Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

miroslava89
2. okt 2009

prali preventivne a aj kvoli tomu ze mi akosi az prlis stupa tlak..

pralinka25
2. okt 2009

aha.No snad bude vsetko v poriadku. A ty nevies preco sa ti to stalo?
Ja som si spomenula ze pri najblizsj navsteve lekara musim uviest ze moja mama ma tombozu a mala s nou problemy aj pri porode. Kokso dufam ze nebudem mat tu trombofiliu ci co to je.

wolfskinka
2. okt 2009

alic ideme na chatu
uz sa pecie strudla v trube cosi je uz zbalene, ta mast je zlta fosforeskujuca budem svietit aj v noci ... a ta sprcha to bol iny zazitok

alic tak kolko ides davat tych papriciek 1 alebo 2 ? ja mam take zavarene

pralinka25
2. okt 2009

wolfi aspon si ta drahy najde aj po tme a v pripade potreby sa trafi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aj ja chceeeeeem strudlu. Posli

wolfskinka
2. okt 2009

prali prid .... no myslim ze sa mu do takej zltej triafat moc nebude chciet
😀

alicao
autor
2. okt 2009

prali to urite povedz, ta timkova mamina si koli tomu musela pichat injekcie do bruska...
wolfi tento tyzden si dam jednu, na dalsi dva krat denne, a potom tri az do ET🙂 Nech si zvykam pomaly

pralinka25
2. okt 2009

wolfi co ty vies?

Alic a jej to zistili alebo ako? Ci mali to v rodine? Vcera ma to tak napadlo. Dufam ze nebude neskoro. Ach jo uplne mi to vyfucalo z hlavy.

rosienka
2. okt 2009

alic, wolfi - tak vy si tuto pekne chatujete? 😉 Asi by som sa k vam mala pridat. lebo za mesiac tu uz mate dve tehule, to je spica! 😅

pralinka25
2. okt 2009

zlaticka idem ja domov.

Peknucky vikendiiiiik 🙂

alicao
autor
2. okt 2009

ahojky rosienka, no ja nestiham pisat aj tam ja tam 😀 sak naskoc 😀
prali mala to jej mama, tak jej to preventivne dali ale az od 7meho mesiaca

alicao
autor
2. okt 2009

aj tebe nasa prva odkliata 😀 !

alicao
autor
2. okt 2009

Rosienka, vies mi sme tuto temu zacali este minuly rok v lete, ale volala sa inak a zostali sme uz len tri netehotne a tak sa to s nami tiahlo stale, potom som sa nasrala a zalozila tuto ...no a pralinka to hned ten mesiac zacala, tak dufame aj s wolfi, ze aj nas dve "trafi" 🙂

rosienka
2. okt 2009

alic - bojim sa, ze nebudem s vami stihat, kedze cez pracovnu dobu nemam na to cas---len ked nie je nikto v kancli ako teraz 🙂 a potom by som bola po 10 strankach dost mimo, takze velmi tu s vami nepochatujem. V tej druhej teme je to viac o teme stimulky, tak sa tam viac objavim

alicao
autor
2. okt 2009

no mi sme tu tiez uz len IVFacky🙂

rosienka
2. okt 2009

hej, to som citala, ze ste zostali uz len tri zaklate...ups, uz len dve...ja si tiez pripadam nejaka zakliata, uz som v tom snazeni 2 3/4 roka ☹

alicao
autor
2. okt 2009

rosienka, no to je menej nez wolfi ale viac nez ja..zivot je nefer...kto vie co sme vystrajali v minulych zivotoch.
ale tato tema je zazracna, takze veriiiiiiiiim 😀

rosienka
2. okt 2009

alic - tak to by som tu mala zostat a nepohnut sa, lebo ja uz fakt hrozne chceeeeem 😀 ...ja som musela byt strasidelna bosorka...to mi trochu zostalo dodnes 😉

alicao
autor
2. okt 2009

rosienka, tak to sme tu tri, este napis ze si kucerava a je to jasne, lebo aj wolfi aj ja sme 😀

miroslava89
2. okt 2009

prali ved to snad bude uz teraz vsetko v poriakdu..a co sa tyka predosleho tehu neviem a ani sme nechceli vediet preco sa to stalo..

wolfskinka
4. okt 2009

ahojte dobre vecer

tak mam presne polovicu provery za sebou jupiiiiiiiiiiii, alic ako ti chuti ti modre svinstvo ?????

wolfskinka
5. okt 2009

dobre ranko ... vstavame 😀 😀 😀 😀

alicao
autor
5. okt 2009

salena?🙂 😀

wolfskinka
5. okt 2009

co salena ??? no ako ti je provere ? neni ti tazko, uz zvladam hltat tie chilli papricky 😠 nie je to moc chutne ale prinutim sa

alicao
autor
5. okt 2009

len tak, ze tak skoro zase strasis 😀
brucho ma z nej neboli ale som nejaka veselsia ci co, a neviem po nej spat...a teplotu co som zvykla mat po ovulke aj 37.3 az 37.5 teraz mam maxivamlne 36.9..som v prechode 😀 😀 😀
Mam otazky zapisuj a vysvetli🙂
1. dipheraline si mozem pichat aj vecer napr. o 18.00? ci je lepsie rano?
2. ked budem pichat aj gonal, tak mam to pichat naraz s dipheralinom, ci si to mam rozdelit na ine hodiny?
3. tie litre vody staci ked zacnem pit od stimulky? ci uz teraz?
Rad 😀 !

wolfskinka
5. okt 2009

alic diphereline si mozes pichat aj o 18.00 to nie je problem
ano gonal aj diphereline mozes pichat naraz ja som vzdy pichala naraz a nepocula som ze by niekto pichal oddelene, len trebqa vzdy v rovnaky cas

staci od stimulky ale ja zacinam, uz teraz

alicao
autor
5. okt 2009

ok, super, lebo rano sa mi nebude chciet vstavat a budem sama doma, a vecer ma moze zachranovat drahy keby daco..
inak tie chilli ja vobec necitim, ved to len zhltnes nie?
ja si od dnes budem davat dve denne

wolfskinka
5. okt 2009

alic no lenze ja mam zavarane ...

wolfskinka
5. okt 2009

alic pekne si natrenuj pichanie, 17.10. budem potrebovat pichnut lebo vsetky moje pichacie zalohy nebudu v dossahu

alicao
autor
5. okt 2009

wolfi ok, lebo ja sa chystam pichat si to sama, podla mna to boli menej nez ked si depilujem nohy 😀

wolfskinka
5. okt 2009

alic dohodneme sa urcite mne sa tak nic nechce