Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
3. dec 2009

katti este nie, az o dva tyzdne, na buduci utorok mi zacne len 6tt to je skoro na srdiecko
a prepac, nechcela som ta vystasit, mate 2.5 spg takze to je dost, my sme mali 0🙂

alicao
autor
3. dec 2009

mas zase anglinu dnes?

katti77
3. dec 2009

alicka to som srandovala, ma zase nemusíš brať tak vážne, však oni hádam vedia čo robia, ani wash test mi nepovedali, že potrebujem tak hádam to je ok...
tak až o dva týždne, no nevadí, veď bambulky uvidíš v utorok tak či tak, aj to je viac ako nič
a hej mám tak o 15,30 pôjdem, dnes píšeme test 😲

alicao
autor
3. dec 2009

co som nepochopila? co som zobrala vazne? ved som nic nebrala vazne ci hej?🙂

katti77
3. dec 2009

a neviem presne už si to riadne nepamätám aký máme ten spermo ale sa mi zdá že počet bol dobrý, pohyblivosť asi 20-25% ale tá morfologia len 0,5% tak neviem neviem, ale ja im verím...
a chcem ak bude dosť vajok aby mi spravili tak pol na pol, pol normálne nechať oplodniť a pol cez ICSI, a ak sa oplodní a vydrží to prirodzenejšou cestou tak chcem skôr to a ak nie tak budem vďačná aj za ICSI-kové, len nech dáke aspoň jedno vydrží a uhniezdi sa

alicao
autor
3. dec 2009

katti, myslim,ze tou prirodzenou pri takomto spg urcite zavrhnu...

katti77
3. dec 2009

no že si ma vyplašila, to som myslela, ale pohoda 😉

hej myslíš, že zavrhnú? no čo už, nevadí, uvidíme
a ešte jedna otázka, ak tam pôjdem v nedelu tak čo myslíš kedy mi pichnú pregnyl a v ten deň si už ale nič nepicháš či hej?

alicao
autor
3. dec 2009

na sto percent, na prirodzene musite mat aspon 30 percentu patologiu , a wolfi aj mali ale aj tak radsej dali icsi
a pregnyl? bude zalezat od krvicky, mozno v ten den mozno nie, to sa neda predpovedat

katti77
3. dec 2009

a alicka čo si veď to je super spermiogram, keby tak naši chlapi vedela, ako mi tu o ich matroši hovoríme 😀 😀 , ich pýcha a my takto 😠 😀

katti77
3. dec 2009

ale ak by my povedali, že večer pichám pregnyl v nedelu tak OPU by bola v utorok, že?

alicao
autor
3. dec 2009

ano presne tak, bolo by to v utorok, a to by som sa mooooo tesila🙂
teraz som mimo co je super spermiogram?

katti77
3. dec 2009

😀 😀 😀 no ten náš spermiogram je predsa super 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ty si riadne mimo, ty vôbec nechápeš o čom ja točím, kočena choj si ľahnúť a vypni závity, lebo sa ti mozog prehreje 😀 😀
a to by bolo super keby to vyšlo na utorok by som sa tak vytešovala až až
ja padám tak sa mi tu maj a zajtra si píšeme čítame a tak 😲

alicao
autor
3. dec 2009

katti, ved prave preto nechapem, ten vas spg nie je super, ci srandujes? no je lespi nez nas to je hlavne
tak papa

alicao
autor
3. dec 2009

teda ten vas spg je na ICSI idealny 😀

katti77
3. dec 2009

alicka srandujem 😀 😀
pa pa zajtra

alicao
autor
3. dec 2009

tak si nerob srandu, lebo potom neviem ci som sisi ja ci ty 😀

jankabo
3. dec 2009

ahojte,
tak ako sa máte????
Alicka co to tam vidím pri tvojom mene 5tt???? 😵 😵 😵 😵 😵 KRASNE, ESTE RAZ BLAHOZELAM,
Co bolo u dokyho co ti vraveli??????

alicao
autor
3. dec 2009

ahoj janka, ty si este dva v jendom?🙂
pozri si moj albumik, uz som aj bodku videla, zatial len jednu ale hcg je velmi vysoke takze mozno sa nabuduce 8.12 ukaze aj druha babulka, dufam, ale budem vdacna aj za jedno zdrave babatku🙂
8.12 bude pre nas obe velkym dnom, potom daj vediet co najskor , ked sa ti bude dat, drzim moooooc palceky, nech to prebehne bez komplikacii a co najlahsie🙂

wolfskinka
3. dec 2009

no dalsi pokus zbavit sa tych vyraziek na ksichte, nasla som na nete ... med, tak som si nakydala na ksicht med, som zvedava ako to dopadne

alicao
autor
3. dec 2009

wolfi bacha aby si sa neprilepisla o vankus 😀

wolfskinka
3. dec 2009

alic si fakt vtipna ......... chcela by som vidiet co by si robila ty, keby si ma videla....

jankabo
3. dec 2009

Alicka jééj, krásne, takze bábo je tam 😵

jankabo
3. dec 2009

to som velmi rada, takze 8.12, ides na sono?????
Ja mam zajtra prvý termím tak som zvedavá či este budem dalej čakat.
Ak sa to nespustí do pondelka tak mám ísť na vysetrenie plodovej vody a podla toho sa uvidí či este pockame alebo mi vyvolajú.
Baby držkajte sa a dávajte si na drobčekov v brušenku pozor 😵 😵

Wolfi a čo sa ti stalo???? Ja som mala prvé mesiace tiez strašne zhoršenú plet a bola som sama vyražka, neskôr to preslo a teraz sa mi zase urobili.

alicao
autor
3. dec 2009

janka, no zatial tam je..ale v tomto istom tyzdni sme uz o babo prisli, takze..vies ako...

wolfskinka
3. dec 2009

jankabo mam cervene flaky po tvari stipe ma to, pali nic nqa to zatial nezabera, uvidime co urobi ten med, zatial sa mi zda ze lepsie

alic .... niekoho mi pripominas ???? nevies koho ?

alicao
autor
3. dec 2009

hmmm...nespominam si 😀

wolfskinka
3. dec 2009

no tak asi medzi priznaky tehotenstva budu musiet zaradit vypadok pamate 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
4. dec 2009

no zbohom budem celkom ako ty 😀

katti77
4. dec 2009

dobré ránko tehulky 😉

alicao
autor
4. dec 2009

dobre rano skoro tehulka🙂