Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
11. sep 2009

katti a co si sisi? 😀

kamka17
11. sep 2009

katti...cez víkend tu asi budem ja...

katti77
11. sep 2009

kamka tak ja "musím" mať chlapca ale meno neviem zatiaľ 😉

alicao
autor
11. sep 2009

kamka to je krasne meny, je netuctove , nezvycajne a je krasne fakt🙂 ze ma to nenapadlo skor🙂
parli byci koncia 20teho

kamka17
11. sep 2009

katti...si sa rozhodla, že chlapec ?? prečo ??

alicao
autor
11. sep 2009

meno, nie meny

pralinka25
11. sep 2009

ja tiez neviem prist na ziadne pekne chlapcenske meno ktore este niekto v okoli blizkom nema. Pacil sa mi Lukasko ale to mi bolo zamietnute 😠

kamka podari. Neboj. Ked uz si na tom dobre tak uz sa aj zadari. Alebo mate aj nejaky problem? (teda okrem toho krcku)

katti77
11. sep 2009

alica čo nemáš doma pc?
neviem, myslíte keby som v nedelu testla, že je to ešte zavčasu? ja vieeeem je ale keď ja už to chcem vedieť...preto som sa pýtala či tu budete cez víkend, aby som vedela či sa budem mať komu vyžalovať ☹

pralinka25
11. sep 2009

alic tak to som sa omeskala len o 5 dni 🙂

pralinka25
11. sep 2009

kati netestuj este. To je strasne skoro. Budes zbytocne sklamana. Este pockaj. Ja viem ze to cakanie je hrozne ale musis vydrzat. Aspon sa natrenujes do buducnosti ked budes cakat na ultrazvuky 😉

alicao
autor
11. sep 2009

prali ved hovorim, ze nie si blizenec, to je len chyba v papieroch🙂 a Lukaska mi nechaj
Katti mam, ale netravim pri nom cas cez vikend...ale s tym sisi som len srandovala, ja viem, ze vies, ale pre istotu..sem tam napisem vetu, dve ale len ak nahodou sa nalogujem. Tetno vikend sme na horach tak nebudem tu.
A netestuj pre boha!!! to je velmi skoro...nebuda ako ja, lebo prides o hypoteku na dom 😀

kamka17
11. sep 2009

prali...ten krčok bol len výsledok preventívky, hlavný problém je drahého spg, teda skoro 100% morfologia ako u alicky...ale stále verím, že nejaká tá šmatlavá spermijka sa dostane dnu a nebudem musieť riešiť helík a ivf a podobne, lebo iui už máme za sebou a neúspešne...tak tak

katti...som asi mimo mísu...máš za sebou čo? iui či ivf či čo ???

katti77
11. sep 2009

prali to som nechcela počuť, bléééé

kamka ja chcem odjakživa chlapca, všetky moje kamošky majú baby tých som si už užila, proste chcem chlapca, ale vieš ako to je človek mieni pán boh mení

katti77
11. sep 2009

kamka hej 08.09. som bola na IUI a nepotešila si ma, že vám nevyšlo IUI, no ale veriť musíme

bože no dobre nebudem testovať, asi by som sa len nasr...lalalala

kamka17
11. sep 2009

katti..však tak, lebo aj tak neovplyvníme čo to bude...hlavne nech je a nech je naše 😉 😉

pralinka25
11. sep 2009

alic neboj necham ti ho. Ja nieco vymyslim.

Kati este fakt vydrz lebo skrachukjes na testoch a prides aj o nervy.

kamka ☹ ale snad motyka vystreli

pralinka25
11. sep 2009

kati vam to vyjde. Uvidis. Vy ich mate len lenive a doktorka im usetrila polku cesty a aj energie takze sa to podari uvidis.

katti77
11. sep 2009

no na testoch skrachujem aj tak, bože ako keby ste si vy v živote nekúpili test aj keď ešte bolo skoro 😀
prali len sa pochváľ koľko ich ešte máš doma a koľko si už minula? 😀

kamka17
11. sep 2009

katti...ja som ani netestovala, však tie dva týždne sa nejako dajú vydržať aj bez toho 😉 a fakt zbytočné sklamenie dopredu, radšej sa teš ako ja, že to vyjde 😉

prali, šak aj ja jej verím...teda tej sekere 😀 😀

pralinka25
11. sep 2009

😀 7 a este mam 4 😀 😀 😀 😀

kamka17
11. sep 2009

sorryy...motyke 😅

alicao
autor
11. sep 2009

prli to som povedala dnes rano drahemu, ze mozno motyka vystreli a on ze motyka ano a co moj curak? 😀
kamka katti zbytocne stresuje, oni maju dobre spermose, sanca je tam ovela vacsia ako u nasi 100%nychy invalidou 😀

katti77
11. sep 2009

kamka: ty si to vydržala? no neviem či to zvládne ☹

alicao
autor
11. sep 2009

prali ideeeeeeeeeeeeeesssssssss🙂 ja som minuly mesiac testla 15🙂

pralinka25
11. sep 2009

ja som testovala na 13 den ale s takym po zaruke 3dni a z velmi slabej vzorky a bol negativny.
6 den po este nemusi byt ani zahniezdene. Niekomu sa zahniezdi az 10 den.

pralinka25
11. sep 2009

alic dobre sme 🙂

pralinka25
11. sep 2009

ale sme bojovnicky proti krize a zachranime testovy priemysel 😎

kamka17
11. sep 2009

alic...šak ja som verila aj tým našim invalidom 😀 a keď má katti len lenivcov, tak hádam už ten kúsok sa im uráčilo prejsť a zavrtaťa sa, takže katti...máš to v suchu aj bez testovania 😉

katti77
11. sep 2009

alica a prali bodaj by ste mali pravdu, ale ja neverím, dva roky urputného snaženia, romantického sexu atď, že by tie spermoše dostali rozum, no neviem, keby ste ich poznali inak by ste hovorili 😀

alicao
autor
11. sep 2009

presne...tak kamka
dopujes niecim mangela?
prali si pis, zarabaju na nas riadne, kus popierika, pripadne aj trocha plastu za stovku...nemnormalne