Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
12. okt 2009

ja mam ist az v piatok, ale co ma stve, ze bude len polovica vysledkov krvy, tie ostaten chofoby budu az po 22hom , tak dufam, ze ma internistka neposle do riti

pralinka25
12. okt 2009

kati tak tu budeme bacovat spolu a snad zavitaju aj nase internistky 🙂
kati dufam ze sa tu budeme radovat.

alicao
autor
12. okt 2009

katti , jasne ze budem, aj ked asi nie cely den, lebo budem aj varit aj citat si...

wolfskinka
12. okt 2009

no to ma prekvapuje a neskusis vseobecnej zavolat ze potrebujes to skor ? lebo mas ist na interne a potrebuju tam vsetky vysledky krvi, ved ta odpipchne iba sestricka preco ta objednala az na piatok

katti77
12. okt 2009

prali budeme bojovať spolu, lebo tieto dve si už určite robia plány v IP , čo budú vystrájať keď budú na PN, síce ale wolfi bude makať s nami...tak nebudeme tu samé...a ak by to vyšlo tak by sme tu boli dve tehu na dve IVF, tak by sa to pekne vyrovnalo...ale na to si musím ešte počkať do 22.10.

alica celý deň, to je rozkaz, nebudeš sa ty flákať, kde si myslíš, že si 😀

alicao
autor
12. okt 2009

mne obvodak kazal ist na gyngu a tam mi mohli zobrat az teraz v piatok☹

wolfskinka
12. okt 2009

mne to vybavovala obvodacka vsetko ... tak skus zavolat obvodacke, ze si objednana na interne vysetrenia ale ze na gynde ta nemozu objednat skor a ze dovtedy kym pojdes na interne nebudes mat vysledky ... ved tym nic nestratis ked tam zavolas

alicao
autor
12. okt 2009

katti uz ta vidim, ked budes tehotna a na PN ako tu budes cely den cucat!
a ak budes tehotne tak uz bojovat nebudes musiet, len cakat🙂

alicao
autor
12. okt 2009

wolfi volala som , uz minuly tyzden, nedalo sa

alicao
autor
12. okt 2009

wolfi myslis, ze ma nevysetri ak nebudu vsetky vysledky? 😒

katti77
12. okt 2009

alicka ja ak budem tehotná tak ešte do marca budem chodiť do práce až po marci by som išla na PN...aby som si dokončila všetky daňové veci a nová aby začala robiť od nového roka, ale to je tááák ďaleko, ešte aby som si nepichala...

wolfskinka
12. okt 2009

nie urcite nie, lebo oni pisu spravu a do tej predoperacnej spravy uvadzaju vsetky vysledky

wolfskinka
12. okt 2009

a to co mas za priblbleho obvodaka ? ja som prisla dnes a mi aj hned zobrali krv

alicao
autor
12. okt 2009

do riti!

alicao
autor
12. okt 2009

na mna pozerali ak ona debila aj tam aj tam ked som prisla s papierom z heliosu.
Skusim zavolat na gyndu zajtra rano, ci nemozem prist aspon v stredu na tu krv, do kelu

wolfskinka
12. okt 2009

mna ked teraz kamoska objednavala na interne tak ma objednala az 22.10. lebo nevedela kedy budu vysledky

pocuvaj nahanaj to tam s tou krvou .... a zavolaj k tomu gyndosovi, ze potrebujes urychlene krv na predoperacne vysetrenia ved im nemusis povedat pravdu, ze sa ti to posunulo skor a ze na op[eraciu bez internych vysetreni nemozes ist , vymysli si nejaku hovadinu a hned tam volaj

alicao
autor
12. okt 2009

teraz uz je neskoro

wolfskinka
12. okt 2009

a skym si hovorila so sestrickou alebo s doktorom ? ak ta odbila sestricka tak zavolaj doktora, vybav si to skor ... a to som este nepocula taky nezmysel aby objednavali o tyzden na krv, to co je za volovinu, ved zoberie krv a je to k doktorovi ani nepojdes

alicao
autor
12. okt 2009

s oboma

katti77
12. okt 2009

tak babulky ja padám domov, zajtra pa pa

wolfskinka
12. okt 2009

nop tak tam urob bengal ze to skratka potrebujes a basta, ved kvoli iom dvom snad nepojdes na ineterne vysetrenia 2x .. co im uz hrabe ci co ?

alicao
autor
12. okt 2009

ano ved je to nase zdravotnictvo...debily , ja som toto vysvetlovala gynekologicke, ona ze toto musi na predoperacne stacit

wolfskinka
12. okt 2009

tak skus zavolat tej obvodacke este raz ved toto neni normalne, koho mas obvodnu ?

alicao
autor
12. okt 2009

wolfi ved je uz po pracovnej dobe..uz tam nikto nie je...

wolfskinka
12. okt 2009

no zajtra rano tam musis zavolat a koho mas obvodacku ?

alicao
autor
12. okt 2009

jasne , mozno tam pojdem aj osobne

wolfskinka
12. okt 2009

alic skratka tam zajtra zavolaj a povedz mu, ze tie vysledky krvi potrebujes na tie predoperacne a ze ak on nevie tak odber vajicok je planovany zakrok ktory sa moze robit, len presny urceny termin a ze nemozes si dovolit nemat kompletne predoperacne vysetrenia ... toto musi pochopit

alicao
autor
12. okt 2009

wolfi ved nie som debil, ja som im to hovorila!!!

wolfskinka
12. okt 2009

a to co su slahnuti obidvaja ci co ? nechces zmenit obvodneho ?

wolfskinka
12. okt 2009

obycajne vysetrenia krvi su na druhy den, cize v pondelok by si ich mala mat a ze len HIV sa robi 10 dni a to na interne predoperacne nepotrebujes az ked ides na operaciu