Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
16. nov 2009

prali jasne napisem, asi sem potom nepojdem na konika, budem cely den lezat tak potom sem mozes napisat
ale rano este napisem ze co a ako , lebo 7.30 volam, ci ziju deturence moje a ci bude trasfer
ja viem, jasne ze bude, su predsa po mne, nevzdaju sa!

katti77
16. nov 2009

no alicka každopádne nám daj vedieť aj ráno aj po ET, stačí keď to bude vedieť jedna my sa to už dozvieme...jáj nech už máš mušku v brušku a nech tam je 40tt a potom tu budete s prali a wolfi rozoberať tehu...táák sa na to teším, no ešte si tú radosť nechám pre seba do zajtra 😉

alicao
autor
16. nov 2009

katti, mala oprava : MUSKY v brusku 😀 !

alicao
autor
16. nov 2009

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii teraz ma napadlo..co ked sa pokakam zajtra na koze? 😀 😀 😀

katti77
16. nov 2009

jasné mušky opravujem sa, to len preto, že mi to tak pasovalo, inak ja ti doprajem aj tri mušky v brušky 😉
alicka tak to bude góóól, ale to hádam nie, veď ti nejdu pichať slamku do r.... 😀 ale prdík aby nevyliezol 😀

alicao
autor
16. nov 2009

asi papate, nikde nikoho..
tak ja idem do sprchy nech zajtra nemusia koli mne dezinfikovat helios 😀

wolfskinka
16. nov 2009

alic mylis sa netestovala som a ani nebudem testovat ... urcite nie vydrzim to, bud to dostanem v najblizsich dnoch a ked nie tak sa vo strvtok uvidi

alicao
autor
16. nov 2009

neviem neviem🙂 kazdopadne nech je krv pozitivna!!!! 🙂

pralinka25
16. nov 2009

Alic no to by bolo na tej koze pekneeeeeeeeeee 😅
Uffffffff.
Kati a ty co, nechystas sa s nami rozoberat tehotenstvo alebo co. Ako si to predstavujes? Sak budes tiez tehula

wolfskinka
16. nov 2009

alic som zvedava na tie tvoje embryjka zajtra ...drzim moooooooc palce aby zajtra si isla na ET tfuj tfuj tfuj

alicao
autor
16. nov 2009

wolfinka dakujeeeeeeeeeeeem velice, prevelice moc!!!!🙂 a ja zas tebe na stvtok, nech uz je stvtooooooooook!

wolfskinka
16. nov 2009

alic pekne ako hovori moj muz pomalicky pokrajicku a pozor na obrubniky a vo stvrtok sa uvidi ... bojim bojim strasne moc

alicao
autor
16. nov 2009

vidiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis!!! ty mozes povedat ze sa bojiiiiiiiiiiiiis?
chces na rit? 😀 😀 😀
Boj sa, je to normalne, ale nepanikar , aj ja sa bojim co zajtra, urcite budem hore uz o stvtej 😀

wolfskinka
16. nov 2009

nepanikarim ved si mi rano povedala, ze som akasi moc kludna ... ci uz si nepamatas, idem ku kamoske zaviezt nejake veci, zatial papa

alicao
autor
16. nov 2009

nie tak som to myslela....chcela som povedat ze nevadi ked sa bojime ale nech nepanikarime ani ty ani ja...viem ze si ok...TERAZ🙂

katti77
16. nov 2009

jáj som sa nemohla pripojiť a vy si tu vypisuje
alicka moja reč, báť sa môžete ale nepanikáriť, tak sa mi to páči

prali ja tiež budem rozoberať tehu, ale ja som ešte len na začiatku tak ja si musím ešte počkať chvíľočku

alicao
autor
16. nov 2009

kati ved ani nam to neslo, nikomu to neslo..ved pozri casy ked sme zacali znovu pisat🙂
budes asi len o tri tyzdne pozadu odomna, na vianoce to tu zatvarame🙂

