Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

katti77
20. okt 2009

prali tak ja si mihlanice nemalujem, lebo nosím šošovky a často si brhlím oči tak by som mala čierne kruhy 😀 😀

takýmto tempom zachvíľu dobehnete pralinku, baby jagy 😀

wolfskinka
20. okt 2009

prali no ved to ... 😀 😀 😀

katti no nedobehneme ma naskok 10tt

alicao
autor
20. okt 2009

prali neleti nam to rychlo, vlecie sa to ako slimak, ba este pomalsie. ved este sme ani stumulovat nezacali, az zajtra vecer...to sa rovna rok🙂

pralinka25
20. okt 2009

alic ani sa nenazdas a budes v noci vstavat kmiminku ako matoha 😉
teraz sa to vlecie ale uvidis ako ti to nakoniec utecie

wolfskinka
20. okt 2009

alic aky rook, ty mienis byt tehotna rok ?????????????? to co chces porodit nejake slonicata ci co ... no mas pravdu vlecie sa to, od zajtra dve a ozaj uz mas nejaku modrinu ? ja mam dve a uz ma zacina dekac dobre boliet pri pichani

alicao
autor
20. okt 2009

brusko ciste ako keby som si ho si ani nic nepihcala🙂
prali tebe to leti ale nam nie🙂 nezazijes nepochopis🙂

alicao
autor
20. okt 2009

to som nemyslela zle, zamozrjme, ja viem, ze nam chcel len dobre🙂 cmuk

wolfskinka
20. okt 2009

alic no mozno preto ho mam take ubolene lebo uz treti krat a uz ho mam dost hrcate ze uz pomaly neni kde pichnut

pralinka25
20. okt 2009

alic myslis ze mne to uteka. Od jednej kontroly k druhej je nekonecne dlho obzvlast ked mi nic neni a ani netusim ci babo este mam. Uvidis. Vliect sa ti to bude aj potom asi az dokial nebudes citit pohyby.

wolfskinka
20. okt 2009

prali neboj vsetko je ok

katti77
20. okt 2009

a to ešte neviete ako sa vám to bude vliecť po pôrode, už sa budete tešiť kedy tie decká vypadnú z domu 😀 a baby to je minimálne neskutočných 18 rokov 😉

wolfskinka
20. okt 2009

katti no mne teraz staci nech uz je po tom injekciovom cirkuse a potom sa budem tesit na OPU a potom na // a potom na to ako bude srdiecko a potom na nakupy s alicou ... 😀 😀 😀

pralinka25
20. okt 2009

😀 kati potom zas vypadnu a budeme neskutocne dlho ccakat kym nas pridu pozriet, potom sa to bude vliect kym budeme cakat na vnucata a tak. Clovek aby si postavil sukromnu cakaren 😀

wolfskinka
20. okt 2009

prali no ty teraz cakaj na to ze zachvilu dostanes prvy kopanec

alicao
autor
20. okt 2009

prali ved ja viem, preto sa cudujem ze si napisala ze sa nemam bat, ze mi to ubenhne🙂))
ee mozno az ked sa nato pozrieme spatne, a ked budeme ma 60 rokov, potom ze co? uz? to ale uletelo🙂)

wolfskinka
20. okt 2009

alic prestan s takymi recami a vytesuj sa mame 1tt 😀 😀 😀 😀

pralinka25
20. okt 2009

jasne. Ja viem. Len so vsetkym to tak je ze clovek na nieco caka strasne dlho sa to vlecie a ani sa nenazda a je po tom. Ako s dovolenkou. cely rok sa na nu tesim a sup a neni po nej ani slychu. Ked som sem nastupila odchadzalo par bab na matersku a uz su aj spat 😒 po 3 rokoch. Ani neviem ako to mohlo tak utiect.
Za chvilku budeme zhanat saty na ich stuzkove uvidis.

alicao
autor
20. okt 2009

wolfi co sa ti nepaci?? hormony hormony?? 😀
prali a ty ich nemas este kupene??!!! utekaj rychlo aby si to stihla🙂))!!

wolfskinka
20. okt 2009

alic ... hormony hormony ale ten vek sa mi nepaci .... ze za chvilu 60 ani nestras

pralinka25
20. okt 2009

sak to. Zavahala som. Tak idem len neviem aku farbu 😝

Akurat som pozerala zeš je tu tema s nazvom Objednavka do vesmiru prosime si babo ci tak nejak. Zlaty nazov

wolfskinka
20. okt 2009

no to hej zlaty nazov ... baby furt chodim curat uz som vypila 1.2 litra alic ty si ako na tom ?

pralinka25
20. okt 2009

wolfi si ako filtracna konvica 🙂
Ale ja tiez furt chodim. Aj v noci a to ani tolko nepijem

alicao
autor
20. okt 2009

wolfi presne tak ledva som dola od doktorky, mechur mam stale plny🙂))
prali tu temicku som si vsimla uz vceara je originalna, tak ako nasa🙂

wolfskinka
20. okt 2009

prali no nam nakazali

alic no uz mam naliaty dalsi pohar mineralky a ked ho zuchnem bude 1.5 litra

pralinka25
20. okt 2009

🙂
nic sa mi tusim nechce. Papam jablcko. da si niekto?

wolfskinka
20. okt 2009

prali ja som akurat dojedla banan a jogurt , este 1 hodinu a stvrt do obeda

pralinka25
20. okt 2009

uf. Ja mam obed od pol 12. Ale este neviem kam a s kym pojdem. Chodievame s drahym ale dnes nemoze. Musim nieco vymysilet

alicao
autor
20. okt 2009

ja varim tu polievku som zvedava, ci to bude jedle🙂

pralinka25
20. okt 2009

posli na okostovku

katti77
20. okt 2009

"pochválim sa" ja som varila raz fazulu na kyslo a bolo z toho také niečo, na spodu hrnca dobre že nie hustá zmes a na vrchu voda...záchod si pochutil a od vtedy si kupujem zásadne kyslé polievky v sáčku alebo mi dá starká avízo, že navarila fazulačku 😀