Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
2. nov 2009

hehe pisem slova dokopy 😅 😀
asi ozaj skoncim v tej Kremnici alebo v Pezinku

alicao
autor
2. nov 2009

prali tam je uz obsadene pre nas ivfacky🙂)

katti77
2. nov 2009

prali viem o čom hovoríš, horor si ja viem veľmi pekne vymyslieť aj sama, a americký scenáristi môžu ísť do ....., ja by som za to získala aj oskara za scenár aj réžiu 😀

alicao
autor
2. nov 2009

no mne sa horory aj stavaju, takze si vymyslat nepotrebujem🙂

pralinka25
2. nov 2009

tak zalozme nejaku asociacu hororistov 😀

alicao
autor
2. nov 2009

hororkin 😀

levuscik
2. nov 2009

Prali, tak nijako...vcera sa mi ozvala kamoska-tehulka, ci nahodou nie som v tom, ze ma taky tusak... normalne psychika je svina...som tomu aj zacala verit- aj ked sme cez plodne obdobie sexikovali iba 1x... dnes som si urobila test a negat. a uz ma zacina pobolievat pobrusko-cize mrcha ide....

wolfi, alicka.... citam si vase prispevky a obdivujem vás... ja este cakám, ze to príde samo ale asi budem musiet podstúpit to co vy...neviem ci na to budem mat silu.... ja nie som bojovník... a to co robíte vy stojí vela síl a trpezlivosti.... ale urcite to s ze na konci tohto vsetkého je KRASNE BABO mozno aj 2,3 😀

alicao
autor
2. nov 2009

levucsik, co ty vies, mozno si tehotna, aj pralinke aj mne test ukazal az po meskani ms dve ciarky...
a o trpezlivosti nehovor, ved mam uz harasi, ty si trpezliva, lebo sa stale snazis prirodzenou cestou , takze si bojovnik mozno vacsi nez mi🙂
nam len ine nezostava, lebo pri nasom spermiograme by to prirodzenou cestou trvalo mozno aj naveky

levuscik
2. nov 2009

Vy ste aspon mali odvahu ist na vsetky tie vysetrenia... ja sa toho bojím... preto radsej sama seba presviedcam, ze skúsime este prirodzene .... ze mozno aj motyka vystrelí 😒

pralinka25
2. nov 2009

levus ale tie vysetrenia zas nie su az take hrozne. da sa to prezit.

levuscik
2. nov 2009

no ved hej...ja sa len bojim toho, co bude nasedovat... myslím ta cesta za bábom....ak by vyslo nieco zle... resp. sa bojím dozvediet sa, ze nemozeme mat deti...atd...

alicao
autor
2. nov 2009

levu no dobre, dame ti este pol roka na skusanie prirodzene, tak rychlo otehotni, lebo ta posleme na vysetrenia, BU, BU, BU!!! 😀

pralinka25
2. nov 2009

levus ale zas lepsie vediet skor a moct s tym nieco robit ako zazivat to sklamanie kazdy mesiac a nevediet preco. Ale to si musis zvazit. A zalezi aj kolko mate rokov.

Ja som sa tiez bala ale ja som sa svoju diagnozu dozvedela v podstate hned

levuscik
2. nov 2009

😀 oki... 😎 ak to fakt nevyjde tak uz s tým budem nieco robit.... vy uz budete tehulky a budete ma podporovat, ze pozri...nam to vyslo, zvladli sme to, zvladnes to aj ty!!!!!!!

levuscik
2. nov 2009

obaja 28 😎 to je este dost dobre nie??? 😉

pralinka25
2. nov 2009

levus da sa. My s muzom male tiez 28.

levuscik
2. nov 2009

prali a tvoj manzel mal dobry speriogram??

pralinka25
2. nov 2009

no mal 50% morfologiu a rychlost. Pocet mal velmi dobry.Na Rychlost bral Profertil.

alicao
autor
2. nov 2009

pozeram superstar, ten chodur, je bohovy ,nema chybu! mna te pnka fakt pokazi, uz mi chybaju len latinskoamericke telenovely 😀

levuscik
2. nov 2009

alicka vy ste na tom vekovo ako?

alicao
autor
2. nov 2009

levu, ja mam 31 a pol, a drahy 35 a pol... a spermiongram naposledy nulovy

pralinka25
2. nov 2009

alic 😀 😀 😀

ale superstar pozeravam aj ja. Ale len od semifinale. Nemam rada ked ich tam zdrbavaju na zaciatku.

4 sa mi pacia z tych spevakov.

wolfskinka
2. nov 2009

alicka,katti, prali ja viem ze na mna silno myslite ... idem si nachvilku lahnut ... aby toho nebolo malo tak sa mi na bruchu vyhodil herpes take 2 flaky zrovna tam kde ma budu sonovat po bruchu .. no co uz, boli to ako svina a zrivna tam kde sa mi falduju sunky dala som si na to taninalkohol a virolex ale ci to pomoze do zajtra to netusim, uz sa moje telo buri

levuscik
2. nov 2009

No chodur je tak super, nam sa vcera pacila aj Stara... 😉
Uz ma pobolieva pobrusko od rana...do kelu... do vcera som si myslela,z e tento mesiac nic z toho, ze ved ani nebolo kedy... ale ta sms od kamosky ma dostala a uz som zacala dufat...sa mi dokonca aj snivalo ze sa testujem ci som alebo nie...

pralinka25
2. nov 2009

wolfi ☹ este aj to. tiez nemusis mat vsetko

Mne sa lubi chodur, bendik, senkova, a stara. Myslim spev

alicao
autor
2. nov 2009

prali no nahod, ci sa zhodneme, mne sa paci , Stara, Bendik, Senkova a Chodur🙂
wolfinka, aj ja si pojdem o chvilu skrupnut, ze je domka dobre🙂
levu skus testnut o dva dni, bolest brucha moze byt aj ine nez mrcha ako u pralinky 🙂

alicao
autor
2. nov 2009

prali sa tu pocuram od smiechu, si ma predbehla 😀 😀 😀

pralinka25
2. nov 2009

tak tak levus. Mna tiez bolelo brucho ako pri MS dokonca som zacala aj spinit ked mala byt MS.

Alic darmo je sme spriazdnene duse 😀

alicao
autor
2. nov 2009

NEUVERITELNE!!! alebo jednoducho, mame hudobny sluch🙂

levuscik
2. nov 2009

prali aj teba bolelo pobrusko?? pred mrchou?? ja som dnes 26 DC... Mne len Chodur, Stara... a z Bendika mi je vzdy smiesno ako sa tvari ked spieva...ako by ho to bolelo...ale zlaty je - taky cigancik 😀 dufam, ze som nikoho neurazila....