Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
23. okt 2009

jedine co ma rozculuje, je ze tu stale citam, ze ja stresujem....aj ked som v absolutnom klude
keby som sa zlakla toho kolko si picham tak napsiem: co? zeby som si zle pichala? to snad nie?
ALE nic take sa ani na sekundu v mojej hlave nezrodilo, lebo mam na chladnicke napisane kolko si mam pichat a povedala mi to 3 krat do telofonu,takze som si ista
takze wolfi TY KLUD, JASNE?!! 😝

Katti, to fakt? do kelu...a kedy by ti vychadzal 16DC v novebri a v decembri? priblizne
lebo v decembri robia len do polky decembra myslim,
a povedala ti kedy to mozno bude schvalene?

wolfskinka
23. okt 2009

baby akosi ma zacina stipat oko, zeby sa mi tie foliky tlacili z oka von 😀 😀 😀

alicao
autor
23. okt 2009

wolfi, tie chilli musis prehltat nie si ich pichat do oci 😀

katti77
23. okt 2009

alica to mi chceš povedať, že teraz to už nestíham a mala by som začať v decembri tak zase nerobia v heliose?
takže ja začnem až v januári, to mi chceš povedať?
tak teraz stresujem ja, a ozaj riadne, čo mám robiť, mám ísť ešte na to blbé IUI?
mrchu som ešte nedostala, rátam tak 24-25, 16 dc by bol 8.11. tak neviem mám čakať a možno to podpíšu, či mám ísť na IUI?
jáj babuľky tak čo si myslíte?

pralinka25
23. okt 2009

wolfi co ja viem..... hm chodit s folikmu vytlacenymi v oku to bude zabava 😀 😀 😀 😀

katti77
23. okt 2009

pokiaľ netrčí z nosa

pralinka25
23. okt 2009

ja si myslim ze IUI budu vyhodene prasule. Ae musis si to zvazit ty s drahym. Ale ked budes mat tak skoro mrsku tak y si to decembrove mohla stihnut

katti77
23. okt 2009

prali ale v decembri zase nerobia v heliose, tak neviem

pralinka25
23. okt 2009

ale do polovicky robia

alicao
autor
23. okt 2009

katti, zatial neviem co chcem povedat 24.11 by si mala byt 16dc? ak je to tak tak do vtedy to urcite bude schvalene a mohla by si zacat,
ale ked povedala, ze je tam teraz toho vela...neviem..problem je v tom, ze ked ti to schvalia musia ta objednat ku koordinatorky a mna objednali az o dalsie tri tyzdne, pamatas ako som tu stresovala vtedy?
ak ti to nebude vychadzat tak skus este jedno iui a pri najhorsom v januari umele,
je tam mala sanca ale predsa, clovek nikdy nevie, my mame este horsi spg a podarilo sa aj ked len na chvilku
a inak...mrzim ma to, lebo sa viem vzit ako sa teraz citis, je to hnusne to cakanie..keby si aspon vedela ze kedy presne aby si bola trosku kludnejsia...
ach jo...
ale budeme tu s tebou ok? zvlasneme to spolu🙂

alicao
autor
23. okt 2009

katti ak ti to schvalia dajme tomu do dvoch tyzdnov od teraz teda do cca 6.11 tak sa rychlo objednas ku koordinatorke a povies v heliose na kedy, aby ti to bolo este pred tym 16 dc...ak bude volne oni sa ta budu snazit dat este pred tym datumom

katti77
23. okt 2009

alica ešte nemám mrchu, takže ešte stále mám trošku času, ale 16 dc teda od kedy by som mala začať brať tabletky by bol 8-9.11.
a myslíš, že mám zavolať teraz koordinátorke keď ešte nemám zchválenú žiadosť aby ma objednala, to sa nedá, nie?
no a nič iné mi neostavá len počkať, ešte to skúsim asi tak, že teraz počkám, či náhodou to nestihnú a ak nie tak pôjdem v decembri na IUI a v januári IVF...

a alica to mi chceš povedať, že napríklad zdravotka mi schváli žiadosť a ku koordinátorke sa dostanem napr. až o mesiac? dobre som to pochopila?

alicao
autor
23. okt 2009

zlaticka idem sa osprsit, oholit nohy a ine casti tela, pripravit sa na manzela , chapete 😀
katti, drzkaj sa moja budem drzat palceky aby to schvali hned buduci tyzdne a aby si to este stihla tento rok, moc moc moc !!!
pralinka davaj si na seba a dropca pozor
wolfi nepredavkuj sa a v pondelok dovidenia na krvicke. Bielkovinam a vode vzdar! 😀

wolfskinka
23. okt 2009

alic no dik to bolo fakt vtipne ............

prali no dalsia s dobrymi napadmi ....

