Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
25. nov 2009

katti, ty uz viac zblaznena nemozes byt 😀
idem sa nachystat do toho obchodu, o taku hodku som spat, ok?
tak zatial papa! cmuk

katti77
25. nov 2009

cukruska a ako to vieš?, no tušiť môžeme ale musí nám ukázať testy aby sme uverili, my sme neveriace tomášice 😀

cukruska1920
25. nov 2009

katti....ja som robila to iste ked som mala // 😀 tiez som natahovala dievcata v teme

alicao
autor
25. nov 2009

cukrus to nie je pravda 😝

katti77
25. nov 2009

to by si hádam alicka nedovolila, nás tu takto naťahovať 😀 😀 😀 či? alica 😠

alicao
autor
25. nov 2009

Kati ani nahodou 😝
a uz fakt idem

pralinka25
25. nov 2009

alic sak pockaj len sa vratis a dostanes nakladacku 😀

cukrus no som zvedava ale je to mozneeeeeeee. Bodaj by si mala pravdu

pralinka25
25. nov 2009

kde ste? Alicka kupuje toaletak, wolfi je v Heliku a kati ty sa kde flakas?

katti77
25. nov 2009

prali bol tu jeden pán, tak som sa mu musela venovať a netrpezlivo čakám na alicku 😉

pralinka25
25. nov 2009

aj mne sa venuj 🙂

katti77
25. nov 2009

dobre, už sa ti venujem
včera som bola na angličtine a bolo super...
a čo ty už máš všetko v práci odovzdané, porobené? zajtra sa ideš lúčiť na tri roky?

pralinka25
25. nov 2009

tak zhruba uz mam. No nieco tu urcite ostane este.
Lucit sa nebudem lebo to sa asi pred PN nehodi. Dufam ze sa vratim az za 3 a pol roka. A mozno za 6 😀

katti77
25. nov 2009

prali prečo by sa nehodilo, veď nejdeš na hroznú pn, ale na dobrú 😉 , no prajem ti aj 9 rokov 😀 😀
tri detičky je radostíííííí 😀 😀
ja mám práve pred sebou obed, dnes som si objednala zemiaky, a neodolala som a objednala som si aj lievance, takú chuť na sladké som dostala
kedy ideš na obed?

pralinka25
25. nov 2009

ja chodim na obed o pol dvanastej.

Neviem, moc sa mi nejaku rozlucku robit nechce.

katti77
25. nov 2009

tak nerob, netreba to siliť
a čo si dáš na obed? máš dáke chute už?

pralinka25
25. nov 2009

s kazdym sa rozlucim tak osobne ale nebudem robit nic hromadne.

Neviem co bude v ponuke. Chodime jest von. Ja nemam ziadne chute ani nechute. Hovorim ze ani neviem ci som naozaj tehotna. Ziadne priznaky.

pralinka25
25. nov 2009

alic no kde si? Kolko kupujes ten toaletak?

katti77
25. nov 2009

prali ona nešla kupovať toaleťák, podľa mňa išla kúpiť tonu testov 😀 😀 😀

pralinka25
25. nov 2009

ze by??????? No je to mozne. Len ako taku tonu odnesie??????

katti77
25. nov 2009

no ak je ako ja, tak tona testov nie je problém, všetko ostatné hej ale testy to môôôôôôôôže 😀 😀
asi musela ísť niekde ďaleko, lebo v okolí už vykúpila všetko 😀

pralinka25
25. nov 2009

😀
ja ked som na gynde povedala ze som si robila 10 testov tak na mna kukali jak na zjav a pytali sa ci som si to kupila v jednej lekarni alebo som chodila do viacerych 😀 sa rehotali.

katti77
25. nov 2009

tak ja už tiež premýšlam, že kde pôjdem, lebo už si pripadám ako nenormálna, keď idem to tej lekárne, chodím stále do dvoch tých istých, lebo tam majú mamatest 😔 , ale však máme tu asi 7 lekárni tak všade zbehnem a všade kúpim zo 4 to by mi mohlo stačiť, čo myslíš 😀 😀

alica kde si uuuuuuž 😠

pralinka25
25. nov 2009

kati asi tak to bude najlepsie lebo ked ich kupis naraz v jednej tak ti zavolaju pohotovost 😀

katti77
25. nov 2009

tak to si dám tour de test 😀 , ale otázka je bude mi toľko testov stačiť 😀 😀

alicao
autor
25. nov 2009

Tak herecky moje zlate
podme pekne s pravdou von,
uz tri znas su odkliate
srdce mi tlcie ako hrom 😀

katti77
25. nov 2009

alicka to je suuuuuuuper, teším sa spolu s tebou, a čo sa stalo s tvojím albumom, nedá sa otvoriť, ja chcem vidieť testy, a hneď
mojenko moje zlaté, som taká rada, že si tehu, no ešte sa budeme tak potichúčky vyteškovať, do 1.12. počkáme a potom to prepukne vo veľkom, ok? cmuky cmuk odkliata princezná

katti77
25. nov 2009

a kde si zase? 😠

alicao
autor
25. nov 2009

Dakujem kati, presne tak , zatial len potichucky, zajtra je dne MS ale ja veriiiiiiiiiiiiiiiiiiim, ze uz nepride , az v auguste!!

katti77
25. nov 2009

alic ja až plačem, keď som videla tie testíky ako to pekne silnie, aj ten kopec inekcii, pekne si to vymyslela, ovečky sú zlatučké...mojenko z celého srdiečka ti to prajem, nech sú fazuľky obe a zdravé a silné, cmuk

alicao
autor
25. nov 2009

Katti, aj ja som plakala ked pralinka aj wolfi nasli //🙂 Aj pri tebe budem 🙂!

Wolfi mi prave pisala, ze je ok, ze vraj to bolo cistenie zo stimulky, ze sa to stava, ma aj fotecku a prida ju neskor, isli sa niekam napapat. TAK MI ODLAHLO!!🙂