Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
1. okt 2009

som zvedava co to urobi so mnou, doma mame tichu domacnost uz 3 dni, ani nemam chut ist do toho...

wolfskinka
1. okt 2009

alic neblbni neopovaz sa nezacat ticha domacnost to prejde ... a co sa tyka tichej domacnosti, priznaj sa co si vyviedla ???? 😀 😀 😀

ja som pred druhym ivf od zlosti chytila injekcie a nahadzala ich do kosa pred muzom a povedala som mu ze na to seriem, ked si to nevie vazit co vsetko robiom pre to aby sme mali dieta tak sa este urazil

pralinka25
1. okt 2009

alic co sa stalo?????????

jankabo
1. okt 2009

ahojte,
Prali neprehanaj to s tým stresom, lebo ja som tiez na začiatku stresovala a potom som musela ist na PN,
Alicka tichá domácnosť???? To niekedy nie je na škodu, čo ti mm vyviedol??????

pralinka25
1. okt 2009

jani uz sa vsetko snazim brat s rezervou. V novembri si vybojujem PN aj keby mal svet padnut. A do roboty sa vratim az po materskej 😵

Dufam len ze mi ju gyndos vypise

jankabo
1. okt 2009

Tak to som rada Prali, ja som tiez robila iba na začiatku a potom som si šla a povedala dokymu ze mám v práci neskutočné behačky a velký stres a vravel, ze bez problémov pretoze uz to, že sme sa dlhšie snažili o dieťaťko, tak mám nárok na rizikové tehu. No a potom som este špinila ved prvé tri mesiace som brala aj lieky tak ako Adrianka.
Ozaj neviete co je s nou?????

pralinka25
1. okt 2009

minule sa nam tu ozvala. Par stran dozadu.
Ja mam v kancli choru kolegynu. Tak dufam ze sa od nej nenakazim. Stale premyslam ci to mam v praci povedat alebo nie.

alicao
autor
1. okt 2009

ale nic som nevyviedla, sere ma, mysli len na seba, chumaj...nebudem to rozoberat, serem nato, ved on dolezie

wolfskinka
1. okt 2009

alic presne tak

alicao
autor
1. okt 2009

prali a uz si to povedala niekomu? okrem draheho samopochopitelne

pralinka25
1. okt 2009

no moj drahy to vyklabosil nasim a svokrovcom. Ale nevadi. Je mi to jedno

alicao
autor
1. okt 2009

a aka bola reakcia? 🙂

jankabo
1. okt 2009

takze vasi to uz vedia?????

Alicka ja to poznám, ja mám z môjho mm tiez niekedy taký pocit a potom iba revem

alicao
autor
1. okt 2009

janka, no presne, revala som par hodin, ale uz som len ticho a nerozpravam, len ano a nie..

jankabo
1. okt 2009

A to nie si este nehotná, uvidíš potom, mna sa dotkne každé jedno slovo alebo skutok, som este horšie precitlivená a potom plačem.

wolfskinka
1. okt 2009

alic klud to ho prejde neboj sa

alicao
autor
1. okt 2009

len ci to prejde mna 😀 ?

wolfskinka
1. okt 2009

alic teraz musis byt kludna kasli na hadky .... snaz sa mat doma pokoj musis ho mat musis byt pozitivne naladena a to je len zaciatok ked budes pichat injekcie tak to bude s tebou inak mlatit ... budes ako hormonalna bomba vybuchovat vsade ... ved vas dr. upozorni ze to je normalne a ze nech partner vsetky nalady toleruje ze je to nadbytkom hormonov

pralinka25
1. okt 2009

alic mas sa na co tesit 😀

no bolo to tak. Svokrovci mali vyrocie svadby. Tak chceli ze si vypijeme a kedze ja pit nechcem tak im to vyklopil asi tak ze mame 2 dovod na oslavu jeden je vyrocie a druhe vnuca. Tak sme to povedali aj nasim (teda moj drahy) Tazko je sa stale na nieco vyhovarat a klamat. Mam to v tomto smere uz aj tak dost tazke v robote.
Preto premyslam ci to nepovedat aspon v kancli. Ale neviem

alicao
autor
1. okt 2009

prali museli sa tesit ako mali vsak🙂? 🙂
wolfi, snazim sa byt kludna, preto som ticho a nehadam sa

pralinka25
1. okt 2009

ano tesili sa. Jasne.
No u draheho to bude prve babo v rodine po 16 rokoch a na dlhu dobu aj posledne.
U nasich to bude prve vnuca ale v rodine deti par je. Ale tesia sa. Sak uz maju svoj vek

alicao
autor
1. okt 2009

prali🙂
dnes mi je neskutocna kosa!

pralinka25
1. okt 2009

aj mne. Vsetci su naokolo nakapaty. Ai z tej zimy ked sa nikde nekuri. Tieto prechodne obdobia suna kocku.

Daj si horuci cajik 🙂

alicao
autor
1. okt 2009

prali, hned ako som dopisala moj prispevok, tak som si isla urobit cajik🙂
lesne plody...
inak neviete ako to myslia baby , ze treba jest chilli papricky na pripravu maternice? Ved to sa neda jest len tak 😀 ved mi zhori papulka 😀

pralinka25
1. okt 2009

aj ja som o tom citala. No podla mna to myslia v jedle nie?A zas to nemusis prehanat

alicao
autor
1. okt 2009

prali budem ako dracik 😀

pralinka25
1. okt 2009

tak uz som sa bola napapat. Dala som si horucu polievku tak som tiez dracik poziarnik.
Mam tu v robote taky svetrisko co strasne pichaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙄 fuj

alicao
autor
1. okt 2009

prali brrrrrrrr to ja tiez nemozem! Uz nech sme na PN az do porodu🙂 Normalne sa nato tesim, aj ked mi asi bude hrabat ked budem stale zavreta, ale zase mame net a to je to iste ako tu v robote, akurat sa nemusim zapodievat inymi "hovadinami" Len dufam, ze budem na PN celych devat mesiacov!!!!

pralinka25
1. okt 2009

a preco by si nemala byt celych 9 mesiacov?
My si dame ten net tiez ked pojdem. Inac by som sa scvokla a navyse musim byt v kontakte aj s inymi znamimi
uz aby to bolo. Kedy pojdes na PN? Tiez v novembri? Ci uz teraz? V sobotu zacinas. Ze?

alicao
autor
1. okt 2009

prali no preco??? hadaj, ved kde je napisane, ze sa to podari??? to nie ako vy dve, mate to vyvestene 😀 😀 😀
v sobotu zacinam len s proverou, az od dalsej MS, teda asi 16.10 , to je piatok, budem posledny den v praci...cize este zajtra a dva tyzdne v praci