no fakt dik, robite si zo mna srandu

alicao
autor
23. okt 2009

katti hej bohuzial, presne tak som to myslela, ved ja som to len tak tak stihla, isla som ku koordinatorke 3 dni pred zacatim provery...tiez som mala nervy
skus sa opyta v heliku, ze ziadost je uz tam a ze ci by sa nedalo ku koordinatorke objednat uz teraz, ale neviem ci to tak pojde, ale za opytanie nic nedas, odvahu a otravuj ich , ved im za to platime, ok?
v pondelok zavolaj,mi ta tu este budeme otravovat aby si urcite zavola, tak ako vy mna vtedy🙂
cmuk

pralinka25
23. okt 2009

alicka papa a pekny vikendik 🙂

katti77
23. okt 2009

dobre alic, zavolám

a wofli ty si čo myslíš, čo by som mala spraviť?

wolfskinka
23. okt 2009

katti tazko povedat ...ja by som asi skusila jeden cyklus este clostil a cez vianoce sa naprd stimuluje, to som stimulovala minuly rok a bokl so vsetkym problem, vysetrenia krvi lebo vsade boli dovolenky a sviatkky sa nerobilo skratka so vsetkym bol problem ja by som isla na clostil pregnyl a do stimulky tak ze cez vianoce lieky a zacat pichat dekac a kontroly v heliku az po novom roku

katti77
23. okt 2009

wolfi a teda keby som začala zo stimulkou v decembri tak tam sa nechodí na kontrolu? až potom keď dostanem mrchu, tú poslednú, vieš ako to myslím?

a myslíš, že keby som im napísala, že chcem recept na clostil že mi ho pošlú poštou, či sa tam musím zastaviť?

pralinka25
23. okt 2009

babulky idem idem uz domov majte sa tu pekne a pekny vikend.

kati asiako pise wolfi. Skus este to IUI. Do tretice by predsa len mohlo vyjst. Do tretice vsetko dobre

wolfskinka
23. okt 2009

na kontrolu sa chodi az ked dostanes kramy vtedy sa nechodi na kontroly to len uzivas tabletky ako povedia a pichat decapeptyl ako kazu a to je vsetko a ked dostanes kramy sa ohlasis a ides na krv a sono a potom tam chodis castejsie a minuly rok mi to vyslo presne medzi sviatkami a bol to dost problem .. nemali kde dat vysetrit krv na hormony a sa to vselijako platalo, ja by som pockala do januara

akurat mi volala svagrina, malicka sa narodi v pondelok

katti77
23. okt 2009

pa pa prali

wolfskinka
23. okt 2009

prali pa

ja tiez pojdem za 45 minut

wolfskinka
23. okt 2009

baby ja uz pomaly odchadzam z roboty, ak by som tu cez vikend nenakukla, alic tak v pondelok rande v heliku ... a pekne pichaj a pichaj, nech mas pekne foliky, v pondelok budeme porovnavat

wolfskinka
25. okt 2009

aliiiiiiiiiiiiicccc my mame 2tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katti77
26. okt 2009

ahojte babulky, držím palčeky dnes v helíku a očakávam len dobré správy, cmuk

prali ahojkaj ako sa máš a cítiš?

wolfskinka
26. okt 2009

ahojte ...

takze v heliku sme sa stretli s alickou, vyobjimala ma az mi to po tom prerevanom vikende velmi dobre padlo ... DIKY ALIC, SI POKLAD ... 😵 😵 😵 😵

tak zacinala som na davke 112.5 a mam cca 12-15 folikov, nestihla som ich dobre poratat rychlo diktoval, krajko bol ale nadmietu spokojny, pichli mi hcg 150j, vysledky krvi budu o 15.00 ale povedal ze urcite mi bude znizovat davku, vysku sliznice som mala 4mm, neviem ci je to dobre alebo zle

DRZTE PALCE NA 15.00 ABY BOLO VSETKO DOBRE, IDEM SA NADAJAT VODOU

alicka vam zreferuje sama

pralinka25
26. okt 2009

dobre ranko zlaticka.
Tak aj ja drzim palceky aby vsetko bolo tak ako ma.

kati no v pohode ale akosi na mna nieco lezie. Teda ni moc ale jak mam problemy s tym nosiskom tak sa snazim si davat tych kvapiek co najmenej, lenze potom musim dychat ustami no a tak ma teraz boli hrdlo ☹

katti77
26. okt 2009

wolfi no vidíš, všecko je ako má 😉 a o 15.00 budú výsledky ako lusk

wolfi prosím ťa komu mám zavolať, keď si chcem IVF zaplatiť sama a hlavne teraz, vieš komu sa to volá?

wolfskinka
26. okt 2009

do heliosu dr.krajkovic ? a prco si to chces zaplatit sama ?