Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

pralinka25
11. sep 2009

alic ked si otvoris FF tak sa postav myskou na ten graf. V lavom rohu grafu sa ti objavia take ikonky. Medzi nimi je aj ikonka disketky. Tak na nu klikni a daj ulozit na plochu ale bacha uloz to ako JPEG. Lebo inak ti to nepojde. Teraz som to skusala

nela00
11. sep 2009

ali ako píše pralinka, uložíš na plochu a vložíš. keď si na FF postav sa na graf a tam v hornom ľavom rožku sa ti dá disketka, alebo klikni pravým a ulož ako obrázok 🙂

alicao
autor
11. sep 2009

kamka ta 17tka je tvoja osudova, co? Dufam, ze bude aj moja, lebo pravdepodobne 17.10 pojdem na PN A 17.11 si najdem // 🙂

pralinka25
11. sep 2009

kati poslem vam vsetkym virusiky ked mi to lekar potvrdi. A budem vam ich posielat kazdy den.
Dufam ze vam tu v tejto temicke nebudem prekazat. Lebo rada by som sem chodila stale az dokial neotehotniete ajy vy vsetky do jednej

kamka ☹ dufam ze sa skoro uzdravis

alicao
autor
11. sep 2009

Nelka dik, idem vyskusat. My dve mame podobne grafy,tak mozes potom kuknut...som zvedava, kolko ich tam budem musiet este vlozit..

jankabo
11. sep 2009

dobré ránko,
posielam vám dnešné vírusiky, dúfam ze sa na niektorú z vás nalepia 🙂
TTTTTTTTTTTTTPppppppppppppppppppFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Prali tie testy su jednoznačné, ževraj slabé čiarky. Ale čo si 😵 😵 😵
Este raz ti blahoželám a dávaj na seba pozor prosím ťa.

Baby ako v práci??? Beriete si v pondelok dovolenky na predlžený víkened????

levuscik
11. sep 2009

ahoj prali.... pamätáš si este na mna? 😉 Co to???? som si rano zapla net, ze si pozriem nejake albumíky a tu zrazu pralinka je tehulka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Strasne, strasne ti gratulujem a tesim sa s tebou 🙂 To je uzasneéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé.......

kamka17
11. sep 2009

alic...jj 17 moje šťastné číslo

a prali, podľa dokyho som už ok, dokonca aj sexíkovať a snažiť sa už možme, tak sa teším 😉 🙂

pralinka25
11. sep 2009

dakujem baby. Az mi vysli slzy do oci 😵

Jani budem sa snazit. Ty si na PN? Ja idem v pondelok strasit do prace 😖

Levus jasne ze si ta pamatam. Mala by si sem chodit teraz castejsie lebo toto je naozaj zazracna tema a tu kazda otehulkuje. My s Jankabo sa o to postarame virusikmi 🙂

pralinka25
11. sep 2009

kamka tak to je super 🙂

levuscik
11. sep 2009

asi fakt zacnem... len ja v praci velmi nemozem... len ked tu nemam "bosov" a to je málo kedy 😎
Drz sa prali a setri sa 😉

pralinka25
11. sep 2009

Oki tak ked budes moct pridi 🙂
dakujem budem sa snazit dotiahnut to do uspesneho konca 🙂

alicao
autor
11. sep 2009

Prali vies co , rozhodla som sa, ze tu mozes ostat aj napriek tomu, ze si uz tehotna...TRDLO!
NESER MA!!!! 😠

levuscik
11. sep 2009

inac mam pozitivnu spravu aj pre wolfi... mam znamu, 40-nicku... 10 rokov sa snazila otehotniet, bola na 2 umelych a nepodarilo sa... prirodzene otehotnenie u nej lekari odpisali a ze nech skusi 3 umele...no uz si to nemohli dovolit (po 39 sa vsetko hradí) a tak sa zmierila s tym ze nebude mat dieta...velmi tazko to prezívala,ale sa snazila sa s tým vyrovnat...a nakoniec si predstavte je tehotná!!!!!!! prirodzene...ani to tom nevedela.... fakt zázrak, si myslím, ze je to vsetko len o psychike fakt asi....

