Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
16. okt 2009

alic ze si si ista no tomu moc neverim, minimalna sanca, ale co keby nahodou motyka vystrelila

alicao
autor
16. okt 2009

bla bla bla bla..takych bolo
ty ma predbehnes v niecom inom 😀

wolfskinka
16. okt 2009

no a v com alicka v com uz som ta predbehla ???

ked nad tym tak uvazujem tak vo vela veciach ano a dufam, ze sa nebudes po mne v tomto opicit, lebo dostanes odo mna taky kopanec do riti ... ze ti da stena druhu

1. pocet IVF
2. pocet IUI
3.pocet potratov
4. dlzka snazenia
5.vek
6. Vaha 😀 😀 😀

alicao
autor
16. okt 2009

uvidis o par minut a netrep somariny!🙂
lucim sa a cakam na sms!!!🙂

wolfskinka
16. okt 2009

ok papa

wolfskinka
16. okt 2009

no a uz som tu sama ako prst ☹

miroslava89
17. okt 2009

ach jaj to je vikend a ja ze co tu nikde nikoho niet 😅

alicao
autor
18. okt 2009

Ahojte, dnes ma meniny LUKAS a dostala som kramy🙂 a ak pojde vsetko tak ako ma vajka mi mozno oplodnia 30.10 a to ma meniny SIMON🙂)))
HEHE🙂

alicao
autor
18. okt 2009

pre tie ktore nevedia o co ide...ak by to bol chlapec, tak by sme chceli meno bud lukas, alebo Simon🙂

katti77
19. okt 2009

ahoj prali, ty si dúfam v práci?

alica, wolfi tak pekne odovzdajte krvičku a šup do práce, vlastne alica ty si už na PN...tak šup k pc

wolfi a robila si si ten test?

wolfskinka
19. okt 2009

katti robila test negativny a v sobotu som dostala kramy,
rano sme sa stretli s alickou v heliku a o 15.00 budeme vediet vysledky krvi ... tak nam drzte obidvom palce aby sme isli dalej

katti77
19. okt 2009

ja držím od začiatku zlatko

alicao
autor
19. okt 2009

ajojteeeeeeeee🙂
papaaaaam
som sa skoro pocurala ked sme sa vracali z MT
Wolfi, romy bola vysmiata ja leco , ze? 😀

wolfskinka
19. okt 2009

katti no dakujem za obidve,

ozaj alic kolko mas modrin ???? ja uz 2 😠 a poriadne

alicao
autor
19. okt 2009

wolfi ani jednu, ani vpichy nie je vidno...som dobra🙂!
pralinka mi pisala sms, ze im vobec nejde internet, ani maily ,nic, tak sa prihlasi, az ked to spojazdnia a pozdravuje vas

alicao
autor
19. okt 2009

kati priznaj sa, testla si uz?🙂

wolfskinka
19. okt 2009

kua alic si dobra, asi budem chodit k tebe pichat

alicao
autor
19. okt 2009

urcite som to teraz zakrikla a dne si nejaku pekn vyrobim🙂

katti77
19. okt 2009

alica nooooooo

ty si riadna veštica

ale čistý ako lalia, takže budem pichať, no už 😉

alicao
autor
19. okt 2009

katti nie som, ale poznam seba a ty si v tomto rovnako salena, aj ja by som testovala 😀 a kolky den si po inseminacii?

katti77
19. okt 2009

ešte to neberiem tragicky dnes je 11, ale ak tam nebude ani zajtra nič, tak to už budem nadávať...ale žiadosť je už podaná, tak čakám na schválenie a ak by som to nestihla teraz, tak ešte asi jedno IUI dám, čo si myslíte?
ešte jedno IUI alebo už mám počkať na IVF?

a vy teraz čo, picháte a čakáte koľko bude folikov?

alicao
autor
19. okt 2009

katti, dnes nam povedia kedy mame zacat pichat, a potom budeme cakat ako budu rast...
ja na tvojom mieste asi nesla na iui, hlavne koli tomu spermiogramu, aj ked zazraky sa deju, ja by som nechala telo troska oddychnut od hormonov a pripravila sa na tieto bomba davky..ale to by som robila ja , takze
rob ako to citis🙂

katti77
19. okt 2009

asi máš pravdu, trošku si odýchnem a zregenerujem a pôjdem do IVF...do riti sere ma to...ale čo už ideme ďalej..

a pichať tými perami, či ty máš normálne inekcie?

alicao
autor
19. okt 2009

katti, aj ja aj pralinka sme mali ciarku az na 15 den po ovulacii, takze este nevies...
ti jedny lieky su normalne injekcie, a uz teraz co budem stimulovat tak to si mozes vybrat but pera alebo injekcie. ja mam pero..je to drahsie o dost..tusim o 8 tisis...ale nevadi..

katti77
19. okt 2009

aj ja chcem pero, ale na druhej strane keď zvládneš tie prvé normálne ak potom zvládneš aj tieto, či nie?...je v tom veľký rozdiel, myslím medzi tými inkciami nie perami....

alicao
autor
19. okt 2009

katti neviem, mozno to pero je lepsi aj koli davkovaniu, mas tam presne popisane davky, ale na druhej strane neviem ako vyzeraju injekcie na stimulku bez pera..tusim wolfi nema pero..

katti77
19. okt 2009

alica a ty si už doma?

alicao
autor
19. okt 2009

hej, ale dnes mam este dovolenku, od zajtra PN
Jednu vec nechapem, dali mi PN a povedali mi, ze jednu cast do prace, jednu pre mna..zatial je to klasika, ale ze jednu cast mam zaniest na socialku a oznamit svojej gynekologicke ze som na PN...
To som este nepocula, ze si musim sama papier zaniest na socialku, je to normalka?

katti77
19. okt 2009

alica nie, to zanesie zamestnávateľ keď budeš na PN dlhšie ako 10 dní, ty nič nenos

wolfskinka
19. okt 2009

alic tie druhe injekcie na stimulku su lepsie tie tak nebolia ako decapeptyl, tie su v pohode, teda ja som doteraz vzdy mala fostimon, teraz mam prvy krat dekac