Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
7. dec 2009

prali to verim, radsej nato ani nemysli, ale vies ake je je nase zdravotnictvo, nemocnicne lozka su drahe..radsej by ta poslali domov
ale prec s tou myslienkov...fuj,ta het...nech to nie je nic zle , mozno si si tam dole nieco zabudla?? 😀 povedz manzelovi nech sa pozrie 😀

alicao
autor
7. dec 2009

prali otazka..cvicis nejake cviky?

pralinka25
7. dec 2009

dufam ze sme tam nieco neposramotili pri tutu mutu. Ale sak boli sme opatrni.

alicao
autor
7. dec 2009

snad nie, mozno to mas len podrazdne, dufam!

pralinka25
7. dec 2009

aj ja dufam. Mozno je chyba aj to ze odkedy som si to vsimla tak sa pozorujem. Mozno keby som bola v praci ani by som si to nestihla vsimnut.

alicao
autor
7. dec 2009

aj to je mozne, ja vzdy panikarim ,ked ma na chvilu prestanu boliet prsia...aj teraz , len trosku bolia, raz ano raz nie, nevedia sa dohodnut.
nevsimla si si moju otazku , ci cvicis nejake cviky?

pralinka25
7. dec 2009

no nevsimla. Prepac.

Necvicim. Chcela som ale len tak sama sa dost bojim, aby som nieco neposkodila. Ked tak by som cvicila snejakou cvicitelkou pre tehotne, lenze to je pri PN problem trosku.
no a teraz sa bojim aj chodit.?
Ty chces cvicit?

alicao
autor
7. dec 2009

chcela by som, ale tiez sa bojim 😀 ale uz som taka slaba, ze to je na slucku, vazne , pozametam dve izby a som zadychana akoby som 20 minut bezala...katastrofa ,takto zle som natom nikdy nebola...mozno ked si budem istejsia ze je vsetko ok, tak zacnem...ale to si asi nebudem nikdy ze? 😀
prali musim koncit, o chvilu pride drahy z prace a idem do obchodu, tak sa idem obliect, ok?
tak zajtra! a tesim sa, ze si opat medzi nami! cmuk 🙂

pralinka25
7. dec 2009

no ja sa tiez bojim. No a mas pravdu bat sa budes stale.
Ja som tiez na tom biedne. Ved uvidis ako sa budes citit.

Tak papa a zajtra sa drzte 🙂

alicao
autor
7. dec 2009

dakujem, podam hlasenie🙂!
papa

pralinka25
7. dec 2009

oki 🙂 a pozdravuj bambulatka 🙂

wolfskinka
7. dec 2009

alic preco sa urazas ... tehotenske priznaky mas take ako vsetky ostatne normalne a to je dobre A MAS ICH VIAC ALE NIE TAKE KTORE BY TA MOHLI ZNEPOKOJOVAT ZE SA NIECO DEJE S BABETKOM ... ak to nezacalo doteraz uz to nezacne lebo ja spinim stale od ET ....

a to co si napisala, ze ci budem spokojna ked budes aj ty spinit .. tak to si si mohla odpustit, nikomu neprajem to co teraz prezivam ja .... NIKOMU A TEBE UZ VOBEC NIE, NECHAPEM AKO SI TAKE NIECO MOHLA VOBEC NAPISAT .... NIKDY SOM NIKOMU NECHCELA NIC ZLE ...

SKUS SI NABUDUCE DOBRE PRECITAT CO SI VOBEC NAPISALA

alicao
autor
7. dec 2009

wolfi...ja som tvoj prispevok nepochopila zle , ale ty moj ano
napisala som to mozno tvrdo, lebo som bola v tej chvily nahnevana, a teraz napisem kludnejsie preco...

O dietatko mozeme prist v 5tt, 6 tt, 7 tt atd proste kazdy den, ci kravacame alebo nie. Moze prestat byt srdiecko zo dna na den, moze nam zomriet v brusku tyzdne pred porodom, lebo sa zadusi pupocnou snurou, krvacat mozem zacat otyzden, aj romy zacala spinint az v 7tt...
PROSTE TO CO PREZIVAS TY, NIE JE NIC ODLISNE OD TOHO CO PREZIVAME MY OSTATNE, ANI O CHLPOK SA NEBOJ VIAC NEZ MY!!!!!
A neviem preco si myslis, ze si na tom ovela horsie nez ostatne baby na koniku, lebo nie si...
to je vsetko

wolfskinka
7. dec 2009

ok tak sme sa zle pochopili

drzim palce na zajtra nech su tam dve .... som fakt zvedava pozdrav gatovu a ze v piatok idem na kontrolu ako kazal krajko

wolfskinka
7. dec 2009

a povedz jej ze uz nekrvacam tak ako predtym ale ze spinenie je teda ako kedy, niekedy viac niekedy menej niekedy vobec

wolfskinka
7. dec 2009

idem zalahnut uz som asi hodinu prec z postele, som sa sprchovala tak je najvyssi cas zalahnut

papa a drzte sa zajtra a pozdravuj

alicao
autor
7. dec 2009

wolfi a este si precitaj napriklad aky strach teraz preziva pralinka, ci myslis, ze to nie je az take vazne?
nechcem sa hadat, lebo ja sa radsej smejem a srandujem, ale musela som napisat co si myslim, ak to nedokazes spracovat tak prosim , nemusis si so mnou pisat, jednoducho nie si v tom sama a SME NA TOM KAZDA ROVNAKO, AKO KAZDA ZENA CO TUZI PO BABATKU!!!!

