Čakáme na miminko z krajiny zázrakov. Pridajte sa

alicao
28. aug 2009

Wolfi, prali, moze byt?🙂

levuscik
22. okt 2009

No ja si myslím, ze nema 100% urcite -aj on si je toho vedomí.... ale berie vitamíny tiez. Vlastne aj profertil je vitamínový doplnok a on uzíva bio selen+zinok a k tomu b komplex - to nam odproucil vseob. lekar....
My sme uz tolko krát chceli skúsat casto, aspon kazdy druhy den ale nedá sa to teraz...Este aj dom staviame... je toho teraz vela...snad raz príde kludnejsie obdobie...

alicao
autor
22. okt 2009

ahojky kocky🙂
levuscik, neboj, nie si prva ktora nam gratulovala🙂)) ale ved aspon nebudes musiet o mesiac zas no nie?🙂
a ....urcite nech iden mm na sprermiogram, 3 roky nie je normal, vyd zosedivies do vtedy, teda aspon ja by som...ach jo
prali! ani sono ti nerobil, ja fakt pridem do trnavi a opytam sa ho ci je na praskoch ci co!? ved on nie je normalny
davaj bacha aby si v july este nenosila dropca pod srdcom, lebo ako to tu citam , tak on by mohol na tvoj porod aj zabudnut🙂!
uz som spat s predoperacneho , ze vsetko ok, len srdiecko busi trosku viac nez by malo, a ze ak sa to podari, tak sa to bude musiet sledovat.
dufam, ze je to len z tych hormonov
inak sestricka striga, ale doktorka zlata, ze mi drzi palce, to som okrem heliosu este nepocula od ziadneho doktora

pralinka25
22. okt 2009

no super alic. No bodaj by ti nebilo srdiecko tak rychlo v takomto narocnom obdobi.

No ja som aj ratala ze dnes mi sono robit nebude, lebo on tam v stvrtky byva len skoro rano velmi kratko.
Ale nevadi. Vydrzim su to necele 2 tyzdne. Inak stanovene je ze prve sono staci robit vlastne az teraz a ja uz mam za sebou 2. Nam to vysvetlovala ta sestricka tak ze mozeme si ziadat sono aj stale ele ze moc dobre to neni. Skratka vsetkeho vela skodi.
Este ma obcas prepadne panika ze co a ako ale snazim sa to brat tak ze co mi je sudene stane sa ci mi sona robit bude alebo nie. Myslim ze ked sa priroda rozhodne tak pri veskerej snahe clovek nic moc nezmoze. Tak ja len dufam ze osud je ku mnemilosrdny a vsetko bude dobre.

pralinka25
22. okt 2009

levus no tak teda fakt budete musiet zvolnit tempo, lebo to je o zivot. Ono ked sa vam to trosku zvolni asi aj toto pojde raz dva. Clovek si ale niekedy nevyberie 😒

alicao
autor
22. okt 2009

prali, ak nam vyjde OPU na 4.11 tak sa uz fakt pototo🙂 😀 to by bola ina nahoda, a je to dost realne🙂

levuscik
22. okt 2009

Alicao... verím, ze to výjde tento krát!!!!! drzim palce. A co okrem profertilu mu mozu dat?? Pokial viem, zlý sperimogram sa nedá liecit. Známy boli( mali 50% zdravých) a kázal im tak akurát, ze si má upravit stravu (to moj má), ze menej stresu ( tak to podla moznosti) a antioxidanty... umele zatial po roku nezvazujem... este skusime "castejsie" sa snazit....

wolfskinka
22. okt 2009

ahojte no uz som aj ja tu, interne vysetrenia mam, karta sa nasla ... alic jasne ze ideme naraz na OPU a aj na vlozenie a aj pre vysledok a aj do porodnice, ved sme sa dohodli

katti verim ze sa dnes budeme radovat, sliznica 15mm je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrr

pralinka25
22. okt 2009

no levus asi tak zdrava strava vitaminy a klud. To je asi jedine co sa da so spremijami robit.
U vas je riesit umele zatial zbytocne. Chce to klud a nohy v teple

🙂 takze cez vianoce treba dovolenku a zamknut sa doma 😵

alic tak to je osud vies ako. niekde tam vo vesmire sme tu vsetky pekne prepojene preto sme sa tu zisli v takej zazracnej teme nie?

