Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
30. sep 2009

dobre ranko

alic vcera si mi chybala ... ja o 10.00 ladujem do seba prvu prvoveru ... fuj brrrrrrrrrrrr ale co uz, chudacik moj zaludok ked to musi byt, vcera som si este dala cervene vinko a odteraz tazka abstinencia

alicao
autor
30. sep 2009

bre ranecko🙂
Wolfi do bojaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!🙂
Ja sa o tri dni pripajam k tebe. Inak..Mikulova mi zakazala chodit na fora a nemam nic citat, ze nemam stresovat 😀 😀 😀

jankabo
30. sep 2009

ahojte,
Baby tak vám držím prsty, tento krát to určite výde a kolko dní sa berú tie vsetky lieky dokopy????

pralinka25
30. sep 2009

dobre ranko.

wolfi no teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeda. Super ze teda zacinas aj ked to je sin neprijemne ale zas super.

alic opovaz sa sem nechodit. My ta tu zas nestresujeme tolko 😉

alicao
autor
30. sep 2009

ahoj janka, ani sa nepytaj...lieky asi dva tyzdne a injekcie asi mesiac...brrrrrrrrr...

pralinka25
30. sep 2009

jankabo snazim sa davat na seba pozor 🙂

pralinka25
30. sep 2009

alica tie injekcie su raz za den? ach jo. Ale aspon je to na dobru vec

pralinka25
30. sep 2009

malo tam byt alicka len to k mi uslo 😒

alicao
autor
30. sep 2009

pralina to ti neodpustiiiiiim 😀 😀 😀
najpv sa dava jenda asi tyzden - decaceptyl, a potom od MS sa davaj aj Gonal..aspon tak som to pochopila🙂, takze dva krat denne...ten gonal je tenucka ihla ako diabetici maju, toho sa nebojim, ale ted decac su normalne injeckie..juuuuj bude zabava
Neboj, budem chodit, ona si asi mysli, ze tu citam vsetky fora, a nato nemam vobec cas a zlym veciam sa rada vyhybam samozrejem..
este musim ist na predoperacne vysetrenie, dufam, ze nic nezistia a nestopnu mi to..

jankabo
30. sep 2009

Aha, takto to je, tak vám este viac budem držať prsty, aby to vyšlo, a kedy sa začínajú brať tie injekcie???? Od začiatku???? Alebo najprv lieky a potom injekcie?????

alicao
autor
30. sep 2009

a tebe sa cudujem, ja by som z ordinacie neodisla kym by mi babulku neukazal na monitore, ty si iny flegmos 😀

alicao
autor
30. sep 2009

jani, najpr tabletky tyzden, potom aj tabletky a jedna injekcia denne do MS a potom uz len injeckie ale dve rozne kazdy den az kym ti nevyberu vajka

wolfskinka
30. sep 2009

alic ahoj ... ja viem bok po boku ... snad to bude vitazna misia , vcera mi kamoska volala ze bola u vestici a ze sa pytala na mna a ze jej povedala, ze vidi coskoro dieta nase vlastne .. tak som zvedava, buduci tyzden ma k nej zoberie tak som zvedava

jankabo lieky sa beru 10 dni, injekcie 28 dni, potom operacia a potom 6 dni nekonecneho cakania ci sa vajicka oplodnia a potom ich vlozia a potom 14 dni cakat ako to cele dopadlo ... cize cele 2 mesiace stresu

prali injekcie su raz za den, zo zacitaku 1 a poslednych 14 dni 2 ... a popritom kazdy druhy den odber krvi a injekcie do zadku

alic ty mas gonal ? ja mam menopur .. doteraz som mala vzdy fostimon ale teraz mi dali menopur tak som zvedava

pralinka25
30. sep 2009

alic co ti poviem. Sestricka ma zmagorila tolkymi otazkami a kym skoncila tak som uz bola aj zo stola prec.
Ale ako som tak citala su baby ktorym ani do 10 tyzdna ultrazvuk vobec nerobili a niektkorym az po skonceni 3 mesiaca 😒

