Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
17. nov 2009

wolfi ja som v tej rýchlosti a od šťastia otvorila iný album, bože už som to videla, jáj zlatko tak nech je zo dňa na deň silnejšia a silnejšia, tak si mi vliala nádej, že všetko sa dá...jasné viem čo povieš, ešte sa neradujme predčasne, ale ja verím, že teraz ti bambulka ostane, ty preto urobíš všetko a budeš mať krásnu wolfinku alebo wolfiatko, jáj ja si dnes pichnem s takou radosťou, že až...myslím na teba zlatko...
krásny dník, držkaj sa

wolfskinka
17. nov 2009

alic no pomaly po maly s tym vytesovanim prosim ta a test som robila vcera poobede

alic drzim palce

wolfskinka
17. nov 2009

ozaj som vam zabudla povedat alicka ma uz dve embryjka v domceku tak drzte palce

alic tfuj tfuj tfuj

wolfskinka
17. nov 2009

katti dakujem ....tak si tu injekciu uzi 😀 😀

jankabo
17. nov 2009

CO TO TU CITAM?????? A CO NEVIDIM V ALBUME NASEJ WOLFSKINKY????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Z CELEHO SRDIECKA TI MOJA ZLATA BLAHOZELAM, ANI NEVIES AKU MAM RADOST, KED SOM OTVORILA TVOJ ALBUM, TAK MI IHNED NABEHLI ZIMOMRIAVKY PO CELOM TELE. 😵 😵 😵 😵 😵
JE TO UZASNE, TAKZE KEDY TO BUDES MAT POTVRDENE OD DOKYHO??????

ALICKA, AJ TEBE DRZIM PRSTEKY, ABY SA DOBRE UHNIEZDILI A ABY SI NAM TAKUTO RADOSTNU SPRAVU OZNAMILA AJ TY CO NAJSKôR. 😵 😵 😵 😵

wolfskinka
17. nov 2009

jankabo vo strvtok idem na sono a na krv ...

baby ja si to ani neuvedomujem, ja mam taky strasny strach o gulka bombulka, zajtra zostavam doma na dovolenke

katti77
17. nov 2009

wolfi verím ti, že máš strach ale hlavne že je v brušku a ty určite budeš robiť všetko preto aby tam zostala...dobre si sa rozhodla, len pekne buď doma a ležkaj, nech je wolfinke čo najlepšie...

alicka myslím aj na teba

alicao
autor
17. nov 2009

katti dakujeem🙂
janka tebe tiez🙂
wofli tak teda aj tebe🙂)) cmuk trdlo jedno makove , to mas za ten piatok!🙂
katti, dnes ti zelam pevnu ruku a tesim sa na story 😀

wolfskinka
17. nov 2009

alic ty co robis pri pc, zalahnut do postele aj ja idem lahnut

jankabo
17. nov 2009

Alicka nevravela si, ze sa z postele ani nepohnes????? To chces na zadok???????
WOlfi hlavne klud, a pekne oddychuj aby sa drobec pekne uhniezdovala v materničke.
Ja som tiez v začiatkoch špnilla a prvé 3 mesiace som brala DUphaston, takze vsetko bude oky 😵 😵

wolfskinka
17. nov 2009

jankabo dakujem ja viem len sa neviem dockat toho stvrtku

wolfskinka
17. nov 2009

druhy testik v albume ... kuknite

cukruska1920
17. nov 2009

Ahoj wolfi...chodim sem malicko ale pozerala som prave test v albume....potichu gratulujem a nech vsetko dobre dopadne 😉

wolfskinka
17. nov 2009

cukrus dakujem ale zatial len tak potichucky

cukruska1920
17. nov 2009

wolfi...ved pisem ze potichucky..pssst...aj sa nejak inak citis?

wolfskinka
17. nov 2009

nijako uplne normalne chvilu ma boli brucho, ked nie brucho tak zase dnes cely den hlava boli

alicao
autor
18. nov 2009

jeeeeeeeeeezisi kriste, len ma nezabite, bola som sa napapat a drahy bol pri compe tak som vas len pozdravila!
wolfi veda aj ty si po transfere pisala, takze nemudruj a radsej cikaj stale krajsie a krajsie ciarky🙂!
pralinka ma dnes volno , ale pozdravuje vas! A hlavne teba wolfi, skoro opdadla ked som jej to povedala🙂!
wolfi zajtra myslim na teba a nech je hcg tak akurat ako ma byt, mooooooooooc drzim palce!!!!
Katti, tak ako? Prezila si to ty aj tvoj manzel bez ujmy na zdravy?🙂
idem leharovat ale nakuknem este

alicao
autor
18. nov 2009

mrazacikov nemame☹
boze nech sa moje babulky urdziaaaaaaa, prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim!!!!

katti77
18. nov 2009

dobré ránko babuľky
tak wolfi super, také testíky, držím palce na zajtra, krajka od šťastia aj prevráti 🙂 , tak nech všetko dopadne dobre..
alicka pevne verím, že sa udržia, zahniezdia a zachvíľu budeš aj ty testovať a budú tam také dialnice, že až

tak ja som si pichla inekciu sama, triasli sa mi ruky kým som to všetko nenariedila, tú ampulku som nemohla zlomiť, to musel spraviť mm, ale ako náhle som si to mala pichnúť tak to prestalo, a šupla som si to tam raz dva, asi som sado-maso ale ja sa normálne teším na večer, nič ma nebolelo, neštípalo, modrina nie je, a vôbec nemám strach si to pichať, takže ak niekto bude potrebovať, pichnem rada 😀 , ešte dobre že sme sa z mm nehádali kto to bude pichať, ale už ho k tomu nepustím...

alicao
autor
18. nov 2009

katti, si odvazna, a odvaha sa ceni miminkom🙂

katti77
18. nov 2009

alicka ďakujem, no som rada, že som to zvládla
a ty ako moja, ležkáš, dávas si pozor?

alicao
autor
18. nov 2009

ano ano, davam ako sa len da, kto vie co mozem a co nie, asi je to uz na vyssej moci🙂

alicao
autor
18. nov 2009

wolfi silne🙂
aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeem!!! ach jo...

luly3
18. nov 2009

wolfi videlaaaa supeeeeeeeeeeeeeer teším a myslím na vás 😀
cmuk

wolfskinka
18. nov 2009

ahojte kuk moj dnesny test ... alic uz som ako ty testomaniacka

katti pojdem ku gatiovej, ona mi robila odber, aj ET a aj som vcera jej volala cela doplasena

katti77
18. nov 2009

wolfi to je jedno ku komu ideš, všetci budú radi, že sa ťa už zbavia 😀
a už je ti lepšie, už nešpiníš?

alicka aj ty budeš mať také testíky, len sa bojím, že budeš musieť ma dva albumíky, lebo 50foto je málo, tak budeš testovať 😀

alicao
autor
18. nov 2009

zda sa ze wolfi nas tu uz vobec necita☹
katti dakujem a mas pravdu, asi idem testovat uz dnes🙂

wolfskinka
18. nov 2009

katti nie nespinim, asi zabral ten duphaston, idem zase na chvilu lahnut a vylozit nohy

alic citam, len chcem lezat a po leziacky sa mi zle pise

katti77
18. nov 2009

alicka 😀 😀 😀 no dnes ti určite už ukáže 😲 , ale on ukáže, tak o týždeň, verím
a asi leží aby bambuľka zostala

wolfskinka
18. nov 2009

baby na chvilku sa odlmcim idem lahnut nech nesedim cely den ...

alicka citam vas neaj strach a vzdy budem