alicao
autor
22. okt 2009

luvuscik, ved jasne nemusis ist hned na umele, a ked ma 27 tak to je este vpohode, ale zistit by ste mali aky ma spermiogram, ak ma zlu morfologiu tak sa tym naozaj neda nic robit, ale ak by bol v problem v mnozstve alebo v pohyblivost, tak to sa liecit da, a aj on moze mat hormonalne probelmy
nie vsetko je na zene🙂
ale ked sa citis ze to zvladas aj takto pomaly , tym lepsie pre teba, a obdivujem tvoju trpezlivost🙂

alicao
autor
22. okt 2009

prali pekne si to napisala a verim tomu🙂

levuscik
22. okt 2009

idem na obed kocky...tak dobru chut aj vám 😀

alicao
autor
22. okt 2009

dobru chut levuscik

wolfskinka
22. okt 2009

alic ako si dopadla na internomo ?

alicao
autor
22. okt 2009

ahoj wolfi kopirujem :
uz som spat s predoperacneho , ze vsetko ok, len srdiecko busi trosku viac nez by malo, a ze ak sa to podari, tak sa to bude musiet sledovat.
dufam, ze je to len z tych hormonov
inak sestricka striga, ale doktorka zlata, ze mi drzi palce, to som okrem heliosu este nepocula od ziadneho doktora

alicao
autor
22. okt 2009

a ty?

wolfskinka
22. okt 2009

😀 uz som ti odpisala do druhej temy, sa tu nahaname na schovku ci co

ja dobre, zvysene leukocyty ale iba mierne , tlak 130/80, ekg v pohode nic mi neni, zdrava ako ryba 😀 😀

katti77
22. okt 2009

tak aj ja som už tu

amík má problém s navigáciou, nedá sa to hodiť do angličtiny tak som mu musela zadávať, trasu, hrozné

pralinka25
22. okt 2009

wolfi super.A z coho mas tie leukocyty? Ale nevadi to nie?

alicao
autor
22. okt 2009

wolfi ja tlak idelany 120/80 a to srdce mi asi busilo zo sestricky 😀

alicao
autor
22. okt 2009

idem na chvilku vylihovat.
zatial papa o tretej cakam na vyslodak katti🙂!

pralinka25
22. okt 2009

kati a do kedy tu bude?

Alic no super mohli by podla teba kalibrovat tlakomery 🙂 Ja inak mavam casto vysoky pulz. Jak mys

wolfskinka
22. okt 2009

mam ich len mierne zvysene a vraj su zvysene pri zapale
no mne sa ten tlak zvysil kvolim tomu ze som lietala po spitali ako blazniva a zhanala kartu

som hladna ako vlk kde je ten blazon s tou pizzou

katti77
22. okt 2009

prali 4 mesiace, ale on bude aj veľa cestovať po europe, dokonca aj po francúzky hovorí, kristuš aj ja chcem

alica jasné, o tretej píšem

wolfskinka
22. okt 2009

no som zvedava katti

katti77
22. okt 2009

wolfi ja nie, lebo viem čo mi povedia, mám chuť keď budem počuť tie recepčné, že to hneď zložím ani nebudem čakať čo mi chcú, ak nebudem počuť chlapský hlas tak to vypnem 😀

jáj babenky ale vám sa to kráti, prajem vám to hrozne hrozne, cmuk

katti77
22. okt 2009

wolfi aj ja som hladná, a tie rezne nie a nie prísť

katti77
22. okt 2009

wolfi ja už tlačím do búdky, mňam ale šnicel riadny 😀

pralinka25
22. okt 2009

aha to tak dlho? Hm aspon ma peknu dovolenku.

ja som uz papala. Ale taka pizza noooooooo dala by som si povedat. Pizzu mooooooooooooooozeeeeeeeem 🙂

katti77
22. okt 2009

ja som mala pizzu včera

prali ako tá tvoja "kámoška" z kanclu?

katti77
22. okt 2009

wolfi som sa zabudla krajka opýtať, a nemôže byť tá sliznica preto taká veľká, že je mrcha na obzore, a na druhej strane, utroš asi tiež robí svoje, nie?

a moju žiadosť poslali pred týždňom tak zajtra tam volám, tak ak ešte máte číslo na tú pani revíznu tak prosím prosím...