Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
28. sep 2009

no zase...ja som tu, a vy nie...hruuuuza..

wolfskinka
28. sep 2009

ja uz pomaly odchadzam ................ papa

zajtra rano pri kavicke 😉

pralinka25
28. sep 2009

alic tak sup do izraela. Ale myslim ze uz to potrebovat nebudes

alicao
autor
28. sep 2009

pa wolfi...
prali ty ides o 10 minut a ja saaaaaaaaaam, nestastny zemepaaaaaaaaaaan

pralinka25
28. sep 2009

alic aj tebe to ubehne uvidis

alicao
autor
28. sep 2009

no nikdy som sa netesila na november ak tento rok....budem ho brat ako maaaaaaaaaaaj ked da mi to podari a uz na neho krive slovko nepoviem!!! 🙂

pralinka25
28. sep 2009

🙂
bude to tvoj stastny november

pralinka25
28. sep 2009

alic tak ja uz idem.
Ahojky a zajtra znova 🙂 Pekny dnik

alicao
autor
28. sep 2009

nestihla som uz sem prist, makala som o sto sest. zajtra na VAS myslim🙂!
papa

miroslava89
28. sep 2009

ahojte ja som uz tu utahana znicena ako kon ale som tu 😀

alicao
autor
29. sep 2009

bre ranecko mojenka, pisem z domu..
zobrala som si volno na cely den, pojdem pozriet aj maleho timka, to len aby ste vedeli
Pralinka pisni mi sms co a ako...som zvedavaa🙂 a tesiiiiiiiim sa na dobre spravicky🙂!
poobede pisnem, aj ked neviem o kolkej sa sem dostanem a ci tu este budete...zatial papa, a prijemny den bozomna 😀 😝

pralinka25
29. sep 2009

dobre ranko. teeeeeeeeeeeeeda Alic takto si nas zradila 😕

uzi si pekny den a pozdravuj Timka 🙂 OK napisem. Drz palce

jankabo
29. sep 2009

ahojte budúce tehulky,
pekne vas pozdravujem, nemala som vôbec cas sem chodiť, lebo som robila doma velke upratovanie, chodila za mamkou do nemocky a vecer som uz bola unavená.
Mamka je už doma, tak som rada a vyzerá ze vsetko je v poriadku.
Co je nové????? Alicka ty dnes nepracuješ,???????? A kto je to Timko?????

Prali kedy ides k dokymu????????

pralinka25
29. sep 2009

ahoj.
Timko je jej najlepsej kamosky miminko.

Ja idem dnes k dokymu na ultrazvuk ci uvidime srdiecko. Bojim bojim. Dufam ze tam bude a vsetko bude v poriadku. Idem okolo desiatej.

To je super ze mama uz je doma. Hlavne nech sa rychlo zotavi a nech uz je len dobre

jankabo
29. sep 2009

Aha, tak tak je to s tým Timkom 🙂
Prali budem na teba o desiatej myslieť a držím ti siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiillllllllllllllllllllnnnnnnnnnnnnnnnnoooooooooo prsty, aby vsetko bolo ako má byť.
My sa mame oky, vo stvrtok idem do poradne, tak som zvedavá kedy nas posle na ultrazvuk, 🙂

pralinka25
29. sep 2009

som zvedava kedy k vam drobec pride. Ci to nahodou nebude maly mikulasko 🙂
dakujem. Aj ty si sa tak bala? Alebo len mne sibe. Ja viem ze sa nemam stresovat a ze co sa ma stat to sa aj stane ale ked vsetky by sme chceli aby to vzdy dopadlo len dobre. Dufam ze odtial odidem s usmevom a nie s placom

jankabo
29. sep 2009

Jasne ze odídes s úsmevom.
Ja som sa tiež troška bála, ale vôbec som si nepripúšťala tu možnosť, ze niečo nie je v poriadku. Jednoducho som sa tešila, ze ho konečne uvidím. Na zle vôbec nemyslí - uvidíš ze vsetko bude v poriadku. Mimčo chce pohodičku, takze sa takto nalad, aby bolo spokoné dobre???????? 🙂 🙂

