Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

alicao
autor
8. okt 2009

neeeeee budes rovnaka do sieteho mesiaca a basta🙂 prve tri aj tak budes grckat niec nenaberies🙂

wolfskinka
8. okt 2009

alic no super dohodnute

levuscik
8. okt 2009

only4, to je super...velmi ma vie povzbudit, ked niekto otehotnie po takej dobe... No neviem, ci som sprosta, alebo len neznala biologie, ale ako si viete nahmatat krcok maternice... resp. vysvetli mi prosim, ktora cast to je a ako sa tam dostanem 😉
Vyznelo to blbo, ale sa neviem ani vyjadit co sa chcem opytat.... snad ste ma pochopili....

wolfskinka
8. okt 2009

levuscik tak to ani neskusaj hmatat krcok maternice a pchat tam palce lebo si tam mozes zavliect infekciu ... na to hned zabudni, to je prilis velke riziko a je to ten vystupok na konci posvy ... hovori sa ze ked je krcok tvrdy je zena tehotna ale nedoporucuju ho chytat a hmatat

alicao
autor
8. okt 2009

levscik je to pregod z posvy do maternice. A pocas cyklu sa posuva nahor nadol a pri ovulacii sa otvara.
Niektore si nan nedociahnu, niektore ano. Ked si tam das prst a dalej na na nieco narazis, to bude ono..
polopatysticky🙂

levuscik
8. okt 2009

oki wolfi, dikes...inac ako nahle som vam dopisala, sla som na wc a mrcha je tu... ale je mi brutalne na zvracanie...

wolfskinka
8. okt 2009

alic dobre si to vysvetlila ale levuscik fakt ti to neradim, zu vela bab si zvalieklo infekciu do maternice a to nie je ziadna sranda

levuscik
8. okt 2009

no ved to, ze ja ked si tam vopcham prst, tak na nic nedosiahnem 😉 asi mam kratke prsty... 😀

alicao
autor
8. okt 2009

presne, netreba to chytat, dost ho trapia nasi chlapi 🙂)

levuscik
8. okt 2009

mne staci stredny zapal krcku maternice, ktory nechapem z coho mam, lebo ani lekar nechape, kedze mam vsetky vysledky sterov, výterov a kadecoho v poriadku 😎

wolfskinka
8. okt 2009

levuscik tak o to viac by som to neskusala

levuscik
8. okt 2009

ani nebudem, dik za radu... prepadam euforii, ked sa dozviem, ze komu sa ako podarilo otehtniet...a si myslim, ze aj mne by to pomohlo... este ze ste tu, a má ma kto schladit...

miroslava89
8. okt 2009

ahojte...mam paru noviniek.. najdolezitejsia asi je ta ze babetko rastie aaa ma srdiecko ktoree bije🙂 a zajtra mozeme ist domkov🙂

podrobnosti okolnosti som pisala do temicky Jún2010.. je toho dost vela..nevladzem pisat 😅 ...

alicao
autor
8. okt 2009

mirka supeeeeeeeeeer, tak nech to ide aj dalej dobre🙂

miroslava89
8. okt 2009

alic musiii ist dobre.. som zvedava na vysledky vysetreni co ma cakaju tento tyzden ale verim dufam nadejam sa ze bude dobre🙂

pralinka25
8. okt 2009

mirka supeeeeeeeer

Napisala som pred chvilkou pispevok a nesiel mi pridat 😠 a zamrzol mi kon

pralinka25
8. okt 2009

uz som si precitala. Este ze si sa stazovala 🙂

alicao
autor
8. okt 2009

prali tak ho zohrej nie?!

miroslava89
8. okt 2009

prali ved to ze som sa stazovala doma je lepsiee 🙂

aspon budem zrat manzelovi nervy a robit chute na zakazany sexik 😅 😀

pralinka25
8. okt 2009

kona mam zohrievat 😝 😀 drahy sa nastve 😀

pralinka25
8. okt 2009

na sexik ani nemysli 😉

miroslava89
8. okt 2009

ani nemyslim..len mam strasne rada ked mozem s niecim nesplnitelnym provokovat draheho.. 😀

miroslava89
8. okt 2009

idem ja prec len som prisla pochvalit ( samochvala smrdi ja iem ale co uz😀)... pride mi mamka moja na navstevu tak sa idem chvalit dalej..zatial ahojte...

pralinka25
8. okt 2009

bacha na to lebo ho potom od zufalstva pichne aj do hadice od vysavaca 😀 😀 😀

miroslava89
8. okt 2009

kym to nebude ina zena tak nech picha hoc aj vyfuk auta😀 😀

alicao
autor
8. okt 2009

zase prasacinky no fuj 😀 kde ste sa to naucili?

pralinka25
8. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 kvik kvik

od teba 😀 😀 😀 😀

miroslava89
8. okt 2009

alic ake zase?? tu sa prasacinky rozoberaju stale 😀 a kde sme sa to naucili??..neucili sme sa..take sme sa narodili a co sme nevedeli postel nas naucila 😉 😀

miroslava89
8. okt 2009

prali😀..prasacia princezna? 😀

alicao
autor
8. okt 2009

prali odomna???? ja som predsa sveticka neposkvrnena🙂)))
Kuknime sa na nu mirku mladicu jednu vyrehotanu 😀