Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
30. nov 2009

ok, sa teším, a zajtra tam bude určite, ty ja ťa vidím, že ty budeš testovať aj keď ti povedia, že si tehu...budeš pozorovať tie čiarky, či náhodou neslabunú, ty si riadne číslo 😀 😀

alicao
autor
30. nov 2009

katti, pssssssssssssst 😀

katti77
30. nov 2009

ja ťa poznám v tomto ako vlastnú dlaň, ja budem robiť to isté, len aby som tam dáke čiarky mala ☹

alicao
autor
30. nov 2009

katti, budu isto iste, musi verit, aj ked ja som verila len vam🙂 idem jedna po druhej a tato tema je naozaj zazracna, verim tomu🙂 Najdolezitejsie bude den ET, celu cestu domov lez na zadnom sedadle auta, ani sa nepohni a doma tiez, lec cikat a papat, nic viac, na druhy den to iste, len obcas sem pisni a potom by to malo byt ok, snaz sa potom lezat co najviac, ja sa urcite nebudem hnevad , ze tu budes pomenej, lebo to chapem a bubulky su to najdolezitejsie teraz..ok?
Pralinka, praliniatko a ja ti uricte drzime palce a zajtra ked budem vediet ze kolko babuliek nosim v sebe o tolko palcekov bude pre teba viac..teda oni este asi palceky nebudu mat ale budu drzat co ja viem...vyrastky co sa podobaju na rucicky🙂 thuj, thuj, thuj!

alicao
autor
30. nov 2009

papas chilli? a aku mas teraz sliznicu?

katti77
30. nov 2009

nepapám, lebo som to nikde v tabletkách nezohnala, a sliznicu mám 8mm, stačí to? no ak ju nezoženiem dnes v tých tabletkách tak pôjdem do obchodu a kúpim tam, majú byť čerstvé či sušené?

alicao
autor
30. nov 2009

katti ano staci na ten den co si je to super🙂
ja som hltala susene

katti77
30. nov 2009

no tak si ich pôjdem kúpiť a uvidíme, ale moja sliznica asi pracuje dobre 😀
a pôjdeš do práce od stredy? či už budeš domka?

alicao
autor
30. nov 2009

katti a ty si sa co zosalela? ostanem doma ak budem moct tak az do materskej, ja som dost nervak co sa tyka ludskej hluposti, vie ma to strasne vytocit a v mojej praci ma teda riadne vedia vytocit a nechcem byt nervozna a zle vplyvat na miminka...zaobidu sa aj bezomna...ja chcem hlavne klud
aj ked mi vadi, ze nemozem nikam chodit, ale este par mesiacov vydrzim ...a vlastne ...nebudem predbiehat, ze ano...
ja mam tiez sliznicu ako lusk, uz som ti to pisala, ale ked som jedla chilli tak uz v den opu som mala taku ze by tam mohli vkladat a v den et gatova povedala, ze sliznica je super. Verim ze bola pekne prekrvena prave z chilly.
placebo efeck? mozno hlavne ze zafungoval

alicao
autor
30. nov 2009

ale zase wolfi ich uz potom nejedla a tehu je, takze je to len na tebe..nemusis🙂

katti77
30. nov 2009

no však skúsim a uvidím
a ja som za aby si zostala doma, len som sa opýtala, hlavu mi za ot netrhaj 😀 😀 😀
aj ja ak budem tehu tak zostanem asi doma, lebo ja som nervák a hrozný, mňa vytočí čokoľvek za pár sekúnd 😀 😀

alicao
autor
30. nov 2009

katti presne ako ja, tak radsej doma , vzaujme miminieka a okoliteho sveta 😀
dnes som vstala o 4.45 a uz ma to taha, lenze periem , takze cakam kym doperie...a pojdem do hajan...mate toho moc v praci?

katti77
30. nov 2009

alicka jasné, ak si chceš poležkať tak choj, ja to chápem
a nemáme veľa len chcem spraviť všetko čo sa dá, aby som mohla po ET v kľude odpočívať domka, a nemusela som nikam chodiť a nič robiť...

alicao
autor
30. nov 2009

prasne, presne podla mna spravne rozhodnutie...
pockam este kym doperie a potom pojdem..teraz tlacim susene figy, ze vraj maju vela vapnika...

katti77
30. nov 2009

mňa figy môžem, ale radšej mám čerstvé
ja sa už teším na obedík, mám kura čo iné 😲
a wofli ako? ani sa tu poriadne neukáže 😉
inak na teba si vždy večer spomeniem, lebo pozerám panelák a tam je taká pojašená alica 😀 😀, ale keďže ty to nepozeráš tak nevieš o čom točím, ale je teda riadna 😀

alicao
autor
30. nov 2009

katti wolfi neviem odkedy je tehotna tak ...vies co....uz nas asi nepotrebuje, len ked je zle...
ved ja jej to vytvavim ked ju stretnem
a ta alica s panelaku?? pre boha....hruuuuuuuuuza , teraz to pozeravam , ved som pisala, ze ma ta pn pokazi..ale ta ivana je horsia..asi sa dam premenovat!

