Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
8. sep 2009

kde si sa mi stratilo srdco moje?

alicao
autor
8. sep 2009

vysvetlujem trosku mlademu srdco moje🙂

pralinka25
8. sep 2009

achaaaaaaaa 😎
tak vysvetluj nech ta potom jed pojdes na matersku moze zastupit 😉
kokos alic keby to aj vam vyslo tento cyklus tak by som fakt zacala verit na zazraky a bola by som najhappy clovek na svete

alicao
autor
8. sep 2009

pralinka, to by fakt musel byt zazrak..wolfi po 5 rokoch len tak zrazu, ja pred ivf prirodzene s 0 spremijkami....by som asi vytvorila nejaku sektu carodejnic 😀 😀

pralinka25
8. sep 2009

no sak sme tu take bosorky tak co.

Alic nemyslim ze mate nulu. Stav sa ze sa to zlepsilo. Uz je chladnejsie. Tak nech sa nekupe v teplej vode nesaunuje a nech to s bicyklom moc neprehana.

Som zvedava co zistis vo stvrtok

alicao
autor
8. sep 2009

prali, uz teraz ma trha tam zavolat, ale ako poznam slovensku postu, tak ked to poslali dnes o dva tyzdne to tam bude 😀 😀 a to je len mesto vedla ziliny

pralinka25
8. sep 2009

myslis ze to poslali az dnes?
Ja bych tam zavolala. Ked nie dnes tak zajtra

alicao
autor
8. sep 2009

ok, zavolam zajtra, ak to tam nebude, opytam sa ci mozem zavolat v piatok, dufam, ze im to nebude vadit....
hadam su zvyknute na zufale zenske....
si pamatam na ten pocit ked som nasla dve ciarky.....teraz to prezivas ty🙂 je to zvlastny pocit, nevies ci sa ms tesit, alebo co....aj ja uz chcem...ach jo

pralinka25
8. sep 2009

alic veru tak. Zavolaj zajtra a ked nic tak v piatok. Myslim ze nie si jedina a zeny tam volaju nonstop. Co uz musia si zvykat. Oni by robili to iste.

ja tiez neviem co. Na jednej strane by som to najradsej vsetkym vyklabosila a na druhej viem ze aspon 2 -3 mesiace to vacsine nepoviem. Teda nasim a svokrovcom to poviem ked mi to potvrdi lekar a drahemu zajtra ale kamoskam a zbytku rodiny asi az po 3 mesiacoch. Ak sa tam dopracujem.

neviem co so sebou. Skoda ze si tak daleko. By som ta vystiskala. 🙂

alicao
autor
8. sep 2009

prali 🙂 aj ja teba🙂 zajtra to vlastne drahy zisti az poobede vsak?

alicao
autor
8. sep 2009

kde si? ☹

pralinka25
8. sep 2009

alic tu soooooooooooooom.

Napisala som dlhosiahli prispevok o dnesnom rannom testovanim a ked som ho sem vkladala tak zamrzol internet 😠

napisala som ti mail a nic nepreslo 😠

ale uz som in 🙂

alicao
autor
8. sep 2009

uuuuuuuuuuuuuuffffffffffffffffffffff udlahlo mi🙂

pralinka25
8. sep 2009

som bola z toho na nervy 😲 😠

a fakt ti neprisiel ani mail?

pralinka25
8. sep 2009

ja uz som na tomto konovi zavisla.
Ked pojdem na matersku tak si hned musime dat internet. Inak ma vystre 😅

alicao
autor
8. sep 2009

Ozi, ked ti to lekar potrvdi, tak ides na PN? Potom hned musis kupovat net, lebo inak ma tu jeb...lalalala
aj ja pojdem ked si zacnem pichat a mozme chatovat z domu🙂

alicao
autor
8. sep 2009

nic mi neprislo ani na jednu ani na druhu adresu

pralinka25
8. sep 2009

jasne ze si ho dam. Drahy mi to slubil a inspiroval ma ze ked otehotniem tak mi kupi k tomu internetu aj notebook

ja neviem ako s tou PN. AJ som vzdy tak chcela ale teraz neviem. Do decembra by som mala robit kvoli hyposke, inak ju nesplatime.

