Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
19. okt 2009

zatial pa alic

alicao
autor
19. okt 2009

to bezomna nepisete ci co?!🙂

katti77
19. okt 2009

ja som bola na katastri a nestím, dnes tu mám frmol, auditorka, amíko-izraelec a kopec maďarov...sranda tu je 😠

pralinka25
19. okt 2009

cafte. tak konecne nas spojazdnili ale len internet. Maily stale nejdu 😠
so bola dnes bez netu ako v base 😅

alicao
autor
19. okt 2009

katti v pohodicke🙂
pralinka, ze 10 tt...ty kokso
chystam sa do obchodu a idem nakupit potraviny, co sa budu tvarit bielkovinovo

pralinka25
19. okt 2009

alic bacha na to aby sa len nepretvarovali ze su bielkovinove 😀

katti77
19. okt 2009

prali ahoj, čo si závisláčka? 😀 😀

alica nie že vykúpiš všetko, potom nechaj aj pre wolfi 😉

konečne odišla aspoň auditorka

alicao
autor
19. okt 2009

mohli by mat regal, ze :Bielkoviny, nie?🙂))

pralinka25
19. okt 2009

no mohli. Akurat minule som pozerala niekde ze kopec vyrobkov co sa tvaria ako mliecne su vobec mliecne neni a zarazilo ma ze sa to tykalo kopec zmrzlin, natierok mliecnych napojov a tak.

kati vyzera to tak ze som 😀

wolfskinka
19. okt 2009

alic ako ja picham od stredy menopur 1.5 davky

katti77
19. okt 2009

prali aj ja som závislák 😀

wolfi to ti volali podľa výsledkov, akú dávku máš?

alicao
autor
19. okt 2009

wolfi ale ladime co?🙂)))

pralinka25
19. okt 2009

ja som zavisla aj na kvapkach do nosa a som z toho nestastnaaaaaaaaaaaaaaa 😢

alicao
autor
19. okt 2009

prali to aj moj sef, uz dva roky kazdy den...a to teraz mozes?

katti77
19. okt 2009

prali sú kvapky do nosa aj pre tehotné 😲

wolfskinka
19. okt 2009

katti hej podla vysledkov z krvi, janka valachova povedala, ze vysledky su vynikajuce a ze od stredy picham 1.5 davky a v pondelok idem na krv

alicao
autor
19. okt 2009

wolfi aj mne povedala to iste, asi to bol odkazovac 😀

pralinka25
19. okt 2009

alic ja viac ako 15 a pochodila som s tym tolko doktorov a ordinacii ze to ani spocitat neviem vyskusala bylinky a nic nepomaha. Nemala by som ale ak si ich neda nemozem lezat. Musela by som spat po stojacky. Nikdy by som si nemyslela ze nos je taky dolezity.
Citala som si uz o tomto par clankov a aj tu na konovi bola jedna diskusia a boli tam baby presne s tymto. V podstate nic ine mi neostava len si aspon na noc dat lebo inak sa zadusim. Opucne mi od nosa vsetko dolu a nemozem dychat ani nosom ani ustami. Cez den sa snazim si nedavat aj ked je to hotove utrpenie, nemozem sa poriadne ani najest ani rozpravat bez toho aby som stale robila prestavky na nadychnutie ale tak musim vydrzat. Ale ako nahle si lahnem tak koniec. To je este 1000x horsie ako najsilnejsia nadcha.

alicao
autor
19. okt 2009

prali , hmm...mojmu sefovi idu vyoperovat nejaku prepazku v nose, lebo on nevie bez kvapiek dychat ani ked stoji...
ale ved ked nic horsie, tak dobre, nie?

katti77
19. okt 2009

tak ste super obe, tak nech to len rastie a hlavne nech sú foliky kvalitné zlatíčka moje

wolfskinka
19. okt 2009

alic no som rada a dufam ze si dame rande aj pri odbere aj pri vklade a aj v porodnici 😀 😀 😀 to uz mi pripada ako za socializmu ... s alicou na vecne casy a nikdy inak 😀 😀 😀

pralinka25
19. okt 2009

kati anoooooo????? Akeeeeee???? to by ma zaujimalo. Len nie tie iba s morskou vodou tie som uz skusala a nic 😢
Fakt s tym bojujem ako sa da ale nema to konca kraja ☹ a teraz ma to trapi este viac. Baby co ich ale uzivali povedali ze babatkam to neublizilo. Len to treba maximalne obmedzovat ako sa len da

alicao
autor
19. okt 2009

wolfi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa tu doma sama nahlas rehocem to bolo dobreeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

wolfskinka
19. okt 2009

katti dakujeme ... s alicou sa posnazime 😀 aby sme to dotiahli spolu do vitazneho konca

pralinka25
19. okt 2009

alic no u mna prepazka navine neni. Nikto nevie co s tym. Su to sliznice. Uz som chcela ist s tym na laserovu operaciu, vraj to moze pomoct ale nestihla som to a v tehotenstve sa to nesmie 😒

alicao
autor
19. okt 2009

prali opytam sa narovinu, mas soplik? ci len to mas nejako bloknute?

alicao
autor
19. okt 2009

katti, dakujeme, a samozrejme to iste plati pre teba, ty uz mozno zajtra najdes //🙂

pralinka25
19. okt 2009

wolfi nic ine ako vitazny koniec vam ani neodporucam. Kazdy den na vas myslim a bosorujem aby sa to podarilo.

kokso uz mame cez 5000 prispevkov

pralinka25
19. okt 2009

alic trosku ale mam to tak ze mi opuchne sliznica a uplne mi upcha frnak. Hehe najlepsie by bolo vopchat si tam nejake trubicky 😀

wolfskinka
19. okt 2009

no a bociani sa akosi zastavili 😀

prali vopchaj si tam slamky