Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
1. okt 2009

baby tak uz som tu z obeda .... a doporucujem vam kuknut moj albumik ... nieco som tam vlozila a dufam, ze sa vam to bude pacit

alicao
autor
1. okt 2009

wolfi, jeeeeeeeej🙂 kraaaaaaaaaasne, a je tam aj kusok mojej latky?

wolfskinka
1. okt 2009

alicka jase ze je ta cervena predsa co si mi dala 😵

pralinka25
1. okt 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej super je. Babatku sa bude pacit 😵
aj tete pralinke sa paaaaaaaaaaci

tak ty budes PNkovat skor. Aspon budes mat na nas cas. Alic budes PN kovat 9 mesiacov a do roboty sa vratis az po troch rokoch a 9 mesiacoch

wolfskinka
1. okt 2009

prali aj mne sa paci , ja by som to nikdy neusila

pralinka25
1. okt 2009

myslis?Ja rada vyrabam take somarinky len na to nemam cas teraz 😒
Hehe budem sa realizovat na PN

alicao
autor
1. okt 2009

prali potom posles dakeho ombucaka, co bude moja alicka zuzlat, ok? 😀

kamka17
1. okt 2009

žienky nakukla som, lebo som bola zvedavá, či je wolfi na svete...som rada, že je...to slniečko nemá chybu 🙂 🙂 😉 😉

alic...tie čili papričky nemusíš papať, vraj v lekárni dostať aj čili v tabletkách, len neviem ako sa to volá...ak by ti to pomohlo 😉

pralinka25
1. okt 2009

som akurat vcera meditovala nad kofolakom 🙂 Pili sme kofcu a na obale boli vyfoteny. Drahy hovori ze su dostat v PNS a ja reku sak to je strasne lahke urobit tak mi povedal ze celu PN mozem vyrabat kofolakov 😀

alicao
autor
1. okt 2009

kamka, hej? to som netusila, tak skusim vygooglovat🙂 diky moc!! ako sa mi mavas?

alicao
autor
1. okt 2009

prali, no skus 😀

wolfskinka
1. okt 2009

kamka mali sme velku poradu, kde prisiel okrem nasho sefa oddelenia aj sam najvyssi

alic ty zujes nejake chili papricky _ a to je na co _

kamka17
1. okt 2009

alic...no mám sa celkom že ok, dokonca som sa dopracovala k tomu, že som krajkovi napísala, že kedy by sme mohli pokračovať...tak odporúča dva mesiace po konizácii vyčkať, tak teraz už iba mesiac s ideme do toho, takže vás s wolfi možno aj dobehnem, hihi...to by dolo, čooo?? a tie čili...skúsim ti to zistitť, baby z helíkovej témičky to berú, tak dám ti vedieť...

prali...tí kofoláci sú fest milí, aj moj gyndoš má jedného na motorke pri pc 😅 😅 , tak potom nás možeš nimi zásobovať

alicao
autor
1. okt 2009

wolfi nezujem, ale citala so - ako inac 😀 , ze vraj pomahaju k prekrveniu maternice a aby sa lepsie uhniezdilo prduliatko...
ale po ET to uz nebrat len pred..skusim vsetko mozne no nie? aj ta cykitka to brala pri druhom IVF.
volala som do lekarne, uz maju decac tak zajtra pon ide drahy, nema na vyber🙂

alicao
autor
1. okt 2009

kamka, wolfi uz zacala vcera a ja v sobotu, neviem nevie ci stiiiiiiiiiiiihas🙂 a zistuuuuuuuuuj, a napis🙂!
a som rada, ze to "RIESITE " 😀

kamka17
1. okt 2009

no alic, zatiaľ riešim iba ja...drahému to len potom naservírjem a nevyhne sa tomu 😀 😀 a ak vás aj nedobehnem, tak budem len pokračovať vo vašej začatej práci 😉 😉
a začala som tlačiť tiež kyselinu listovú, megnézium a do drahého sa snažím aspoň ečko tlačiť...lebo nejaká príprava musí byť, no nie 😎

alicao
autor
1. okt 2009

Kamka presne tak, treba dopovat, hlavne nasich sumnych suhajov 😀

wolfskinka
1. okt 2009

baby ja som tu dnes akosi mimo .... co su to kofolaci ?

ja do toho mojho tlacim zinok a ecko

alic a tie chilli papricky to sa ma zut alebo co s tym ved to musi stipat

kamka17
1. okt 2009

wolfi... 😀 😀 😀 no ty si dnes dobrá...
čili papričky sa podľa mňa nemusia žuť, ale ak sa požujú, majú lepší účinok, a netreba ani celú, asi stačí po kúskoch...
a kofoláci sú tie malinké postavičky z reklamy na kofolu...aj na flaškách kofolových bývajú vyfotený... 😉

pralinka25
1. okt 2009

wolfi nie su aj tabletky.

Aj ja som o tom alic pisala a este v nasej starej teme som to raz aj pisala. Ale uz som na to zabudla.

wolfi kofolaci su z takych spagatikov postavicky. Nepoznas z reklamy alebo z obalu kolfoly?

Ta reklama sa mi pacila po dlhej dobe. Inak reklamy fakt nemusim

pralinka25
1. okt 2009

kamka si ma predbehla 😀

kamka17
1. okt 2009

prali 😉 😉 😎 😵

wolfskinka
1. okt 2009

prali no asi som sto rokov za opicami ale kofolakov nepoznam

wolfskinka
1. okt 2009

no uz som videla tie spagatove cuda kdesi 😀 😀

pralinka25
1. okt 2009

tak uz poznas 😉
kukni ten odkaz co nechala kamka

wolfskinka
1. okt 2009

hej uz som kukla dik

alicao
autor
1. okt 2009

hladam to chilli v tabletkach a nic som este nenasla...kamka zisti please🙂

pralinka25
1. okt 2009

inak bola tu aj samostatna tema o chilly
skus vyladat na konovi

wolfskinka
1. okt 2009

baby ja chcem ist domooooooooooooov o 16,00 idem na pedikuru 😵 si oddychnem huraaaaaaaaaaaa