Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
22. jan 2010

objednala som si pizzu, muz je na sluzobke tak nemusim bvarit, naje sa tam a pride az vecer ale na zajtra neviem co

pralinka25
22. jan 2010

teeeeeeeeeeeeeda tu taka konverzacia a ja som tu neni 😝

wolfi najlepsie bude ked sa opytas doktora. U vas je to ine. Ale mozno je vsetko ok a povie ti ze ano ale radsej to mat potvrdene.

My sme dnes boli v BA. Porusila som vychadzku ale vy to na mna dufam nepoviete 😀 boli sme v ikei a pozriet kocik.
Totiz v Auparku je lacnejsi ako tu. Maju tam origos predajnu. Tak sme ho videli aspon na zivo, predavac nam vsetko poukazoval a teda ho tam aj kupime.

No a cestou spat sme mali smolu. Ked sme isli cez kruhovku jedna slecna pred nami sa rozhodla dat prednost chodcom ktory sa na chodniku rozpravali a tukli sme sa.
Na nasom pozicanom aute ani tuk ani skrabancek a jej pukol naraznik. Tak sme si zarobili. Kua vcul ked ratame kazde euro.
No maly snad nemal sok

katti77
22. jan 2010

ahoj prali
tak to bol den, najprv pekny zazitok s kocika a potom toto...ale to sa plati zo zákonnej poistky, tak by ste mali platit len spoluucat, sa mi zda...horsie by bolo keby ste mali vy na aute skodu, a ak nie je havarijna tak by ste to museli platit vy...tak hadam to nebude az take zle
a maly mozno ani nic necitil, podla toho ak osi to napisala tak to nebola velka rana, ta vodicka mu spravila vlnky a mozno bude mat rad potom more 😀

pralinka25
22. jan 2010

🙂

no my auto nemame. boli sme na sluzobnom lebo drahy bol nieco vybavovat v BA tak som sa zviezla. Skusi zistit v pondelok ako to bude ci by sa dalo cez poistku.

No to dufam ze bude mat rad more inak budem upodozrievat nemocnicu ze mi ho vymenili 😀

wolfskinka
22. jan 2010

prali no to ste teda dopadli

alic tak ani vy uz nesexujete, co baby popisali tak ani jedna tu nesexuje teda prali nka sa nevyjadrila

pralinka25
22. jan 2010

wolfi my tak raz za tyzden ale nic svetoborneho to neni. Vacsinou som uz unavena a akceptujem len jednu polohu lebo v ostatnych ma to tlaci. Takze nejake zavratne radovanky to nie su. Dobry sex si uzijeme asi az za 10 rokov 😅

wolfskinka
22. jan 2010

prali neboj zachvilku mas po porode a bude aj sexik

marrad
22. jan 2010

prosim odklajte ma..... ja uz chcem babo
je chcem byt radsej nezaklita poddana ako zakliata princezna.... 😉

pralinka25
22. jan 2010

wolfi potom budem jak matoha z vecneho kojenia a budenia sa v noci ze posledne c ma bude zaujimat je sexik. 😀

marrad si tu spravne tu sa dari s odklinanim.

posielam ti tehu virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

napis nieco o sebe

wolfskinka
22. jan 2010

marrad tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

marrad
22. jan 2010

pralinka tieto virusikz velmi potrebujem

stimulujem pre IVF dnes 7 den....

pralinka25
23. jan 2010

ahojky.
Dnes som sa tu cez den ani nemala kedy zastavit.
Marad tak to strasne silno drzim palce aby to vyslo. Toto je prve IVF?

