Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
23. sep 2009

ja by som bola inak stastna keby som bola na tvojom mieste..ja na nic ine dnes nemyslim, len nech sa tu ivf podari, lebo sa naozaj zblaznim..

pralinka25
23. sep 2009

alic vsetko ma svoje pre a proti. A neboj vyjde to uvidis. Mysli len na to ako to vyjde na nic ine

alicao
autor
23. sep 2009

snazim sa

pralinka25
23. sep 2009

uz sa ti to krati 🙂

alicao
autor
23. sep 2009

este dva mesiace...to nie je malo

pralinka25
23. sep 2009

nieje ale co je to v porovnani s vecnostou. Neboj sa ja ratam kazdu minutku do utorka takze viem ze ked clovek na nieco caka trva to celu vecnost 😒
ale neboj cez vianoce uz budeme len spominat na to ako sa to vlieklo

alicao
autor
23. sep 2009

prali🙂 nehnevaj sa ze som dnes taka..mozno aj koli stresu v praci..

alicao
autor
23. sep 2009

pomaly pojdem, zdrhem skor, ved som nemala ziadnu prestavku...tak papa moja

pralinka25
23. sep 2009

v pohode. Ja tiez dnes zrovna neoplyvam veselostou. A tiez to ma na svedomi zopar neprespatych noci. To prejde.
Uz sa idem balit pomaly domov. Zajtra to snad bude vsetko lepsie

pralinka25
23. sep 2009

papa

miroslava89
23. sep 2009

ahojte..

wolfskinka
24. sep 2009

dobre ranko,

tak som sa vcera mordovala s tym programom, doteraz mi to nenainstaloval, musim ho asi chytit pod krk. Povedela mi, ze co robim na tomto oddeleni ked si neviem ani aplikaciu nainstalovat ... ked som mu povedala, ze ja nie som programator ze ja take veci neviem, tak mi povedal, ze za tu dobu co som tu som sa to uz mohla naucit .... do mna treskla zlost.

a tych 27 stran v anglictine to vam ani nejdem hovorit ako sa s tym trapim

alicka ahoj .... no co mas receptik ?

alicao
autor
24. sep 2009

dobre ranko,
wolfi, dufam,ze si ho dobre oplula!
recept este neprisiel, dufam, ze sa nestratil..slahne ma! Ak pride dnes tak zajtra skocim do heliosu do lekarne, lebo muz ma volno a ze vraj tam dostali tovar, tak by sme ich mohli zohnat tam, a ak nie tak potom tu..alebo co...
ja som proste byk, na vsetko si musim pekne dlho pockat!

katti77
24. sep 2009

dobré ránko

wolfskinka
24. sep 2009

alic naco do heliosu skus najskor zilinu ta ti to zozenie to ti davam cestne slovo
zavolaj si na recepciu do heliosu ci ti to vobec poslali

alicao
autor
24. sep 2009

wolfi, no lebo ked pojdem do heliku mozno to budem mat hned a nebudem musiet cakat kym mi to niekto zozenie...
ja viem, ze stresujem asi zbytocne, ja to ale chcem uz mat v chladnicke, istotu, som asi sisi🙂
este uvidim, podla toho kedy pride recept..
zavolam tam ci to poslali

alicao
autor
24. sep 2009

ahoj katti🙂

katti77
24. sep 2009

wolfi aký je rozdiel medzi krátkym a dlhým protokolom, a kedy ti môžu dať krátky?

pralinka25
24. sep 2009

dobre ranko

katti77
24. sep 2009

prali ahojkaj

pralinka25
24. sep 2009

baby vcera som prisla domov ako zbity pes. Dokonca som odisla o 15 minut skor ako som mala ze si doma na chvilku odpociniem a prd. Hodinu a pol som nic ine nepocula len tu debilnu vrtacku az do pol siedmej.
Vzdy ked som si myslela ze uz skoncili tak som sa tak uvelebila a kym som to spravila zas zacali. SOky som z toho mala.
Budem musiet s PN vydrzat asi do 1 novembra. To by sa mali presunut na opacnu cast baraku a to uz bude lepsie. Rano sa pohybujeme po byte po tme lebo su stale pri oknach. Ani karpiny si nevidim ked sa umyvam 😀 uz aby to skoncilo. 🙄

katti77
24. sep 2009

máš to ťažké ale musela som sa zasmiať, že karpiny si nevidíš 😀
ty ale to je ešte dlho do novembra, veď ťa aj porazí, tak mala by si chodiť na dáky kurz dýchania 😀

pralinka25
24. sep 2009

no uvidime. Myslim ze tona mna vsetko teraz dolieha ovela viac ako predtym a v tom je problem.A najvacsi problem vidim v tom ze som unavena. Za inych okolnosti som velmi odolny clovek voci vselijakym excesom mojich niektorach kolegyn a klientov. To len teraz mam asi vzburene hormony tak sa ma vsetko dotyka viac. A ked som nevyspana este o to viac.
Kazdopadne co sa prace tyka rozhodla som sa nezapajat radsej do ziadnych ani nevinnych debat a je to v pohode. Budem pekne ticho konikovat odpovedat len na nutne veci jednou vetou a dost. Ziadne riesenie nicoho. V zenskom kolektive je to des.

