Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

cukruska1920
8. dec 2009

Ahojte babulky...

alic...gratulujem k dvom babatenkam 😉

pralinka25
8. dec 2009

ahojky cukrus.
Ako sa dari?????

cukruska1920
8. dec 2009

ahoj prali...zatial neviem...kuk pri meno 😵

pralinka25
8. dec 2009

a vysledky este nemas?

cukruska1920
8. dec 2009

no mam ... zajtra idem este na hematologiu

pralinka25
8. dec 2009

a ako dopadli tie prve?

cukruska1920
8. dec 2009

no zistili mi trombofiliu...tak este podla vysledkov z hematologie sa ukaze ci budem pichat injekcie alebo stacia tabletky

wolfskinka
8. dec 2009

ahojte,

no konecne nam ide internet

alic este raz velkla gratulacia

prali neboj bude vsetko ok, neskoncis v spitali neboj sa

katti na zajtra drzim palceky tfuj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wolfskinka
8. dec 2009

alic ozaj pozdravila si gatovu ?

pralinka25
8. dec 2009

cukrus no aspon ze vedia v com bol problem. Tak dzim palce nech to nieje az take zle.

wolfi no snad mas pravdu.

alicao
autor
8. dec 2009

ahojky, je tu nietko? nezazmurila som ani oka, hodinu som cumela do plafona a potom som isla varit..
wolfi vdaka, a gatovu som nestihla pozdravit, bolo tam strasne vela ludi a vsetko islo tak rychlo, ked som prisla do ordinacie este stale riesili predoslu pacientku az kym som nelezala na koze..

pralinka25
8. dec 2009

ja som tu.

alicao
autor
8. dec 2009

good, co porabas? teda okrem toho ze si tu🙂

pralinka25
8. dec 2009

snazim sa lezat a asi si kuknem telku. A ty?

alicao
autor
8. dec 2009

ja musim ist zajtra zanies pn ku svojej gynekologycke, dufam, ze ma zoberie aj ked nie som objenana..
troska ma hneva ze mi v heliose kazalli ist uz teraz a nie az po potvdeni srdiecok, lebo, potom by mi dali aj ostatne papiere a nemusela by som vysvetlovat kde a co som bola..ona totiz ani nevie, ze som bola na umelom...

pralinka25
8. dec 2009

aha. no skoda ze to takto skomplikovali.
ja sa bojim zajtra tej gyndy. Nepojdes tam so mnou??????????

alicao
autor
8. dec 2009

ja som varila a pozrela nieco na nete , napraskala som sa, teda je to len polievka ale dala som si dva krat 😀
a neviem co mam robit, s plnym bruchom si nechcem ist lahnut a vybavicku este nechce hladat na nete 😀

alicao
autor
8. dec 2009

prali isla by som , ale za dve hodky by som to asi nestihla..sorryyy.. este stale to citis?
ja dufam, ze je len poriadne stvdnuty a chrani babo nic viac..o kolkej ides? aby som vedela kedy cakat spravy

pralinka25
8. dec 2009

ja som bola na obede s drahym a polovicu som si priniesla domov.
ja som pozerala vybavicku este predtym nez som bola tehu 😅

pralinka25
8. dec 2009

ano citim. Po ceste z obeda som mala pocit ze urcite vypadne.
Idem na deviatu. Poslem ti sms lebo domov pridem az okolo 12

alicao
autor
8. dec 2009

az tak? sssssssss...aj ja by som sa bala, boze neskusila si si ho skontrolovat prstami?

pralinka25
8. dec 2009

skusila ale neviem co mam citit

alicao
autor
8. dec 2009

ma byt tvdy a uzavrety...ja hu mam teraz dost nizko asi tak 3-4 cm do vnutra

alicao
autor
8. dec 2009

este ma vies co napdalo, moze byt ze je miminko inak otocene a tlaci na to tam dole...budem na teba silno myslet nech je to len prkotinka

pralinka25
8. dec 2009

ja ten krcok neviem najst. Uz som to skusala aj ked som nebola este tehu kvoli ovulke ale nikdy som nic necitila. Ci mam kratke prsty alebo co. Elebo len neviem ze je to ono

alicao
autor
8. dec 2009

sranda, vajucka s teba musia vydolovat nasilu, krcok nemas 😀 😀 ale zase ked nemas krcok nemas problem 😀
som tak rozmyslala minule ako ti len raz robil sono, naco sa chodi na poradnu? ako moze doktor povedat, ze je vsetk ok ,priedte o mesiac , ked nevie co sa deje v nutri? hm?

pralinka25
8. dec 2009

no som cudna ( 😀 ako ty)
ja ti neviem. Bola som v podstate len na jednej poradni a tam mi sono robil

alicao
autor
8. dec 2009

za celych 18 mesiacov len raz??? vy ste tam vsetci taky zazpaty v trnave? 😀 😀 😀

pralinka25
8. dec 2009

tyzdnov.
ale ved do nejakeho 8 tyzdna som bola 2x a robil mi aj sono. A az potom sa robia poradne a tie su raz do mesiaca

alicao
autor
8. dec 2009

no ved to sa pytam, lebo som si nepamatala, pamatam si ze si sa bala ci si ok, lebo si nic necitila...
ty pocuj, ved ty uz aj kopance citis, ci nie?