katti77
16. nov 2009

ok alicka beriem ťa za slovo
ja už padám domov, tak na zajtra ti držím palčeky a určite daj vedieť čo a ako, posielam veľa energie, sily a lásky tvojim drobcom a aj tebe
wolfi už len tri dni a budeš vedieť, že si tehu 😉
prali opatruj sa a aj praliniatko
pa pa a pekný sviatok

alicao
autor
16. nov 2009

dakujem, rano este napisem, papapapapapapapa!🙂

wolfskinka
16. nov 2009

alic myslim na teba

alicao
autor
16. nov 2009

vdaka! zajtra podam hlasenie🙂

miroslava89
16. nov 2009

aaa ja vas nedocitam☹ pisete ako o zivot😅

wolfskinka
16. nov 2009

mirka no ked si v inej temicke spolocny termin ....

miroslava89
16. nov 2009

nebolasom tu cely den a vraj ani konik nesiel ja som tu uz malokedy..

wolfskinka
16. nov 2009

alicka LEN A LEN KVOLI TEBE ............. pozri album ale mam strasny strach zacala som spinit, nasadila som si duphaston, tak snad to zaberie

alicao
autor
17. nov 2009

wolfiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
ja tu revem od stastia, fakt nekecaaaaaaam, aj normalne sa trasieem, ja som to vedelaaaaaaaaaaaaaaa, a priznaj sa ze si si ho uz robila skor, lebo ako som vcera povedala si kludnejsia...mna neoklames!🙂
MOJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BOZEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE JA NEVIEM CO ROBIT!!!!!!! JA AS I VYSKOCIM OD RADOSTI Z OKNA!!!!!
POMOOOOOOOOOOOC 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Moooooooooooooooooooooooooc ti drzim palce nech to spinenie je len take, ako mavaju tehotne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
keby si tu teraz bola tak ta vystiiiiiiiiiiiiiskam!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😀

alicao
autor
17. nov 2009

DRUHA ODLIATA PRINCEZNAAAAAAAAAAA!!!!!
Fakt mi tu tecu slzy akoby som tie dve ciarky nasla jaaaaaa!
Viem co napises wolfi, ze nemam predbiehat, ale ....zapamataj si, ze ja mam vzdy pravdu a bude to dobre, uz bambulku nepustis von az v july 🙂
cmuk, cmuk, cmuk, cmuk, cmu a tisic krat cmuk!!!!!!!!!!!

alicao
autor
17. nov 2009

ODKLIATA nie odliata 😀

alicao
autor
17. nov 2009

😀 😀 😀 😀
len velmi rychlo lebo som prave volala a mam prist uz na deviatu.
Mame jednu blastocystu a jednu expandovanu blastocystu obe su jednotkove 🙂
Na mrazene sa este uvidi ci nieco bude, povedia nam zajtra
DNES JE KRAAAAAAAAAAASY DEN!!!
NECH JE TAK UZ NAVEKY!!!!
Uz sem dnes nepridem, nepohnem sa dnes z postele 😀
PAPAPAPAPAPAPAPPAPPAPAPA

katti77
17. nov 2009

wolfi ty jedna, kde to je, aj ja chcem vidieť, aj jááááá ak som správne pochopila tak som šťastná spolu s tebou, zlatko tak som ti to priala, viac ako sebe, aj keď je to neuveriteľné je to pravda, tak len ležkaj, drž bambulku a kľud, jááááj život je hneď krajší a veselejší, fakt ti to zo srda prajem, tak nech už nie je žiadne špinenie a nech si môžeš svoju bambulku držať v rukách... cmuk cmuk

alicka tak to je super predsa budú dve aliciatka, držím palčeky na ET a nech sa zlatíčka pekne uhniezďujú, držkaj sa nám princezna, teraz si na rade ty, júúúúj pekný

tak vám prajem krásny dník a užite si ho