Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
21. sep 2009

prali nech uz je 29.9 co? 😀 budeme obe na gynde🙂

pralinka25
21. sep 2009

alic 🙂
dufam ze ma nesprdne ze som prisla o den skor

wolfskinka
21. sep 2009

katti ... my sme leteli s nimi a boli sme spokojni a velmi

ok zbehnem ked pojdem domov a na ktorom poschodi to sedis ?

alicao
autor
21. sep 2009

wolfi len ma prezvon skocim dolu, inak by si sa musela zapisovat na vratinici a este aj u nas hore..

wolfskinka
21. sep 2009

aha tak dobre prezvonim tak cca o 16.30 najneskor ... dakujem si poklad, dnes alebo zajtra to pojdeme usit ku kamoske a potom to odfotim a poslem vam to

baby co by som bez vas robila

pralinka25
21. sep 2009

mna z tejto mojej prace nacisto porazi. Aj by som isla na PeeNku a to hned ale nemalo by to ziadny vyznam lebo nam prave zatepluju barak a budu do decembra a cely den od rana vrtaju a buchocu. V tom hluku sa vobec neda byt. 😒 V robote na nervy doma na nervy 🙄 moje dieta bude uzlikom nervov.
V sobotu rano o piatej nam zvonil opity sused na zvoncek som skoro infarkt dostala. 😠 Cim viac sa snazim byt v pohode tym horsie

katti77
21. sep 2009

wolfi tak si ma potešila, že vy ste leteli tiež s nimi....no ale aj tak to bar pod schodami na letisku istí 😀

alicao
autor
21. sep 2009

wolfi prosim ta, ty si poklad, ja ti davam len kus handry!
prali, aj tak by ti bolo doma lepsie a hlavne bezpecnejsie pred chorobami..ja by som to neriskovala, mas v sebe poklad, dlho si nan cakala, chran si ho!

alicao
autor
21. sep 2009

volala som do heliku, ze ci mozem zacat hned 3.10. S doktorkou som nehovorila lebo vysetruje teraz, ale na vratnici mi povedali, ze ak mam vseobecnu zdravotnu, co mam, tak nebude problem, ze mi da hned recept a mozem zacat toho 3.10, tak sa tesim🙂

katti77
21. sep 2009

super alicka

alicao
autor
21. sep 2009

to znamena, ze uz len mesiac do prace, a dufam, ze sa tu uz 3 roky neukazem, pripadne 6 😀

katti77
21. sep 2009

dobrý plán, aj ja chcem
dnes sa mi nič nechce, musím to tu vytrpieť do pol štvrtej 😖

pralinka25
21. sep 2009

super alicka 😵

alic to si len myslis Je to neskutocny hluk. Dnes vrtali pol hodinu kym sme sa chystali do prace a myslela som ze ma porazi. Nepoculi sme sa ani ked sme stali pri sebe. Kotvia nam mineralnu vatu a ro je tak strasne vela dier a este aj budu pilit balkony a neviem co este. Fakt sa tam neda zit. Stacila sobota. Hlava ma z toho bolela.To je ako keby si sedela priamo pri niekom kto vrta

katti77
21. sep 2009

plali a nemôžeš byť u vašich?

alicao
autor
21. sep 2009

Katti, tes sa na dovolenku🙂
Prali, daj si sluchatka a pocuvaj relaxacnu hudbu🙂

katti77
21. sep 2009

alica však to, to je jedniné načo sa teraz teším a myslím, už chcem mať dovolenku, tak sa mi nič nechce

alicao
autor
21. sep 2009

my sme boli vcera na ture na Choci, bolo super, a letela som ako diva, plna energie🙂 normalne sa tesim na to umele, asi som sibnuta, mala by som byt predsa smutna, ze to nejde prirodzene, nie? asi tomu moc verim..

pralinka25
21. sep 2009

nasi teraz idu rekonstruovat kupelku 😅
same rekonstrukcie a buchoty ako naschval. 😝

najhorsie je ze to este nemozem v robote povedat. Keby som mohla bolo by to lahsie.
Najhorsie na vsetkom je ze sa blizi termin volieb a my povinne musime robit vo volbach. A to znamena predtym poroznasat po sidliskach volebne materialy ktore vazia tonu a lietat po poschodiach v den voliev vstavat o pol stvrtej rano a byt tam do 12 v noci a cely den tam sediet a tiez tam chodia vselijaky ludia a hlavne na zaver ten stres pri spocitavani hlasov je otrasny. Neviem co mam spravit. Ako sa vyhovorit. a navyse volby maju 2 kola.