Ja som vzd mala viac kamosov a kamosky len 2. A uz viem preco. Lebo zeny sa stale za nieco dotahuju hasteria a riesia sprostosti. Tym teraz nemyslim vas (lebo vy ste vsetky velmi podobne trafene ako ja 😀 /to je kompliment/ 😀 )
Myslim ze mesiac to prezijem. O to viac ked budem s vami moct konikovat. Doma by to neslo.

pralinka25
24. sep 2009

alicka netvar sa ze tolko robis 😕
a wolfi tiez. Studujes material? Inak ten tvoj kolegy je riadny idiot. Mala si mu s tou anglickou priruckou tresknut po hlave

katti77
24. sep 2009

prali zlatko moje, no čo nato povedať, len vydržať, dýchať a presne nič neriešiť...ja som nerváčka teraz, aj blbosť ma vie vytočiť, tak si neviem predstaviť ako budem reagovať keď budem plná hormónov...
no najlepšie by bolo keby ste mohli aj s mm vypadnúť niekam na týždeň dva ňa dovolenku, tu na slovensku, do prírody, len aby si mala pohodu a kľud aj od práce aj od vŕtania

katti77
24. sep 2009

mňa tu vytáčajú už celý týždeň, a to máme len chlapov a okrem mňa dve ženy, a aj tie mi stačia 😀

katti77
24. sep 2009

prali preteba trošku na zasmiatie

Muz mal uz po krk staleho komandovania od manzelky, tak zasiel k
> psychiatrovi, ze co s tym. Psychiater mu poradil, ako si budovat
> sebavedomie
> a dal mu knihu o asertivite. Chlap ju v autobuse cestou domov celu
> precital.
> Pride domov, vrazi do dveri, pristupi k manzelke, ukaze na nu prstom a
> hovori: Odteraz, chcem, aby si vedela, ze JA som
> pan v tomto dome a MOJE slovo je zakon! Chcem, aby si mi teraz pripravila
> dobre jedlo, a ked ho zjem, ocakavam bohaty dezert. Po veceri mi pripravis
> kupel, aby som si mohol oddychnut. A po kupeli, hadaj, kto ma oblecie a
> ucese...
> -Asi niekto z pohrebneho ustavu, povedala zena...

alicao
autor
24. sep 2009

pralinka, no este stale pracujem, uz cele tri dni, ak to pojde takto dalej tak skoncim na predsasnom dochodku 😀
a to ze si cela rozhadzana su hormony, no tak skus vydrzat do toho novembra len si davaj pozor, potom dufam, budem na pn spolu🙂
katti, ja som ako ty, vsetko ma rozculi, hlavne ludska sprostost a nespravelnost. Niekto mi raz povedal, ze som taky kludny budhisticky typ...to ma teda nepoznal, moj drahy sa na tom smial este dva dni. Moje hormony so mnou kyvu ako chcu, preto so mnou ziadny chlap dlho nevydrzal..

pralinka25
24. sep 2009

😀 niektore zeny "stoja za to."
Ja som blizenec. Niekedy ma necha absolutne kludnou aj najvacsi problem a niekedy ma vytoci totalna blbost. 🙂
Ale kaslem na to teraz. Budem si spievat lalala a bude mi vsetko fuk. Nesmiem sa do nicoho angazovat a bude dobre. Lebo niekedy to v mene spravnej veci urobim a potom sa len sama rozculujem.

Ale odkedy som tehula pekne to so mnou hadze 😅 Tak sa mas na co tesit.

Myslim si ze mesiac to vydrzim. Ja som taky bojovnik za spravne veci a to mi je vacsinou na skodu. Takze teraz to robit nebudem a pre ma za mna nech si aj poskacu po hlavach. Bude mi to fuk. lalalalala 😀
a ked chces mozes sa k mojmu postoju pridat 😉

pralinka25
24. sep 2009

ako vidim sme tu vsetky rovnako postihnute 😀

Aj mojej mame raz povedala moja triedna ucitelka ze mna nikdy neporazi ze som taky kludny typ ktoreho nic nerozhadze. No v niecom ma pravdu ale ako pisem su urcite veci ktore ma vedia pekne rozpalit a to je potom zuzo dobrodruzo. A vacsinou sa jedna o principy a spravodlivost. Moj drahy mi od zaciatku vysvetluje ze v tomto svete uz davno noc take neexistuje. Ale mozem ja za to ze stale verim na rozpravky 😅