Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
15. okt 2009

alic vcera som napriklad zehlila

pralinka25
15. okt 2009

nic. Som z tohoto pocasia chora. Aj by som uz sla aspon do nejakeho obchodu, nakupit nejake veci drogerku a tak. A pozriet aj k tym vianociam. Ale ked je takto zima tak sa mi ani nos nechce vystrcit.
Mne sa v zime nic nechce. V lete som plna energie a stale ma to taha sportovat a tak. Teraz nic. Najradsej som zapadnuta v teple.
Ale vadi mi takyto povalacsky zivot

alicao
autor
15. okt 2009

wolfi , ja nezehlim🙂
prali tak to iste aj ja, pridem domov, najem sa, pichnem injekciu, kukneme film, spravy a chrrrrrrrrrrrrr.....stale dokola 😀

wolfskinka
15. okt 2009

alic no neviem ako by som poslala muza do roboty v nevyzehlenej koseli a v obleku asi by to vyzeralo dost blbo

my pojdeme dnes po robote do maxu kuknut topanky

pralinka25
15. okt 2009

ja sa uz tak tesim na letooooooooooooooooooooooooooo alebo aspon na jar.
Kurnik keby aspon v tej telke nieco bolo ale hovby tam je.

alicao
autor
15. okt 2009

wolfi jaaaaaaaaj, ty ms businessmana🙂 tak ti treba 🙂))
katika pise ale nie sem , potvorka jedna🙂

pralinka25
15. okt 2009

no teda to jej vytmavime 🙂

Moj tiez chodieva obcas v obleku. Ale teda zehlim len jeho kosele aj to len raz za cas leboich ma nastastie dost. A ked uz ma len posledne dve tak ich ozehlim

wolfskinka
15. okt 2009

no alic asi tak nejak ten moj chodi do roboty v koseliach ... takze mam smolu

katti77
15. okt 2009

alica neohováraj, ťa sledujem 😀

baby nechcem vám kaziť náladu tak radšej ani nepíšem, a ešte k tomu sme tu mali daňováčky pi.....a to čo nám doniesli za protokol tak to je des...našťastie to nie je moja chyba tak aspoň si to nemusím hodiť...
a ešte k tomu tá zima, a ešte k tomu tu mám každý deň na očiach ročné dieťa,...tak to mi teda nepridáva a dnes sa to tak všetko nakopilo tak vás nechcem deptať...

dúfam, že sa mi to nepodarilo 😀

ale čítam vás tak bacha nato 😀 😀

wolfskinka
15. okt 2009

katti tak ked sledujes preco pises kade tade len nie ku nam, alicka mas pravdu .. ideme ju ohovarat 😀 😀 😀
katti 😝 😝 😝

katti77
15. okt 2009

no a k tým košelia, tak môj muž má povinnú výbavu oblek, košela, kravata ale nohavice mu žehlím ja a košele si žehlí sám...skúste či sa nechcú aj oni naučieť žehliť, viete aká je to paráda dívať sa na chlapa ktorý žehlí a ešte k tomu košele 😀 😀 , no zlatíčko to niekedy je

wolfskinka
15. okt 2009

katti tak moj muz neozehli ani kapesnik

pralinka25
15. okt 2009

ja som sa uz snazila kati ale neuspesne ho do toho zapojit 😝 stale odolava
a co robi u vas rocne dieta?

katti77
15. okt 2009

lebo som nevedela čo napísať, dnes som si ráno zabudla uvariť vtipnú kašu 😀 😀

pralinka25
15. okt 2009

ja sa priznam dobrovolne bez mucenia ze okrem jeho kosiel a jednych mojich siat nezehlim nic

pralinka25
15. okt 2009

kati ako si len mohla na take nieco zabudnut 😲
Zajtra si daj prosim ta pripomienku

wolfskinka
15. okt 2009

baby bolia ma nohyyyyyyyyyyyyyyyy a to sedim cely den na riti, myslite ze to moze byt z toho ?

pralinka25
15. okt 2009

😀 😀 😀 😀 zaujimavy ukaz wolfi

katti77
15. okt 2009

tak ja som toľko šomrala, že musím košela žehliť, že muž to už nemohol počúvať tak od vtedy mám pokoj svätý...ešte tie gate ho musím naučiť ale to bude ťažší oriešok... 😀 😀

alicao
autor
15. okt 2009

kati, keby som ta chcela ohovarat tak nenapisem tvoje meno, aby si si to nevsimla, alebo to napisem do IP 😀
len sme dumali kde si, ci ti funguje konik, ked ti to stale rapluje a funguje🙂
a to je co za vyhovorky, ak pralinka vcera..ze nemam co napisat...ha...
ani ja nemam a pisem...vymyslim daco nie? 🙂

wolfskinka
15. okt 2009

prali tak potom ma uz nic ine nenapada, z coho by ma mohli boliet nohy

katti77
15. okt 2009

alica kým o mne hovoria tak je dobre, keď si na mňa nik nespomenie tak čo potom 😀

pralinka25
15. okt 2009

kati aj somranie som skusala a nic. Odolava stale 😀

alicao
autor
15. okt 2009

najlepsie je mat muza murara, ci to opreses, ozehlis, stale to vyzera rovnako spinavo🙂 😀

pralinka25
15. okt 2009

😀 alic treba pouzivat wanish

alicao
autor
15. okt 2009

aby mi to zmyzlo v pracke? to nie!

katti77
15. okt 2009

no môj bol chvílu pracant a ten bordel čo nosil domov a potom čo bolo v pračke, tak nech si len tie košele žehlí, ja tie gate dáko zvládnem... 😀

pralinka25
15. okt 2009

myslis ze to tak vycisti az to zmizne? A ja ze preco sa nam stracaju ponozky 😀

alicao
autor
15. okt 2009

wanish znamena zmiznut, tak preto 😀

katti77
15. okt 2009

ale wolfi ak rada žehlíš môžeš prísť k nám, ja okolo neožehleného chodím oblúkom...a ráno si žehlíme každý to svoje, tak ti budem vďačná za vyžehlenie a uloženie ...
inak vám poviem ja sa tak teším do domu, lebo nemám kde tie veci dávať, ani ich nemáme tak veľa, ale môj muž je vysoký a tie veci čo nosí sú strašne veľké, asi tak 4x väčšie ako moje, celý priestor zaberá on...