miroslava89
24. jan 2010

ahojte nikde nikoho dneska?? 😕 😅

wolfskinka
25. jan 2010

dobre ranko, dnes som si privstala ... xixi

pralinka25
25. jan 2010

dobre ranko. Ja vstavam kazdy den o siedmej
🙂

alicao
autor
25. jan 2010

blaznive dory, ja az teraz 😀 ale od druhej som vstala a zaspala znovu o pol siestej

wolfskinka
25. jan 2010

alic uz aj teba trapi nesavost ako mna, ja vobec nemozem spavat a ozaj ako brusko rastie ? na mne nic neni vidiet, trosku len citim ze je vacsie ale nohavice nosim tie iste a som minus 2 kila oproti mojej stabilnej vahe, ja asi zacnem priberat az od 5teho mesiaca

alicao
autor
25. jan 2010

wolfi ja takto spavam uz mesiac, kazdu noc som od druhej do pol siestej hore a potom zaspim do desiatej.
brusko mi uz rastie, nohavice uz nezapnem od stimulky, stale nosim tie iste ale mam ich zapnute gumickou 😀 , pribrala som len kilo, lebo vsetko len na chvilu ohrejem v zaludku a ide to von...ale to je ze vraj normalne aj ked sa cudujem, ze pri dvojickach to len tolko som pribrala
teraz v stredu ideme na NT screening tak sa tesim aj bojim..ved vies

wolfskinka
25. jan 2010

neboj bude vsetko ok, ja stale zapnem nohavice, nechapem to ja neviem kde mi to dieta rastie ma uz skoro 10 cm a brucho ziadne, zato moj muz sa pekne vypasol, on to tehotenstvo preziva so mnou 😀 😀 😀

wolfskinka
25. jan 2010

no baby kdeste etky, ved tu uz nikto nechodi

pralinka25
26. jan 2010

ja by som aj chodila len ked som tu ja tak tu nikoho neni. Nevieme sa trafit do jedneho casu 😅

alicao
autor
26. jan 2010

no neviem, neviem, kto sem prestal chodit ako prvy... 😝 😝 😝
ale ved si piseme kazdy den aj hodiny aj ked nie cez konika..wolfi sak sa pripoj na skype, tam vidis kedy je kto online a nemusis tu cakat kym ti niekto odpovie

wolfskinka
26. jan 2010

alic napis mi do ip kontakt na skype a prali ty tiez, vy tu sukromnicite cez skype a ja som tu ako odtrhnuty vagon 😠

alicao
autor
26. jan 2010

no teta, vidis, o tomto hovorim cely cas..dali sme ti kontakt, ale ty presne ako tu na konikovi aj na skype , napises jednu vetu a hned odides s tym ze si ides lahnut...a to je od zaciatku tehu takto
to sa prosim ta nehnevaj , je to ok, nehnevame sa, len sa potom nestazuj, ze my sem nechodime, chnapes?

wolfskinka
31. jan 2010

alic len ja sa delim o pc s mojim muzom, takze aj ked vidiet ze je skype zapnuty, nemusim sediet pri nom ja, lebo moj muz pouziva notebook aj na pracu na rozdiel odo mna, takze ma prednost

martinex
31. jan 2010

ahojte kocky....

este si ma pamatate? ako sa mate? pozeram ze alicka je v tom,tak teda gratulujem!
aj wolfskinka...super 😉

adenka
31. jan 2010

ahojte babulky,

tak po matke sa pridavam aj ja kedze vas takto sikovne vysmirovala a ja len ziiiiiiram a zo srdca blahozelam a veeelmi vam to prajem alic, pralinka aj wolfi z nasej starej temicky 😵 . drzkajte sa a nech mate bezproblemove tehulkovanie, a krasne a zdrave babatka.... 😵

martinex
31. jan 2010

juuuj prali teba som nejak prehliadla 😀 tak aj tebe gratulujem 😉

pralinka25
31. jan 2010

cafte babulky. Teeeeeeda vy uz mate velke deturence. Tak rychlo to leti.

Diky. 🙂

ako sa dari?

martinex
31. jan 2010

my sa mame fajn, dadik je strasne hyperaktivny,vrti sa ako vrtula, dokonca si uz sam aj sadol par krat,tak mame z neho velku radost...

a ty ako? vsetko ok?