katti77
30. nov 2009

ivana je riadne číslo, chudák jakub, sa vždy vyhrážam mm, že budem ako ona ak ma nase.....lalala 😀 😀
a alica kočena jedna, tá je podarená, by len žúrkovala 😀

alicao
autor
30. nov 2009

mne obe lezu na nervy a riadne aj ta tretia co sa robi take chudiatko..vlastne mi tam lezu na nervy uplne vsetci, neviem preco to pozeram 😀
uz si idem lazkat moja, dobre? tak dobru chut a ak ta tu po mojom slofiku stihnem tak si este pisneme ak nie tak zajtra ale urcite skontrolujem co za konsku davku dostanes🙂
zatial papa!

katti77
30. nov 2009

ok zlatko, tak dobrú
pa pa

wolfskinka
30. nov 2009

ahojte

pralinka pozdravila som ... v stredu pojdem na sono do heliosu, dufam, ze bude bit srdiecko, mam velky strach

katti dakujem ... no musi sa drzat ved je to bojovnik

doobeda sme urobili audity, poobede si beriem dovolenku, pojdem na obed a potom domov zalahnut

jankabo
30. nov 2009

ahojte tehulky,
tak ako sa mate?????

wolfskinka
30. nov 2009

ja odchadzam z roboty domov audity hotove a pol dna dovolenky ...

ja sa mam dobre, nespinim klopklopklop, nic ma neboli, sem tam pichne v bruchu, prsia mam ako melony a dnes mi konik naratal 6tt+2 tak dufam ze v stredu bude srdiecko bit ako zvon

papa

wolfskinka
30. nov 2009

kde ste kto ???
tak ja uz som domka, idem zalahnut, mam plne brucho co som sa napapkala na obede a idem si hodit slofika

alicka kdesi ?

alicao
autor
30. nov 2009

katti uz som tu, aj vyspata aj napapana, teda prepapana
wolfi , ja kde som? spocitaj kolko prispevkov napisem za den ja a kolko ty 😝, bola som tu od rana do jedenastej
janka na krvicku idem az zajtra, aj ked si myslim ze bude pozitivna, viac sa testi budem az ked budem pocut srdiecko.
ty uz o tyzdne takto budes svoje bubatko drzat v naruci🙂 cmuk

pralinka25
30. nov 2009

Ahojte babulky a babulatka.
Internet stale nemame a ani nevolali 😠 zosediviem.

Bola som si odniest PN taksom sa zastavila pozdravit vas a povzbudit. Myslim na vas.

Dnes som volala kvoli vysledkom testu na vyvojove vady. Vraj je to v poriadku. Takze zatial by sme mali byt v pohode.

Ahoj jankabo 🙂

Alic ty mi nezabudni aspon SMS zajtra poslat ze co a ako, nech som v obraze.

Drzkajte sa tu vsetky a myslite na to nech mi pridu spravit co naskor ten net. Ked nepridu coskoro osediviem 😅

katti77
30. nov 2009

alicka tak to je dobre, že si vypinkaná a napapkaná
mňa trošku bolí hlava, ale to asi preto, že som sa vytočila, ale už som zase kľudná 😉
ešte mi nevolali, tak čakám čo a ako
a čo si papkala?

alicao
autor
30. nov 2009

Prali ajoooooooooooj, jasne ze poslem, secko poslem 😀 a stupni im na krk tym internetakom, chybas nam tu!!!!

katti77
30. nov 2009

ahoj pralinka naša, ty si zlatá, že aspoň kuk spravíš, napíšeš a tak
no tak narob bengál nech ti ho zapoja, povedz že ti naprataná hormonmi tak nech si ťa neželajú 😀 😀 , a super, že výsledky sú v poriadku, tak to je dobrá správa na dnes, teším sa s tebou, tak už len ten net...
držkaj sa

alicao
autor
30. nov 2009

prali az teraz som si vsimla, prepac, jaaaaaaaj aj ja chcem byt v tom stadiu ked mi poveidia ze triple testy su ok!!!
supeeeeeeer, len tak dalej! cmuk
katti, este nevolali asi co? som zvedava
robila som si kuracie mesa na sposob ciganskej, to je najrychlejsie , nechcelo sa mi stat pri sporaku..

pralinka25
30. nov 2009

ked zajtra nepridu zavolam im.

Som u draheho v praci a uz musi pracovat.
Tak musim ist ☹

Aj vy mi chybate. ☹ a mooooooooooooooooooooooc
Tak drzkajte sa srdiecka a Alic na zajtra drzime silno palceky vsetkych osem.

A kati ty pekne pestuj a polievaj tie svoje vajka nech su ako velkonocne 😀

Wolfi ty opatruj wolfiniatko

a jankabo ty sa tiez drzkaj.