alicao
autor
8. sep 2009

ajajajajaj prali priority, vaz si ze sa to podarilo, kasli na prachy!!!!!!!

pralinka25
8. sep 2009

ja viem.Len kvoli par tisicom budeme platit dalsi rok hypoteku s dost vysokymi urokami. Jako keby bolo nutne tak jasne ze by som nic neriskovala. Ved uvidime. Potrebujem este 4 vyplaty.Ale uvidim. Mozno drahy dostane nejake odmeny. Nam vsetko zoskrkali. Keby bolo po starom a mali sme odmeny ako predtym uz by sme to mali. Kriza dosla nevhod, Ked budem na materskej nechcem sa trapit hypotekou

alicao
autor
8. sep 2009

prali no ved uvidis ako sa budes citit,ja ale viem, ze po transfere budem chodit maximalne na zachod a pisat vam budem len z poholohy lezmo 😀

pralinka25
8. sep 2009

no to je jasne. Ja tiez nebudem nic silit. Zas za kazdu cenu su pre mna prachy neni dolezite. To zas nie.

Inak som cela teraz taka napata a v nervozite. Som sprosta. Vytvaram mu chudakovi zle prostredie. Som zo seba az nervozna ze som v takom napati. Ide ma vo vnutri roztrhnut

alicao
autor
8. sep 2009

pralinka, si cela ja, mne od najdeni druhej ciarky bylo strasne rychlo srdce , bola som ako na ihlach, strasny pocit, a taka som bola az kym mi neznamili zlu spravu...nevedela som sa ukludnit a priprav sa na bezsenne noci...neviem co by pomohlo, ked si ako ja tak ti nezavidim, mozno sa ukludnis az ked budes pocut srdiecko

pralinka25
8. sep 2009

to je strasneeeeeeeeeeeeeeeeeee. Uvedomujem si ze to pre to dieta ak tam nejake je neni vobec dobre a neviem s tym nic urobit.

Alic sme to my dvojka teda 😀 Som zvedava ako to cele dopadne. Dufam ze kliatba sa pre nas vsetky naozaj zlomila.

alicao
autor
8. sep 2009

prali presne ved som vam tu pisala, ze ani dychat som skoro nemohla od nervozity, mozno som si tym sama uskodila....mozno tebe pomoze ked to povies zajtra muzovi, a ked uvidis aky je stastny🙂 dozvie sa to az poobede?

jankabo
8. sep 2009

ahojte,
pekne vas pozdravujem. Konečne som včera zase doniesla PC z opravy. Akosi mi dosť hapruje, tak dufam, ze nebudem musieť kupovať nový. V oprave bol dosť dlho, tak som sa s Vami nemohla spojiť.
Akasi je tu zvláštna veselá atmosféra 😉 😉 Čo sa deje????
Ktorej pomohli moje minulé vírusiky čo som sem poslala ked som vás nasla??? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

alicao
autor
8. sep 2009

janka, pralinke

alicao
autor
8. sep 2009

ale mi sa snazime mat veselo vzdy

pralinka25
8. sep 2009

alic nie hned rano. Som ti to pisala v tom prispevku co nepresiel.
Planujem hned rano lebo on sa aj tak obuva vzdy prvy. Tak to uvidi. Ale som mu vcera hovorila ze mam taku nadej lebo ubehlo uz nezvycajne na mna vela dni od ovulky. Tak mozno tusi.

jani vyzera to ze zatial u mna. Dnes som 15 DPO a rano som testovala a bola tam slaba ciarocka. Teda je vidiet netreba lovit svetlo ale neni taka ako ta kontrolna.
Zajtra otestujem znova a ak tam bude tak to poviem drahemu.

Inak ten test papierovy co som robila v robote hned rano ma tiez svetlu palicku

jankabo
8. sep 2009

Alicka to vazne????? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
A co??? Ako to zistila????
BBBBBBBBBBBBBBBBBBBbllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllahoželámmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😵 😵

Prali rýchlo píš lebo nevydržím???? Meráš si BT alebo si iba tak testla????

Alicka moja dúfam, že ti je jasné že ideš hned za Pralinkou 🙂 🙂 🙂 Ty si ktorý DC???? Ako to vyzerá????