jankabo
30. sep 2009

Je toho ako vidím dosť, ale my zeny sme schopné a ochotné urobiť kvôli mimiču všetko,
ale výsledok bude stát určite za to, takze tolko vydržíš vsak????? 🙂

wolfskinka
30. sep 2009

jankabo ja to uz mam 2x za sebou a kopec dalsieho ale co uz ... posledny pokus, viac krat uz nie, mam len 1 zdravie

alicao
autor
30. sep 2009

Wolfi, no vidis, aj vestica to vidi🙂 tak sa opytaj aj na mna🙂 alebo...radsej nie, lebo ked povie, ze to nevyjde tak ma je..lalala
Hej mam gonal, a ti poviem, nad tym perom som maturovala🙂 dufam, ze sa nepredavkujem
A mam jednu logicku hadanku...ked dostanem MS mam ist na sono a krv ale ze sa mam objednat...a to akoze ako??? Ved ked neviem kedy dostanem MS? Hm? Kto to vylusti? 😀

jankabo
30. sep 2009

Ano Wolfi chápem ťa, ale tento krát vám to obidvom s Alickou výjde, uvidíš ze onedlho sa budete tešiť z malej fazulky v brušenku. Z celého srdiečka vám to prajem, lebo ste si už vytrpeli dosť a budete tie najlepšie maminy na svete 🙂 🙂

pralinka25
30. sep 2009

wolfi do tretice vsetko dobre. Aj mne vestica povedala ze budem tehula. Ani som jej neverila 🙂

alic nevidim dovod preco by to nemalo vyst.Ale ved ty skoro vzdy vies ked bude MS nie?

wolfskinka
30. sep 2009

alic .. ms dostanes presne 30-32 den cyklu a hned ako dostanes sa objednas a gonal sa picha az od cca 3dna cyklu ms

alicao
autor
30. sep 2009

STALE nerozumiem...napr. dostanem MS o 7.00 rano a co urobim? zavolam ze mam MS a ci sa mozem objednat na 7.30 ???

pralinka, pri tomto sa to posunie ze vraj, takze nikto neviem kedy

alicao
autor
30. sep 2009

alebo to nemusi byt hned prvy den ked dostanem? ci? Som debo, ze?

pralinka25
30. sep 2009

aha.

No podla mna v prvy den hned ako dostanes tam zavolas a oni ta objednaju. Podla mna to objednanie bude hned. Ved vedia ze to ma nejaky casovy limit. Tak ako ti napisala wolfi ta v tom ma prax 😉

alicao
autor
30. sep 2009

prali ale sone je od 7 -9.00 tak ked sa objednam tak tam ani nestihnem prist 😀 je to nejake nahlavu

alicao
autor
30. sep 2009

a ty si uz kludnejsia?🙂

pralinka25
30. sep 2009

no podla mna tam nemusis prist hnedv ten prvy den. Treba to stihnut do tych 3 dni podla toho co pisala wolfi.

Ako sa to vezme. Sama uvidis ze kludna nebudes nikdy 😀 stale budes rozmyslat ci je vsetko v poriadku aj ked uz budu na svete a budu mat 40 😉 😀

alicao
autor
30. sep 2009

ale tesis sa ze uz nie si snazilka, nie? 🙂

wolfskinka
30. sep 2009

alic staci ked na sono prides aj 3dc, lebo injekcie je najlepsie pichat vecer pred spanim , ja pichavam o 21.00

wolfskinka
30. sep 2009

baby buduci tyzden idem k vestici ... ale vraj mi vychadza dieta co mi povedala kamoska ... tak som zvedava

pralinka25
30. sep 2009

alic jasne ze sa tesim jak mala 😵 . Sak na toto som cakala. Len ten strach tam je ale to maju vsetci, takze normalka. 22.10. idem na prvu poradnu tak 21 budem zas stresovat trosku viac 😀

mne prisla vestica do rany sama. Ani som povodne nechcela ist ale neodolala som 😅
Tak snad ti potvrdi co ti uz odkazala. Mne ked vestila povedala ze tiez tam vidi miminko. Ale nepovedala kedy presne. A tak som sa tiez po kamoske pytala ci v novembri uz budem tehotna a ona odkazala ze ano. A je to tak 😵