den ked som sa prihlasila sem na konika🙂
nezvyknu mi chodit skor, az na 14po ovulke, tak dufam, ze aj teraz to tak bude.

pralinka25
9. sep 2009

dufam aj ja. To by bol fakt kruty zart od prirody keby prisli skor. Prestala by som sa s nou bavit. Kurnik dobre ze si tam zavolala. Su "uzasny"
Ved musia vediet ako na to clovek caka a oni to takto odkladaju 😠 😠 😠

alicao
autor
9. sep 2009

ale som rada, ze si ma prehovorila volat uz dnes🙂 a som si povedala, ze je krasny datum tak to musi vyjst a proste, skratka, jednoducho...KLIATBA JE ZRUSENA!!!!!!!!
Dakujem Sipova Ruzenka🙂!!!!

pralinka25
9. sep 2009

nemas za co alicka z krajiny zazrakov 😉
tesim sa

alicao
autor
9. sep 2009

prali 😲 😲 😲 no a uz je po depke, chvala panu neviem komu🙂

pralinka25
9. sep 2009

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵
depka jedna cernoknaznicka 😠 a nech sa uz ani nevracia lebo nebude mat ani dovod.

vidis panbozko sa nehneva aj ked na neho neveris 😉