Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
24. sep 2009

cisielko no zavolaj na to číslo pýtaj si revízneho lekára a spýtaj sa ho, že ako je to zo žiadosťami na IVF či majú limit alebo tú žiadosť bezproblémov vybavia

katti77
24. sep 2009

ako takého nervy mi robiť, to ma ešte nepoznajú aký bengál tam ja norobím ak mi to neschvália 😀 😀 , ma naserú tak im už toľké peniaze platiť nebudem, poviem šéfovi nech mi dá minimálnu mzdu,
dýchaj kata dýchaj 😀

pralinka25
24. sep 2009

no alic asi si to poslala kym my sme pisali.
Tak to je zatial super sprva

wolfskinka
24. sep 2009

baby nerobte paniku ... kazde centrum to ma inac ... a ferticent nie je take velke centrum ako helios, tam mozu mat obmedzenu kapoacitu stimulantiek a kedze je to v blave tak maju toho istotne viac ... helios ide podla kapacit heliosu a tych ma dost, ziaden strach

jej to nestopla poistovna ale centrum a to je rozdiel , helios pre vseobecnu nema limity, ale ma limity pre spolocnu, doveru a apollo, oni mozu mat limity pre vseobecnu a pre ostatne nemusia, to je rozne podla toho ako maju popodpisovane zmluvy

alicka ked ti povedala gatova ze zacinas tak zacinas a katti ty tiez, ziaden strach

katti ako samoplatca mozes zacat hned ale preco by si isla ako samoplatca

katti77
24. sep 2009

prali prekoho, jedine pre alicu a wolfi, ale čo jaaaaa, keby aspoň ten lekár makal ako má a nie po dovolenkách chodiť 😀

alicao
autor
24. sep 2009

zatial ano, ale o tyzdne moze byt vsetko inak pri mojom stasti, ja radsej zacnem brat tabletky uz dnes 😀
keby som ich mala, ze ano

pralinka25
24. sep 2009

alic klud. Zacnes. Nemyslim si ze si az taky smolny typ.

Kati ty tiez. Este nehadz flintu do zita. Myslim ze si poistovne nemozu dovolit trestat za ich zlucovanie klientov.
A wolfi to evidentne ovlada a to co napisala znie logicky

wolfskinka
24. sep 2009

alica .. okamzite prestan ideme do toho spolu a mame dohodnute kafco v porodnici tak co spekulujes ... skratka ides do toho so mnou a bodka

prali jasne ze to ovladam, ved uz mam toho dost za sebou a viem ako to tam chodi, ved ja uz ani na pohovor som nesla, koordinatorka povedala, ze ci si to pamatam tak som jej povedala ze hej a bolo poriesene

cisielko
24. sep 2009

ja neviem čo skôr..som taká nasratá, že ani enviem čo idem robiť ďalej...a ko to je vlastne manžel má pspoločnú a ja všzp..tam môže byť tiež problém, a neviete koľko by nás to vyšloplatiť si to sami?

Alicao..ahoj...takže keď máte podobný problém tak ma ai chápeš prečo som taká narstá 😠

katti77
24. sep 2009

cisielko : počkáme čo ti povedia, a potom budeme nadávať, teraz ešte máme nádej

wolfi, ak by mi to mali odložiť na január, február tak možno by som išla aj ako samoplatca, nech cigáňom zostane viac peňazí v poisťovni, ja už nechcem čakať, ale myslím si, že keď spracujem túto informáciu a uleží sa mi to v hlave tak počkám aj do januára, niekedy panika narobí svoje 😀

cisielko
24. sep 2009

a neviete o nejakej psitovni čo nemá určené limity..do konca septembra sa dá poistovna zmeniť

katti77
24. sep 2009

cisieko nemeň ty nič, všzp je na toto najlepšia, však wolfi

zavoláš uvidíme

alicao
autor
24. sep 2009

wolfi, ok, uz som ticho, budem verit tomu co pises, musim sa ukludnit, este ze mam aspon Vas a dobreho muza co ma nebije 😀 !
Ciselko mali sme 99%patologiu spermii a naposledy dokonca 100%tnu, takze ideme na ICSI takze ta uuuuuuuplne chapem!🙂

katti77
24. sep 2009

panika je hrozná vec

ale už som to trošku predýchala a začínam uvažovať triezvejšie, ale dokedy 😀

ale sme tu mali vzrúšo čo 😀

katti77
24. sep 2009

pol dňa tu nikto nenapíše a potom nestíham čítať 😀
už mi je dobre 😎 však sa nezabijem
a kde ste zase všetky?

