Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
11. sep 2009

kati to by si nam urobilaaaaaa 😲

pralinka25
11. sep 2009

cukru tak nech je tu co najskor.

kamka17
11. sep 2009

alic...mňa to nebolelo vobec, len taký trochu divný pocit a tlak, ale inak v poho 😎 😎 mňa bolí len keď mi na sone hľadajú ľavý vaječník 😒 😒 lebo je vraj akýsi schovaný...aj teraz pred opu tam doky s tým sonom šaškoval a tlačil mi bruško, sa ho pýtam, že či hľadá ľavý vaječník...že hej, ale je tam a to je hlavné 😅

alicao
autor
11. sep 2009

kamka, mozno ti to tam aj viac pootvorili, teraz sa tam budu hrnuuuuuut pruuuuuuuuudom🙂
a kolko zobrali? ubudlo na vahe? 😀 😀 keby ano tak aj ja si dam odrazat🙂..jezisi, ja som debo..nevsimaj si ma 😀

pralinka25
11. sep 2009

babulky idem ja domov. Teda na jarmok.
Majte sa tu krasne a uzite si pekny vikendik. PaPa v pondelok 🙂

alicao
autor
11. sep 2009

ajooooooooooj maminka palinka🙂!!!!

kamka17
11. sep 2009

alic...no veru som bola o 1,5 kila ľahšia keď som prišla z nemocky 😀 😀 ale už som to nabrala spať
a to bu bolo superm, keby tam urobili vačší otvor, nech sa tam tie hybridy nejako dostanú, hihi

alicao
autor
11. sep 2009

kamka 😀 😀 😀 ze hybridy 😀 😀 😀 kto vie co ty nasi vyvadzali ked takto dopadli

alicao
autor
11. sep 2009

tiiiiiiiiii,ni ty

katti77
11. sep 2009

kamka ano to jej robili a nečakala snažili hneď ale opýtam sa jej čo jej povedal doktor po operácii, či mohli či nie...ale nemala žiadne problémy fakt ani na rizikovom nebola všecko bolo ok 😵

kamka17
11. sep 2009

no tak čo vyvádza ten moj viem presne...fest pribral čo sa poznáme, fajčí ako turek a aj občas sa zdrúzga 😒 no a v kuse sedí, lenivý je a tak...

katti77
11. sep 2009

ahoj prali

alicao
autor
11. sep 2009

kamka to moj, nefajci, nepije, ked len tak jedno pivko( proste menej ako ty 😀 ) chodi stale na bike a je celkom zdravo...tak to asi nebude v tom...
maju z nas mozno stresy

katti77
11. sep 2009

aj ja už fičím domov, tak pekný víkendík vám prajem

katti77
11. sep 2009

alica: doky povedal môjmu, že sa má uvolniť , že je hrozne vystresovaný takže to bude nie nimi ale nami 😀

alicao
autor
11. sep 2009

katti, maj sa krasne zatial....a skusim ho viac posluchat ak sa to vobec da, ved aj som anielik🙂

kamka17
11. sep 2009

katti...aj tebe pekný víkend, uži si a keby čosi, tak sa ozvi

alica...no neviem, kto má z koho stresy v našom prípade... 😕

alicao
autor
11. sep 2009

tak kamka zostali sme tu len mi dve s osudom capatych spermii....
este pol hodku..

alicao
autor
11. sep 2009

neposlucha ta? zbijem ho? 😀

kamka17
11. sep 2009

no čo už, tak to tu nejako dobojujeme dnes aj samé...
a vlastne aj krajko spomínal, že stres je nejhorší na spermoše, len neviem, ako sa dá stresu vyhnúť v dnešnej dobe 😒 😖

kamka17
11. sep 2009

a kam vlastne idete na kopce ??

alicao
autor
11. sep 2009

presne , ved aj pralinkyn muz vela pracuje a spermose ma dobre..pravda je ze je mladsi..
a moj je zase kludas, mozno preto je to tak, vsetok hnev drzi v sebe, nevie kricat...

alicao
autor
11. sep 2009

Rohace ale z mikulaskej strany

kamka17
11. sep 2009

alebo sa proste už takí narodili 😀 😀

alicao
autor
11. sep 2009

alebo je to maybeline?🙂

kamka17
11. sep 2009

alebo loreal ?? no proste je to tak a je asi len smola, že sa nachomejtli akurát k nám, ale čo už s nimi, už vymieňať ich nebudeme...či hej ? 😅

alicao
autor
11. sep 2009

hmmmmmmmm.........ze by? Ale nie moj je anielkik..klop, klop, klop, alebo skor iny by so mnou nevydrzal 😀 😀

kamka17
11. sep 2009

no to ja zas mojho drahého presviedčam, že kto by ho chcel okrem mňa 😀 a ja tiež asi nie som ideál, takže tak, sme radi, že sa máme

ty počuj, nevieš, ako zistím, že má voda cca 80° ?? lebo nemám teplomer a som si kúpila čaj a tam to v návode píšu..

alicao
autor
11. sep 2009

inak som rozmyslala, co by som robila na tvojom mieste....
Isla by som asi do heliosu, na konzultaciu o IVF. To by ta aj tak objednali mozno az o dva tri tyzdne. Potom by si poslala ziadost, to tiez trva nejaku dobu. Ta ziadost plati rok a ak mas nahodou inu nez vseobecnu zdravotnu tak je tam poradovnik a viem ze teraz baby co maju ziadost schvalenu mozu ist az od januara.
Ja mam nastastie vseobecnu, tak mozem ist hned. Tym som chcela povedat, ze by si to mala schvalene a proste sa len potom rozhodnes ci ides alebo nie...hm?

alicao
autor
11. sep 2009

kamka 😀 😀 😀 hmmmm bez teploma tazko ale ak to varis v kanvici tak ked ti zacne tak silnejsie hucat tesne pred varom.
Ja si tak zalievam kavu, aj ta sa ma zalievat 80tkov