alicao
autor
7. dec 2009

No tak dobre, ignoruj moj posledny prispevok, som rada, ze sme sa pochopili..a dakujem, BOJIM SA, ved vies🙂!

dahra
7. dec 2009

Baby, uf, to co 🙂, ale aspon dokaz, ze kazda je tehu. Moj mm tvrdi, ze pitbul je oproti mne krotke maciatko ..😠

Alicao,
drzim palce zajtra - my sme dnes videli 8,6mm dutinku. Mam za sebou tazky den, helios - praca-navsteva noveho bytu- zasa praca. Dosla som pred pol deviatou. Keby som okolo tretej hodku nespala, tak kolabujem.

Inak co sa tyka slabosti - si uz dobrych par tyzdnov doma. Bola u mna tehotna sesterka - je v 9tt a boli sme sa prejst, ona nevladala, mysleli sme si, ze budeme volat zachranku, aka bolest ju schytila. nakoniec z toho bolo pichanie v boku. To zato, ze sedi doma. Pohyb je potrebny, smaozrejme, pokial sa da a lekar dovoli. Ona rizikove nema. Ja tiez chodim do prace kazdy den a peso robim 20 min. tam a spat. Zvycajne dvakrat denne. Takze sa "prechadzam" hodinu a daco. Niekedy viac, ak idem na nakupy. Ale snazim sa davat pozor.

wolfskinka
7. dec 2009

alic viem aky strach preziva pralinka, vsetko sledujem a dnes som s prali prehodila par slov na facebooku

dahra a ty chodis do roboty ??? nemala by si byt doma ?

alicao
autor
8. dec 2009

wolfi ok, uz to nebudeme rozoberat...ako vidis som hore ako debil, uz od stvtej, lebo som tiez nervozna, co a ako bude...
dahra dakujem, a mas pravdu sme aj s wolfi trochu pitbulovejsie, ten strach o mimi nam ide na mozog 😀
a co sa tyka pohybu, mi chodime na prechadzky skoro kazdy den, dokonca cez vikendy aj na dvojhodinove do dolin, takze hybat sa hybem, ale oproti tomu, ze som volakedy aktivne tancovala a behavala tak som teraz maslo a velmi rychlo som stratila kondicku a zadycham sa aj ked sa len postavim, strasnee
Ak mi doktora potvrdi, ze mozem cvicit aspon na tom trenazeri co mam doma tak budem, dokonca sa nato tesim, lebo toto NEMnormlane 😀
ked pridem z heliku tak dam vediet...zatial papa

katti77
8. dec 2009

dobré ránko moje zlaté princezne

alicka držím palčeky a teším sa na správičky z helisou, očakávam, že budete traja 😀 😀

wolfi tak len pekne ležkaj a neboj guľko tam už zostane a všetko bude v poriadku

pralinka moja zlatá na zajtra ti držím palčeky aby to nebolo nič vážne, ale pravda je, že my sa asi až veľmi sledujeme a za každým pichnutím, tvrdnutím a neviem čím všetkým vidíme už rovno horor, tak dúfam, že to je len takýto planý poplach a ty aj praliniatko ste v poriadku

pralinka25
8. dec 2009

ahojte zlaticka.
alic drzim palce. Ale maslim ze budete traja v jednom baleni 🙂

kati no dufam ze nam to obom dopadne zajtra vyborne 😎

alicao
autor
8. dec 2009

aaaaaaaaaahojte🙂!

alicao
autor
8. dec 2009

Spravna odpoved v albume🙂 Jaaaaaaaaaaj sa tesim ako male decko🙂

katti77
8. dec 2009

alicka ako, že sú dve? si myslíš že sa v tom vyznám 😲
ahoj pralinka no aj ja dúfam

katti77
8. dec 2009

no som si ťa prečítala v druhej téme a poviem ti, že zase až také prekvapenie to nie je, ale samozrejme, že pri blahoželám k dvojičká a nech sú zdravé, silné, dobré....

katti77
8. dec 2009

gaťová musela byť nadšená, júúúúúúúj je to super, a určite to bude chlapček a dievčatko, v tom by bol čert aby to tak nebolo 😀 😀

katti77
8. dec 2009

a kde si mi ty ušla?

pralinka25
8. dec 2009

aliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiic blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

ja som to tusilaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