Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
5. nov 2009

Kati 😀 😀 😀 😀 😀
alic tak mu nic ine neostava len dat sa na studium nech je z neho doktor.

ja neviem teda co to bude ale drahy tiez tipuje babu. Sranda 🙂

katti77
5. nov 2009

prali tak ja som tam videla jasné črty babulky
a nerozmýšlala si nad tým testom čo som hovorila, dá sa spraviť už v 6tt? teda ja by som to asi raz vyskúšala, moja zvedavosť je hrozná, mala by som sa na to liečiť... 😀
ja už som rozmýšlala, že ja by som mohla byť detektív oriešok to by ma bavilo 😀

alicao
autor
5. nov 2009

prali tym padom to mas iste, mozes zacat vyberat vecicky pre dievcatko 😀
zohrievam si kupelnu, skoda ze namame vanu by som sa do nej nalozila, normalne to potrebujem.
takto budem musiet stat hodinu pod sprchov, je mi neskutocna zima

pralinka25
5. nov 2009

alic dojdi k nam. Mame vanu 🙂 okupes sa

Kati no stoji to dost penazi a to sa mi nechce za to vyhadzovat. Radsej kupim nejake vecicky. A navyse vraj to neni moc spolahlive. J som tiez zvedava ale tak este chvilku vydrzim.

alicao
autor
5. nov 2009

pralinka je stelesnena trpezlivost! najprv skoro rok cakala kym sa jej zobudia vajecniky , potom 3 mesiace nato, ci vlastne je tehotna alebo nie, ona aj ked bude porod bude meskat mesiac dva, tak bude v klude 😀 😀 😀

pralinka25
5. nov 2009

😀 😀 😀 😀
no je to mozne 😀

alicao
autor
5. nov 2009

posli aj trochu tttt ale t ako trpezlivost🙂

pralinka25
5. nov 2009

tak jo 🙂 ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

mam novu bundu. Vcera mi drahy kupil, taku pod zadok, lebo tu co mam je taka kratsia. Tak som kocka 🙂
Najlepsie je ze je zas zelena. Uz mam 3 zelene bundy. Ale to je nahoda. Ale vsetci si budu mysliet ze som posadnuta zelenou co vobec nie je pravda. Bude zo mna hrasok 🙂

alicao
autor
5. nov 2009

vdaka, uz to pomaly zabera!
aj ja mam zeleny kabat este z irska, ale mala som ho na slovensku obleceny len raz, na pohovere do prace kde teraz pracujem, teda tvarim sa tak , ze pracujem
je to taka zvlastna zelena, taka ako koberec 😀

alicao
autor
5. nov 2009

kocky idem sa dat fyzicky trosku doporiadku, aby sa so mnou drahy nerozviedol koli zovnajsku 😀
potom asi zalahnem, tak nepracujte moc a papa zatial!🙂

pralinka25
5. nov 2009

tak papa zatial.
Ja pojdem poobede na skolenie a budem tu az od 15 do 16:30. Tak snad tu niekto budete

katti77
5. nov 2009

prali na aké školenie?

pa pa alicka

pralinka25
5. nov 2009

na BOZP 😝
nedavno som na jednom bola a zas

wolfskinka
5. nov 2009

alic no zatial sa tesim ale pomalicky uvidime zajtra a akych 42tt ??? to enchapem ved tehu je 40tt

pralinka no dufam, ze bambulka zabojuje a bude z nej riadna paradnica

katti dakujemmmmmm

katti77
5. nov 2009

wolfi keby to malo pomôcť tak nič iné nerobím len na bublinku myslím 😉

katti77
5. nov 2009

wolfi pred IVF dával aj tvoj mm krv, teda robili mu vyšetrenia?
a vám tiež robili ten test wash?

wolfskinka
5. nov 2009

katti my sme pred IVF boli na genetickych vysetreniach a tam daval krv aj moj muz

hej aj ten test nam robili

katti77
5. nov 2009

no zase som v panike, lebo mne o tom teste nič nevraveli, a na genetiku sme neboli, ale mm poslali na krv...ja chápem prečo idem ja, idem na operáciu ale načo on, čo budú tie spermoše jesť a sa boja aby nemal HIV? 😀
to ma len tak napadlo, že načo on, ale však nech ide, aspoň v tom nie som sama...

miroslava89
5. nov 2009

ahojte🙂 jaj po dlhom case vas vidim..

katti77
5. nov 2009

miroslava no konečne ako sa máš?

katti77
5. nov 2009

a kde si zase? len kukuk a ideš preč ani nevieme ako sa ti darí, ešteže máš tie tt

wolfskinka
5. nov 2009

mirka ahoj kde si sa tulala ?

wolfskinka
5. nov 2009

alicka kde si ??? chybas mi a drzim palceky tvojim folikom a ked budes zajtra rano v heliku pozdrav moje embryjko a posli mu pozitivnu energiu , ja ked budem volat o 7,30 tak aby bolo pekne usmiate ked ho teta alicka rozveseli ... 😵 😵 😵 😵 a hned mi daj vediet ako si dopadla s folikmi, myslim na teba

pralinka25
5. nov 2009

cafte. Uz som tu zo skolenia. Bude zo mna dracik poziarnik 🙂

katti77
5. nov 2009

prali 😀

wolfi dak pekne aj nám zajtra napíš ako sa darí bublinke

wolfskinka
5. nov 2009

katti jasne ze vam napisem ako sa dari bambulke nasej a dufam, ze zajtra bude bambulka u maminky v brusku

katti77
5. nov 2009

jáj držím palčeky aby tam bola a aby sa tam držala zubami nechtami 🙂

pralinka25
5. nov 2009

a ja sa zas nic nedozviem az v pondelok 🙄

wolfi zajtra by si isla na vklad?

alicao
autor
5. nov 2009

ajojte
wolfi dakujem, teraz budem potrebovat pri sebe vsetkych svatych aj nesvatych
bublinku pozdravim, len dufam, ze ma nevyniesie z heliku ochranka, ked vbehnem do labaku 😀
prali kde sa budes flakat? nieco mi uslo? napisem ti sms

alicao
autor
5. nov 2009

wolfi, stretko v tescu? aj nas asi vykradli, dnes som zila len na parkoch a slnecnicovych semiackach 😀