Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
10. dec 2009

no aspn v tomto sme kazda ina🙂

katti77
10. dec 2009

no nainštalované to je, dajte mi niečo aby som vás našla, bolo ja sa v tom nevyznám

alicao
autor
10. dec 2009

oki, napisem do ip

pralinka25
10. dec 2009

ja tiez alebo naj nam ty svoj nick

wolfskinka
10. dec 2009

dobre ranko

alic keby si ho otyckovala, mal by novu vonu ... xixi

katti gratulujem k 7 statocnym stastne cislo, no dufam, ze uz s tym upratovanim prestane, uz by bolo na case, ved uvidime co nam zajtra povedia v heliose

aj ja sa chystasm dnes na vychadzku trochu pochodit po meste ale iba ak nebudem spinit doobeda tak poobede vybehnem trosku sa vyluftovat

pralinka25
10. dec 2009

ale opatrne wolfi. Ja uz za chvilku idem

cisielko
10. dec 2009

Ahojte 🙂

Alicao...ďakujem za pozdrav a povzbudenie 🙂 Kati mi odovzdala pozdrav...bojuejeme dalej a veríme, že bublinky sa budú krásne ďalej vyvíjať 😀

všetkým tehulkám poaiselam ohladenie na brušká nech sa drobci krásne udomácnia 🙂

wolfskinka
10. dec 2009

prali tak si uzi prechadzky, ja pojdem iba ak nebudem spinit

alicao
autor
10. dec 2009

wofli no konecneeeeeeee ty si zavtipkovala, huraaaaaaaa 😀 😀 😀 a mas pravdu, este raz si ten deodorant da tak to vyriesim takto 😀
ciselko, myslela som na vas obe, ved sme na tom podobne, mas krasne vajicka, ja som mala tiez 4 jednotkove 4 dvojkove a k tomu este 2 trojkove, ale oplodnilo sa 8 tie jednotkove a dvojkove, takze tvoje vsetky🙂 vyborne, len tak dalej!!🙂
teraz som prisla z mesta a asi idem zalahnut

pralinka25
10. dec 2009

cafko. aj ja som uz prisla. Idem si dat jogurt a pozriem telku
alic kupila si si fornetky?

wolfskinka
10. dec 2009

alic ... no to vtipkovanie mi moc teraz nejde bojim sa o gulka ... som zvedava o kolko narastol

alicao
autor
10. dec 2009

to aj ja o svoje babulky, ale preco by som nemala zartovat, co nam pomoze ked budeme smutne? prd 😀

pralinka25
10. dec 2009

detom sa pacia vesele maminky

alicao
autor
10. dec 2009

ahojky prali..dala som si fornety mnan...a teraz mi je zasle zle..hehe

pralinka25
10. dec 2009

potvorkam asi nechutili 😅

alicao
autor
10. dec 2009

no sak malo ktore dieta je v 6 tyzdni pizuu, asi by som mala zacat mrkvou 😀

pralinka25
10. dec 2009

mojmu pizza chuti 😀

alicao
autor
10. dec 2009

prali ake vitaminky ty papas?

pralinka25
10. dec 2009

ja som si kupila samostatnu kyselinu listovu a prve tri mesiace babyplan a od elastiq som mala tiez nejake tehotenske vitaminy a teraz mam kyselinu a maternu. ale ta je draha. Dostala som ju.
ale nejem kazdy cen vsetko. Striedam to

alicao
autor
10. dec 2009

preto sa pytam, lebo ja som doteraz brala calibrum babyplan a nezohnala som ten mambaby od toho vyrobcu, tak som si kupila ten eslati-Q, tak len ci je rovnako dobry..ale to sa asi tazko da povedat, ze..

pralinka25
10. dec 2009

podla mna je fajn to striedat. Po troch mesiacoch si mozes kupit calibrum mami alebo uzivat ten elastiq od nich mam aj kyselinu.
Inak ked sa papa moc vitaminov tak su vacsie deti takze bacha a s mierou

alicao
autor
10. dec 2009

no ved beriem len jeden druh a len jednu denne, tak ako pisu, ci si mam dat len polku? 😀

pralinka25
10. dec 2009

no ja som jedla jeden den kyselinu a druhy vitaminy. A teraz som si tu maternu dala na poly lebo ta sa da rozpolit

alicao
autor
10. dec 2009

hm....tak sa poradim asi s doktorkou , ci co...ale zase vitaminov je dost malo v potrave v tieto dni, tak hadam je to ok

alicao
autor
10. dec 2009

prali idem si lahnut...prechadzka bola narocna 😀 neviem ci zaspim, ale natiahnem sa aspon trosku...
tak papa zatial!

pralinka25
10. dec 2009

ale v pohode jedz. Kazdy lekar ma na to iny nazor.Jasne ze najlepsie su prirodne ale teraz ich je fakt malo

wolfskinka
10. dec 2009

aj mojmu pizza chuti bola som etraz s muzom na pizzu ... teda zjedla som len 1/4 pizze ostatne dojedol moj manzel viac som nevladala, ale dali sme si iba jednu, lebo mne aj ta 1/4 teraz robi problem a inokedy zjem celu a este mam malo

idem si dat poobednajsieho slofika

pralinka25
10. dec 2009

vsetci este spinkate?

wolfskinka
10. dec 2009

ja nespinkam, som sa teraz tak rozculila ze ma az cuka, dufam, ze sa gulkovi nic nestalo ... povedala som 3 ludom ze mi zaparkovali na vyhradenom parkovisku a vsetci 3 ma vysmiali a ten jeden mi este aj nadal, a pritom im manzel hovoril ze tam nemaju parkovat, mam tam svoju vlastnu tabulu o parkovacom mieste za ktore platim a ti ludia su taki sprosti, tak platis si miesto a prides a parkuje tam ine auto a este ti aj nadaju ked im slusne povies aby odtial odisli ... 3 ludom som povedala a vsetci 3 ma vysmiali preboha v akom svete to zijeme

pralinka25
10. dec 2009

a nemozes ich dat odtiahnut?