alicao
autor
24. sep 2009

katti, na porazku mala si ma vietiet ako som lietala z telofonom a tukala do klavsenice 😀 😀

katti77
24. sep 2009

to ti verím, keby si mňa videla tak by si dostala záchvat smiechu, čo som ja stvárala 😀 , som bola určite nepríčetná, ešteže tu všetci vedia o čo ide, inak by zavolali záchranku aj zo zvieracou kazajkou

kamka17
24. sep 2009

babule...alic, katti...bože, čo sa dopredu stresujete na neoverenej infoške ??? veď idete do stimulky a takto si robíte stres...no no no...takže pekne rozdýchať...však ak sa vás to bude týkať, tak vám to isto oznámia z car a potom bude dosť času na stres a nervy a plač...tak hore hlavu...bude aj horšie 😉 😉

alicao
autor
24. sep 2009

kamka sa ti povie, deli ma od zaciatku tyzdne a volal som koli vsetkemu hadam aj prezidentovi poistvne , a teraz ked uz je to skoro tu a by mi to zrusili by som sa dala na islam a radikalny 😀

katti77
24. sep 2009

kamka ja si chcem práve podať žiadosť, tak preto tá panika, už mám plán a ak nedopadne dobre tak založíme s alicou dáke islamske hnutie a všetci sa majú po vtákoch

a aby bolo trošku veselšie:

Ako sa za cenu jedného poukazu na dovolenku môže zrekreovať celý kolektív?
Poukaz sa daruje šéfovi !!!

katti77
24. sep 2009

kamka a to neboli neoverené informácie, len infošky z iného centra, panika možno nebola na mieste ale to nikdy nevieš
ja som majster v panikárení 😀

wolfskinka
24. sep 2009

katti dobry napad .... s tym poukazom

katti77
24. sep 2009

tak viete aký darček treba kúpiť šéfovi...

a ty moja sa stále trápiš nad tým programom?

alicao
autor
24. sep 2009

si musim ist kupit cokoladku normalne na ukludnenie🙂

katti77
24. sep 2009

no ja už od pondelka mám na stole kinder bueno a nemá ho kto zjesť, pošlem ti ho alicka

jankabo
24. sep 2009

ahojte babanky a budúce maminky,
nemohla som sa ukázať skôr, lebo mamka je v nemocnici bola včera operovaná, tak stále k nej chodím, volám atd. či je v poriadku. Ale vsetko dobre dopadlo.
Ako sa máte???? Co nove???????

katti77
24. sep 2009

jankabo: sme tu mali trošku paniku dnes, ale už sme zase v normále

mala by som častejšie niečo hodiť do placu aby to tu nestálo 😀

pralinka25
24. sep 2009

kati si to dobre vymyslela kolko ludi zrazu napisalo 😀 vzruso 😀

janka a co sa stalo maminke?
kati to kinder by som si dala aj hned

katti77
24. sep 2009

prali : posielaaaaam

no keby som to bola vedela, že takto aspoň niekto napíše tak to robím každý deň 😀 musím ešte niečo vymyslieť

jankabo
24. sep 2009

Kati co sa tu dialo???????

Prali bola operovaná na prsník, lebo jej tam nasli hrčku.ale dufajme ze bude vsetko oky. Zatial vyzerá že to je v poriadku tak uvidíme.
Prali ako sa cítiš???? Papkáš, papkáš?????? 🙂 🙂 🙂