jankabo
11. sep 2009

Prali ja som na PN od začiatku tehu, lebo vies ze ja som mala v práci vela stresu, ved viac krát som tu, teda este v starej téme písala ako to u nás chodí. Potom som mala problémy, lebo som špinila, brala som lieky takze uz som to potom nechcela riskovať, lebo po bábätku som túžila. Takze nejako to vydržím.

katti77
11. sep 2009

prali nevieš, že my všetky sa čochvíla budeme sťahovať do inej témy a inej sekcii 😀

pralinka25
11. sep 2009

oki alic 🙂

levus zazraky sa deju. Uz tomu zacinam verit 😉 psychika je dolezita len je taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak strasne tazkeeeeeeeeeee dopracovat sa k pohode ked clovek po niecom tuzi. Aj ked na vonok sa to da ale kdesi vo vnutri to stale je 😔

pralinka25
11. sep 2009

jani pamatam si to. Ja velmi zvazujem co mam urobit. V praci mam stres len obcas a aj to len vtedy ked si sama pripustam niektore veci ktore by som nemusela 😅
Starosti mi robi skor to ze mi sem chodia nasi romsky spoluobcania a ine zivly ktorym hygiena nic nehovori a v obdobi chripok nam to sem vzdy dovlecu a aj ine vselijake choroby. asi sa opytam lekara ked tam pojdem ze co a ako.

Kati no sak to mne je jasne. Preto viem ze tu dlho nebudem a vy tiez. Tak uz teraz rozmyslajte nad novym nazvom zemy 🙂

pralinka25
11. sep 2009

temy som myslela to posledne slovo 😅

pralinka25
11. sep 2009

alic no co ide to?????

alicao
autor
11. sep 2009

sorrrrrrryyyyyyyy, bola tu delegacia s hora🙂 dostala som oficialnu pochvalu🙂 a za odmenu veceru pre dvoch🙂
som mimo🙂

kamka17
11. sep 2009

alic...no to je bomba, že odmena..večera...tak si to pekne uži a pracuj aj naďalej tak, aby ťa mohli len chváliť 😎 😎 😀

katti77
11. sep 2009

ty sa nezdáš alica, aká si ti šikulka 😀

a večera aspoň v hiltone?

pralinka25
11. sep 2009

alic supeeeeeeeeeeeeeeeeer. A co si take sikovne urobila??????????
To je parada 😵

alicao
autor
11. sep 2009

dakujem baby, no ale ja neviem preco som ju dostala🙂 ved tu s vami chatujem, zeby zato? 😀 😀
Sef bol dlho na PN bola som tu sama, a ze vraj som to zvladla sama na vybornu, prekvapilo ma to , necakala som to, ale potesilo..hehe...ved som toho az tak vela neporobila...no nevadi, nenajeme sa?🙂 zadarmo🙂!

jankabo
11. sep 2009

Alicka tak to je super.
To este existujú firmy kde si takto vážia zamestnancov???? Tak klobúk dole.
Blahoželám 😵 😵

pralinka25
11. sep 2009

vidis alic aka si super? Ani nevies ako a vsetko si zvladla lavou zadnou. Nieco z teba bude 😉

kamka17
11. sep 2009

a možeš si vybrať reštiku alebo ti nejakú fajnovú vybrali oni ??

alicao
autor
11. sep 2009

Aaaaaaaaalen neprehanajte, ved vo vela veciach sa vobec nevyznam, niekedy si pripadam, ze nic neviem, pride mi mail a ja ho musim citat 8 krat aby som ho pochopila a nakoniec sa aj tak musim opytat, ze co do riti chcu...
Kamka mozem ist hocikam, ale do vysky 30 Euro...ja viem ze to nie je nic moc, ale v case krizi to potesi..a keby nedali nic len pochvalu tak ma to potesilo🙂
Ja si myslim, ze zacina dobre obdobie odkedy som zalozila tuto temu, takze bude uz len dobre, aj pracovne, aj zdravotne aj plodne pre kazdu z nas🙂

kamka17
11. sep 2009

alic...no však o to predsa išlo, keď si témičku zakladala, že všetko sa na dobré obráti..skor alebo neskor... 😉 😉
a to že niečomu nerozumieš nie je tvoj problém, ale tých ostatných, že nevedia napísať čo chcú 😎 😎