Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

wolfskinka
30. aug 2009

dobru noc vsetkym ...

miroslava89
31. aug 2009

dobre ranko vsetkym🙂

alicao
autor
31. aug 2009

bre ranko, mirka co tu strasis tak skoro? 😀
tie spermose zavidim, mi mame vsetky zle, tak keby sme museli ist darcovskymi tak si rezervujem jednu u Vas🙂)))
kecam, hadam sa tam jedna najde

miroslava89
31. aug 2009

alica bre ranko nestrasim len vas ale aj seba😀.. sedim este v robote do tej 11a potom si idem po rodicov svokru a neter do popradu.. a o dva dni dovolenka takze tri tyzdne bude pokoj odo mna😀

jedna sa urcite najde aj u vas a bude uspesna🙂

alicao
autor
31. aug 2009

mirka ty si proste dieta stasteni, zdrava, manzel zdravy, dovolenka na kube, po nej budu mimimalne trojicky, no co si viac mozes priat 😀 😀 😀

miroslava89
31. aug 2009

asi nic mam vsetko 😀 ale to odide vekom 😝 😀

miroslava89
31. aug 2009

a trojicky niee to nezvladnem 😅 😀

alicao
autor
31. aug 2009

no po tridsiatke to odchadza, ze som si to vsetko nezariadila pred dvoma rokmy, sakra 😀

katti77
31. aug 2009

ahojte princezne

wolfi tak ešte raz ti prajem krásnu dovču a pevne verím, že sa vám zadarilo 😵

mirka: ti závidím (v dobrom) tú kubu a o tých sperimiach ani nehovorím 😀

alicao: tak mi tu budeme samé a ešte aj zo škulavými a čaptavými hrozné len pomyslieť 😀

alicao
autor
31. aug 2009

katti, ahoj🙂 na gegoch som bola ale len v sobotu a aj to len v nutri, ale nic moc musim povedat...
inak baby si zavidia kadeco, ale ze by si zavideli spermie? 😀 😀 😀 sme asi prve 😀

miroslava89
31. aug 2009

este ze az po 30tke to mam viac ako 10rokov pred sebou😀.. som sa zlakla ze napises nejaku 25tku 😝 😀

katti len snad sa tie spermijky budu na kube aj cinit poriadne 😀 chcem pasovat cierneho pasaziera cez hranice 😅 😀

miroslava89
31. aug 2009

alica to mas pravdu to si malokto zavidi spermie--- ale aj take blaznive musia byt co si zavidia este aj toto😀

pralinka25
31. aug 2009

dobre ranko princezny 🙂

miroslava89
31. aug 2009

pralinka dobre ranko😀

zienky ste sa tu tak zbehli naraz😀..ja zas nic nebudem robit😀

alicao
autor
31. aug 2009

ahoj prali, co ten pokles teploty? zahniezduje sa?🙂
mirka, manzel je mladas?🙂
inak segra mi vcera oznamila, ze budu mat chlapca a mne sa to presne v tu noc snivalo🙂

miroslava89
31. aug 2009

alic manzel je pri mne stary kon 😅 😀 uz ma po 30tke.. ale zdravie na vybornu🙂.. este ze ma tu svoju maminku ktora po veceroch do nho pcha namiesto slaniny zeleninu😀..

alicao
autor
31. aug 2009

mirka tak to moze byt tym, lebo moj rad klobasku🙂 aj ked to na nom nevidno ale na spg ano🙂

pralinka25
31. aug 2009

alic no neviem neviem. Skor to vidim na mrchu alebo mi bola v noci zima. Som spala v kratasoch odokryta 😅
Som bola sklamana z tej dnesnej teploty 😝
ako teplota ty?

Mirka kolko mas rokov?

alicao
autor
31. aug 2009

pralinka mne minuly mesiac teplota klesla na desiaty den a potom stupla, a bolo z toh tehu, takze...pssssssst
Ja mam stale rovnako 36.9, rovna ciara, so 10DC, takze mozno o dva, tri dni zacne stupat....

katti77
31. aug 2009

tak dnes tu asi veľa nenapíšem, mám frmol a ešte si chcem zobrať pol dňa dovolenky, idem vybavovať hypotéku, tak mi držte palce....

alica: ja som gagy vzdala už ráno, bola som na chvíľu s malým vonku, ale tu tak fúkalo, že som skoro aj s kočíkom odletela 😅

mirka: neboj spermiky budú výkonné, len si dávajte pozor na teplo, vieš že to im neprospieva, takže vo vode a bacha na strážcov zákona...

ahoj pralinka

pralinka25
31. aug 2009

alic no ved uvidime. Wolfi u asi cestuje alebo je uz tam? Juuuuuuuuuj hned by som menila 😵

alicao
autor
31. aug 2009

prali mi ani nehovor, zacinam panikarit, lebo ta moja ziadost niekde trci, kto vie ci sa nestratila niekde v prdeli....
ked to nebude schvalene do dvoch tyzdnov tak by som musela ist na ivf az v decembri a to by som z tolkeho cakania zcvokla

pralinka25
31. aug 2009

zlato v stredu tam musis zavolat. Wolfi mi dala na starost aby som ti to pripomenula 😉
Neboj dobre to dopadne a pojde to rychlo. December nepripada do uvahy. Musi to byt skor.

alicao
autor
31. aug 2009

prali, lenze ako poznam uradnice tetusky tam dole na dolniatkoch smer madarsko tak neviem neviem...urcite zavola v stredu...

pralinka25
31. aug 2009

ja viem. Cloveka ide porazit. Ale toto nebude tvoj pripad. Neboj. V stredu rano tam hned zavolaj. TO mas prikazom!

alicao
autor
31. aug 2009

prali, vykonam!! 😀

jankabo
31. aug 2009

ahojte,
pekne vas pozdravujem, pevne verím že táto téma vam všetkým prinesie šťastie.
Na dovolenke bolo super, uzili sme si to este vo dvojici. Máme sa fajn.
Tehu vírusik pre vás:
ttttttttttpppppppppppppppppppffffffffffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

pralinka25
31. aug 2009

jani 🙂
a kde ste to boli? Nejako si nemozem spomenut 😅

Alic nic ine ti neostava. Teraz zastavam aj wolfin hlas 😎

alicao
autor
31. aug 2009

prali budem sa musiet naucit wolfin hlas, alebo dufat, ze si ju nepamatuju 😀

cukruska1920
31. aug 2009

Ahojte princezne..ako ste vikendovali???? ja sa zacinam psychicky pripravovat na stredajsi nastup do roboty.... 😕