Poradte co mam povedat v praci. Bojim sa ze to uz tento tyzden budu robit zostavy a ja nemam co povedat.

wolfskinka
21. sep 2009

katti no tak do toho baru si zober riadnu hrcu penazi je to tam priserne drahe, ais si myslia ze ludia co idu lietadlom maju penazi dost

alic super spravicka .... sa tesim ze ideme do toho spolu

pralinka25
21. sep 2009

alic treba mat pozitivny postoj. a myslim ze budes mat vacsi uspech pozitivne naladena ako ked budes pochybovat.
myslim ze relaxacnu hudbu by som nepocula ani keby som ju mala na stovke 😀

wolfskinka
21. sep 2009

baby mna bolia nohyyyyyyyyyyyyyyyy ☹

katti77
21. sep 2009

plati tak to je na hov....však povedať im to môžeš aj tak, alebo nech ťa obvoďak vypíše na pn akože máš chrípku...nič iné ma nenapadá, ale babuky niečo určite vymyslia, hlavne wofli

alicao
autor
21. sep 2009

wolfi aj ja sa tesim a dufam, ze budes kludnejsia nez minule ked budeme "stresovat" spolu🙂
prali, no neviem co ti poradit, ked vlastne nevies sama co robit, nechces byt v praci, ale na PN nechces ist, chces ist na PN ale chces splatit hypoteku a do toho prerabky, hold holka, v tomto si musis ujasnit veci sama, ja by som isla na PN, kaslala na cely svet a myslela len na svojho chrobacika...je to na tebe zlatko🙂

alicao
autor
21. sep 2009

wolfi aj ja som bola vcera na ture🙂 trosku citim ritku, ale inak v pohode🙂 krasne fotky, nam sa vybili baterky hned na zaciatku, zlatko to neodhadol

pralinka25
21. sep 2009

wolfi sak teda a cudujes sa 🙂
No v robote som to chcela povedat az neskor. Najhorsie je ze ani nasi to nevedia. Chceli sme pockat do buduceho tyzdna kym pojdem na sono ze co a ako. A asi by to rodicia mali vediat skor ako v praci obzvlast ked svokra robi na tom istom urade ako ja 😅

wolfskinka
21. sep 2009

alic ale budem kludnejsia neboj .... a kde ste boli na ture vy ?

prali no patrilo by sa aby to rodicia vedeli skor ako v robote

a nie necudujem sa ze ma nohy bolia ... nie sme zvyknuti a takto sa dorazime,

pralinka25
21. sep 2009

alic aj ked si vsetko odmyslim fakt by som doma kvoli tomu hluku nevydrzala. si predstav cely den sediet a pocuvat vrtacku. Ani hudba ani telka, ani internet, drahy chodi neskoro.Nacisto by som sa po dvoch dnoch zblaznla. Robia aj cez vikend tak viem ako to vyzera. Teraz robia nasu stranu zrovna. A este mame aj vsade tmu aby nam necumeli do okien. Neviem si predstavit ze toto budem znasat 3-4 mesiace. to treba zazit. Mozno ked sa presunu k vedlasiemu vchodu to bude lepsie ale teraz kym su u nas to je na nevydrzanie.

alicao
autor
21. sep 2009

wolfi na Choci🙂 vybehli sme to za hodinu a pol..o hodku menej nez pisu, som sa az cudovala po tej sportovej absencii...

alicao
autor
21. sep 2009

prali, zazila som to, tak pockaj do toho 29.9 nikomu zatial nic nepoved, potom uvidis, ci robosi prejdu trosku dalej a rozhodnes sa ci pojdes domkov. Neriskuj svoje zdravie ani mimiskove, len koli robote a peniazom. Vies co by som dala za to ja keby som bola na tvojom mieste? Zivot! 🙂

wolfskinka
21. sep 2009

alic ty si iny sialenec ...nam to trvalo o hodku viac 😀 😀

prali vykasli sa na to, ty potrebujes klud, ved si spomen, kolko ti trvalo kym si otehotnela a teraz riskovat ... nie pekne domov vylozit nohy a oddychovat