Aj ja som zvedavá kedy drobec príde. Predstav si, ze už mam termím 8.12. a presne vtedy ma môj manzel tiež narodky. 🙂

pralinka25
29. sep 2009

to by ste potom mali teda megaoslavu 😵 bola by to sranda a drahy by aspon nikdy nezabudol (ale to nezabudne aj tak)
Uz aby to bolo 🙂

jankabo
29. sep 2009

To áno, bude to narodeninový a vianočný darček 😵
A este nech to nebude, lebo nemám kúpené žiadne veci do pôrodnice, ako to už majú iné baby, ale na budúci týžden sa chystám, lebo treba toho dosť.
A tebe kedy vychádza termím????

pralinka25
29. sep 2009

mne asi na 18 maja. Ak by sa este par dni poflakovalo tak by to mohlo vyst na moje narodky 25 🙂
No uvidime ako sa to bude priebezne vyvijat a ako nam to nakoniec vyjde.
Nedali ste si zistit pohlavie?

jankabo
29. sep 2009

O tak to by bolo super 🙂 🙂
Pohlavie,??? Ako si sa nam stále skrýva a nechce sa ukázať takze zatiaľ veľký otáznik.
Ale mne je to jedno, len nech bude zdravučké 🙂 🙂

wolfskinka
29. sep 2009

dobre ranko .. skor som nestihla

prali tfuj tfuj tfuj frzim palceky

alic ty si valas sunky doma ☹ aj ja chcem

pralinka25
29. sep 2009

ahojte.
Tak uz som tu. Mimi som sice nevidla ale doktor povedal ze je vsetko v poriadku iba babo je o 2 tyzdne mesie ako by podla poslednej MS malo byt co je ale normalne kedze ovulka bola az na 29 den.
Dokonca som uz dostala aj tehu knizku. A sme s mimcom na to patricne hrdi 😀
Babo za 2 tyzdne pekne podrastlo povedal doktor. Najblizsiu kontrolu mam 22.10. Uf to sa nacakame.

dakujem za palce 😵 Cmuk

janka no to je pravda. Ja som kedysi chcela chlapca potom zase dievcatko a odkedy som tehu tak mi je to jedno hlavne nech pride.

wolfi teda ty si zaneprazdnena. Mala by si sa stazovat 😉

miroslava89
29. sep 2009

ahojte🙂

jeej prali gratulujem ku kontrole 🙂 hlavne k otmu ze je vsetko ok🙂a samozrejme k tehu knizke😉

wolfskinka
29. sep 2009

prali no gratulujem a preco ti babo neukazal ? ale mas tehuknizku tak je to super a 8tt 😵 😵 😵 😵 paraaaaaaaaaaaada

pralinka25
29. sep 2009

no ja som bola z tej kontroly taky vystresovana a sestricka sa ma stale pytala na udaje ze som ani nestihla povedat niech mi bublinku ukaze 🙄 No ale asi je vsetko ok. Inak by mi tu knizku asi nedal.

tak posielam vam tehu virusiky 🙂
pre wolfi TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
pre alicku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
pre katku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pralinka25
29. sep 2009

idem ja uz domov trosku poupratovat.

Pekny zbytok dnika vam zelam a zajtra to tu snad bude rusnejsie 🙂 Papa

wolfskinka
29. sep 2009

prali jasne ze je vsetko ok na to ani nepomysli ze by nebolo

wolfskinka
29. sep 2009

baby idem dnes domov akosi uz nevladzem

jankabo
29. sep 2009

ahojte,
Prali graaaaaaaaaaaatuuuulllluujjjjem, no vidíš ja som ti písala, ze vsetko bude v poriadku.
Takže 8tt,????? Krásne, len sa prosím teraz opatruj, prvoradý je drobček. Takže dávaj na seba pozor. 🙂