Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
14. sep 2009

katti, to je dobre znamenia, aj ja som mala taky pocit, take ako nozom, stale na jednom mieste, akoby vajecnik, ale nakoniec to bolo tehu...
hlavne sa nesleduj, nema to zmysel proste cakat a uvidis o tyzden

wolfskinka
14. sep 2009

ahojte ...

alic dik za budicek .... este si mi ohla dal polhodinku 😀 😀 😀
dnes mam 14-15 den po ovulke .... 31dc a pri mojich cykloch 31-35 je skoro na testovanie
alic a ty co s tymi kramami .. kedy maju prist

prali uplne s tebou suhlasim ze by nam tie dovolenky mala preplacat zdravotna poistovna vyslo by ich to lacnejsie ako umele oplodnenia .. prali dik ..

katti, mirka ahojte

alicao
autor
14. sep 2009

wolfi, ja som nevedela ze mas este dovolenko prepaaaaaaaaaaaac!!!!
mne maju prist vo stvtok.
Ale wolfi, ty mavas 31-35 dnove cykly ale to vtedy ked nevies kedy mas ovulku, ale teraz by si uz mala dostat vcera alebo dnes, ak nie..si tehotnaaaaaaaaaa!!!!!! mas doma test? testuj prosiiiiiiiiiim, ja si myslim, ze si tiez v tom🙂

pralinka25
14. sep 2009

wolfi ale na 15 den po ovulke by si si uz nieco nasla. Aspon slabe. Aj ked ti kramy chodia neskr. Skuuuuuuuus zajtra testnut. Alebo v streduuuuuuuuu.

wolfskinka
14. sep 2009

alic nic sa nedeje .. aj tak by som sa uz zachvilu zobudila ... 😀 😀 😀
nemam doma test a testovat budem najskor v stredu ale aj to je podla mna dost skoro .. ale brucho ma pobolieva dost takze mozno ani nebude treba testovat

katti77
14. sep 2009

ahoj wolfi

wolfskinka
14. sep 2009

baby idem sa uclovicit lebo vyzeram ako jezibababa z rozpravky .. uz mi len metla chyba na odletenie tak vyzeram ... hodim sprchu a uvarim si kavicku a som pri vas ....

alicao
autor
14. sep 2009

wolfi takych uz bolo, ktorych bolelo brucho..ze prali?🙂 do stredy vydrzim cakat...mozno...
ja uz chcem aby bol dalsi mesiac, to budem na PN pichat do seba hormony a dufat, ze to vyjde

wolfskinka
14. sep 2009

alic ty chces ist na PN pocas stimulky ??? to je hovadina ... akurat sa doma zblaznis, co budes na to stale mysliet ... ja som bola pri prvej stimulke doma a pri druhej som chodila do roboty a tu druhu som prezivala ovela ale ovela kludnejsie ako tu prvu, lebo som enmala cas rozmyslat nad hovadinami

alicao
autor
14. sep 2009

wolfi urcite ano, tu v robote sa neviem poriadne sustredit ked myslim stale na to jedno a to iste, a chcem si aj oddychnut od 8 hodinoveho cumenia do pocitaca. Radsej budem doma, sem tam s vami pisat, pozerat filmy , citat knizky, lezkat, spinkat...ano aj pocas stimulky...idem vyuzit tento stat, lebo na PN som za 10 rokov bola len raz a platim zdravotnu cely zivot..nech aspon nieco z toho mam...uz som rozhodnuta, a dufam, ze budem na pn aspon do konca tohoto roka kym budem v 12tt🙂

pralinka25
14. sep 2009

alic to uz potom ostan az do konca. Neplatis si to zdravotne pripoistenie? Ja ano. Som zvedava ked pojdem na PN co mi to spravi s financiami. Inak ked vsetko dobre pojde a nebude treba skor tak na PN sa hodim od decembra. Ak by bolo potrebne skor tak pojdem aj skor. Ak nie tak takto.

wolfskinka
14. sep 2009

prali kedy ides fotit babetko na sono ???? a srdiecko ?

alicao
autor
14. sep 2009

pralinka, to si kde vycitala ze si neplatim zdravotne poistenie????!!! hormony hormony??
ved inak by mi neschvalili ziadost neeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!?????🙂 ja pisem, ze si platim uz roky a na PN som bola len raz tak aspon teraz nech platia svinuchy jedny.

alicao
autor
14. sep 2009

wolfi na PN chcem ist od injekcii, pocas provery este budem chochit do prace...

wolfskinka
14. sep 2009

alic no resne nech ti platia ...

aha tak ... no ak ja dostanem teraz niekedy tak zacinam cca 2.10.

alicao
autor
14. sep 2009

wolfi, aj ja 2.10:-) v den ked som sa sem zaregistrovala🙂 to by bolo fajn keby sme to mali naraz spolu, ale dufam, ze ty uz nebudes musiet🙂

wolfskinka
14. sep 2009

alic ... no ja by som sa radsej tej zabavy nezucastnila .... nemusim mat vsetko, ze ??? 😀 ale ked to inac nepojde ...

alicao
autor
14. sep 2009

ved ti to zelam, a ja si myslim, ze si v tom, uz ti meskaju, v stredu sa to len potvdi...
a keby som nahodou, ale len cisto nahodou nemala pravdu ( ale ja mam vzdy), tak by si chodila do prace?

wolfskinka
14. sep 2009

nie nechodila .. rozhodne na zaciatok by som sa dala vypisat ... tak minimalne na mesiac ... aby sa poriadne udrzalo ...

alicao
autor
14. sep 2009

wolfi, tak preco sa cudujes, ze ja chcem ist na pn, ked vlastne aj ty chces ist??? 😀 😀

alicao
autor
14. sep 2009

a kde ste ostatne???!!

wolfskinka
14. sep 2009

pocas stimulky ja nechcem ist na PN .. ale ked otehotniem tak prve 2-3 mesiace tak som to myslela, pocas stimulky urcite nepojdem

alic musim ist upratovat neskor sa ozvem ... a v stredu som tu uz cely den

alicao
autor
14. sep 2009

wolfi, aha..ok, tak zatim🙂

pralinka25
14. sep 2009

mali sme poradu 🙄
uz som tu. Boze take pi...iny od nas chcu.

alicao
autor
14. sep 2009

pralinka, ty mas byt v oblakoch a vsetko jednym uchod dnu, druhym von🙂

pralinka25
14. sep 2009

no sak ano ale urobit to budem musiet 😝

Este ze je zajtra volno.

alicao
autor
14. sep 2009

a ako sa citis?

pralinka25
14. sep 2009

obcas ma boli podbrusko a neskutocne prsia. A este sa mi zda ze mam stale zvysenu teplotu. Ale to aj musim mat ze ano 🙂
Dnes uz boli palicky rovnako silne na teste. Ale je to uz 21 DPO. Postupne to tmavlo. Len mam obavu ci nie moc pomaly. Lebo niektore baby mali uz 18DPo rovnako silne ciarky. Ja viem ze furt stresujem Ale sak pockajte aj vy budete a dufam ze coskoro.

alicao
autor
14. sep 2009

prali uz prestan, keby som mala dve rovnake ciarky tak nestresujem, ale chapem ze si nedockava, ale mozes byt v klude, si stastny clovek tak si to uzivaj🙂

alicao
autor
14. sep 2009

ake ciarky by si chcela mat aby si bola kludna?? 😀 😀